Şimdi Ara

====Yeni Honda City Bölümü====Ana Başlık====buradan devam (576. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.833
Cevap
52
Favori
1.089.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, yeni kasa city ile ilgili iki sorum olacak: 1.) triger kayış mı zincir mi, kaç km'de değişmesi gerekiyor? 2.) otomatik şanzuman yağı kaç km'de değişmesi gerekiyor? cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • Triger zincirli değişmeye gerek yok...
    Şanzıman yağını 80.000 gibi değişmesi gerekiyor bildiğim kadarıyla...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • l_a_b kullanıcısına yanıt
    selamlar :) 2006 city cvt comfort aldım . trigeri kayış mı zincir mi? teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pizdies -- 4 Kasım 2016; 7:50:35 >
  • Satılik 2006 city elite düz vites
    220.000 km . Benzin+lpg(brc)
    Kaza yok. Boya yok
    25bin tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: pizdies

selamlar :) 2006 city cvt comfort aldım . trigeri kayış mı zincir mi? teşekkürler

Ömür boyu garantili zincir var diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: laborantyasin

Triger zincirli değişmeye gerek yok...
    Şanzıman yağını 80.000 gibi değişmesi gerekiyor bildiğim kadarıyla...

Bu araç benim gibi laborantların tercihi galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: s3rs3ri1907

Buda benim araç

Ilk resimde araç uçuyor sanki.

• l_a_b kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim laborantlar işini bilir...en başta honda kalitesi sorunsuz motoru sağlam mekaniği geniş bagaj hacmi 5,5-6 lt yakıt tüketimi uygun fiyat analizi bu aracı karşımıza çıkardı...sonuçta analiz bizim işimiz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laborantyasin -- 4 Kasım 2016; 15:59:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: laborantyasin

Aynen kardeşim laborantlar işini bilir...en başta honda kalitesi sorunsuz motoru sağlam mekaniği geniş bagaj hacmi 5,5-6 lt yakıt tüketimi uygun fiyat analizi bu aracı karşımıza çıkardı...sonuçta analiz bizim işimiz...

civic e terfi etmeyi düşünuyorum ama analiz edince yeni civic mantıklı gelmiyor.

• Bende düşünüyorum ama yeni civic değil ona gücümüz yetmez benim kafamda 2010-2011 model orta kasa bide beyaz renk olursa süper olur nasip duruma göre citye 1-2 sene binerim...90-100 bin arası satarım şimdi 79.000 km...

• Eski city kullanıcısı olarak lafı balla keseyim.2008 yılında bizde City comfort almıştık. Dışı bej içi bej on numara uyumluydu iç dış renk olarak. Herneyse 2013 ocakta aracı sattık FB7 civic aldık elegance. City'den Civic geçmek isabetli bir karar.Ancak size önerim FD6 kasa civic değil FB7 düşünmeniz. FD6 kasa olarak gerçekten güzel ancak biz bagaj ve iç mekandaki City'e göre bariz farklardan dolayı geçmeyip FB7 kasanın çıkmasını beklemiştik. Civic FB7 kasa bagaj olarak , iç hacim olarak ve kullanılabilirlik , erişim olarak City'den sonra hiç yabancılık hissetmeyeceksiniz ve aracınızı aramayacaksınız. 2012 de 49 binTL ye aldığım aracı geçen ay 60bin TL ye sattım. Şuan 1.4 tsi 150ps Leon FR ve 2005 Opel Corsa var ailede. Hep LPG li araç sürmeye alıştığımız için Leon yakıt olarak bizi sarstı. Araç Cityden ve Civicten şehir içi az yakıyor ama LPG olmadığı için yüksek çıkıyor. Hafta içi Corsa hafta sonu gazlamaya leon kullanıyoruz

Onun dışında City gerçekten zamanın çok güzel arabasındandı.Herkes tipine laf etti ancak ben çok beğeniyordum.İlk aracımızdı duygusal bir bağ vardı hala City görünce duygulanıyorum. Bagajı olsun , yakıtı olsun , iç hacmi olsun , sorunsuzluğu olsun 10 numara araç. 2006-2009 B sınıfı araçlara bakın el arabası gibi ancak City ciddi manada bir otomobildi. Keyfini çıkarın dostlar bırakın tipiyle alay etsinler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan0403 -- 4 Kasım 2016; 20:33:36 >

• Merhaba , 2006 city comfort otomatikle aranıza katıldım. Araba clio3 ten sonra kaliteli geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pizdies kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Güle güle kazasız kullanın.
  • Hayırlı olsun...kazasız belasız binmeniz dileğiyle...

• Arkadaşlar herkese selamlar , aracı aldım fakat radyo arızası var . Dondu ne yapmam gerekir. Forumu biraz araştırdım bir kaç kişinin daha başına gelmiş kronik bir arıza olabilir. Servise yaptırmak mı gerekli ? Teşekkürler.
  • AbinizJo kullanıcısına yanıt
    Ön taraf birşeye benzemişte arkayı yine kurtaramamışlar tasarım baya sıkıntılı :)
  • Merhaba

City 2006 model comfort sahibiyim. Sürüş esnasında hız 80 üstüne çıkınca devir yükseliyor 4bin devire yaklaşıyor. Gazdan ayağı kaldırıp basinca devir düşüyor. Otomatik olarak vites artmıyor 80den sonra. Aynı sorunu yaşayan arkadaş var mi
  • Merhaba beyler bende aranıza yeni katıldım 2006 Elite manuel city sahibiyim yeni aldım. Belki klasik olacak ama tekleme sorunu yaşayanlar nasıl cozduler. Birde teyp bozuk tabikide çerçeve daha mantikli geldi bana. Değerli fikirleriniz için şimdiden teşekkürler. .

• Merhaba arkadaşlar 2009 model honda city sahibiyim aracımın sol ön hoparlöründen cızırtılar geliyor buyuk ihtimalle patlak. hoparlorleri değiştirmeyi düşünüyorum. bana hoparlör boyutlarıyla ilgili bilgi verebilirseniz sevinirim. Bu işlemi daha önceden yapmış olan arkadaşlar varsa yardımlarınınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nusio

Merhaba arkadaşlar 2009 model honda city sahibiyim aracımın sol ön hoparlöründen cızırtılar geliyor buyuk ihtimalle patlak. hoparlorleri değiştirmeyi düşünüyorum. bana hoparlör boyutlarıyla ilgili bilgi verebilirseniz sevinirim. Bu işlemi daha önceden yapmış olan arkadaşlar varsa yardımlarınınızı bekliyorum.

aynı sorun bende de baş gösterdi. 2009 model benim de aracım ve ön sağ hoperlor çok fena canımı sıkıyor.
  • 
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.