Şimdi Ara

====Yeni Honda City Bölümü====Ana Başlık====buradan devam (211. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.833
Cevap
52
Favori
1.089.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

tanesi 12 Ytl
  • Merhaba arkadaşlar, bir süredir uğrayamadım foruma +1 sayfa eklenmiş :)

bu aralarda yaşadığım sorunlar size anlatayım.

Biliyorsunuz aracımda boya atma sorunu vardı ve ben servise gitmiştim. Servis benim atık boyalara "dış kaynaklı" demiş. Peki dış kaynak nedir dedim. En basit haliyle çarpma dediler bende bunu söylediklerine inanamadığımı ilettim. Daha sonra sağ ön tamponda bir karartı gördüm bir baktım başparmak kadar bir alanda boya yokolmuş, ilgili bayan arkadaşı çağırdım ve bakın dedim bu aracı servise getirirken bu yoktu. Bayan bana aracı servise getirdiğimde kirli olduğunu ve buna dikkat etmediklerini söyledi ve beni güldürdü:) aksine otomobil gayet temiz gitmişti ve kendilerine en ufak boya atığını söylediğimi bu boyuttaki bir boya atığını görmememe imkan olmadığnı söyledim. Bunun üzerine teknisyen arkadaşlar geldi ve inceleme sonucunda boya atığı olduğunu kabul ettiler ve tamponun yeniden boyanması gerektiğini söylediler. Peki kapılardaki atıklar ne olacak diye sorduğumda, mevcut "dış etken" raporunu iptal edip fotoğraflarını çekip yeni bir rapor yazarak Honda Türkiye ye ileteceklerini söylediler. Bu şekilde yaklaşık 2 gündür bekliyorum. Açıkçası iyi bir sonuç çıkacağından da şüpheliyim çünkü tampondaki atığı görene kadar kapıdaki atıklara dış etken raporu yazıp sonra değiştiren bir zihniyetten pek birşey beklemiyorum. Yinede aracımı seviyorum ama bir sonraki aracım Honda olurmu onu bilmiyorum artık. Kızgınlığım markaya değil ama servislerin müşteri yanında değilde iş yapmama taraftarı olmaları beni delirtiyor. Servis ayrıca bana daha önce belirttiği gibi önler 32 arkalar 30 olacak şekilde lastık basınçlarını değiştirmiş. Bu sefer 120/130 gibi hızlara ulaşmadan yolda gezme yapmaya başladı. Basınçları en kısa zamanda eski değerleri ile değiştireceğim.

Herkese kazasız belasız günler.

• quote:

Orjinalden alıntı: xmasterx

Merhaba arkadaşlar, bir süredir uğrayamadım foruma +1 sayfa eklenmiş :)

bu aralarda yaşadığım sorunlar size anlatayım.

Biliyorsunuz aracımda boya atma sorunu vardı ve ben servise gitmiştim. Servis benim atık boyalara "dış kaynaklı" demiş. Peki dış kaynak nedir dedim. En basit haliyle çarpma dediler bende bunu söylediklerine inanamadığımı ilettim. Daha sonra sağ ön tamponda bir karartı gördüm bir baktım başparmak kadar bir alanda boya yokolmuş, ilgili bayan arkadaşı çağırdım ve bakın dedim bu aracı servise getirirken bu yoktu. Bayan bana aracı servise getirdiğimde kirli olduğunu ve buna dikkat etmediklerini söyledi ve beni güldürdü:) aksine otomobil gayet temiz gitmişti ve kendilerine en ufak boya atığını söylediğimi bu boyuttaki bir boya atığını görmememe imkan olmadığnı söyledim. Bunun üzerine teknisyen arkadaşlar geldi ve inceleme sonucunda boya atığı olduğunu kabul ettiler ve tamponun yeniden boyanması gerektiğini söylediler. Peki kapılardaki atıklar ne olacak diye sorduğumda, mevcut "dış etken" raporunu iptal edip fotoğraflarını çekip yeni bir rapor yazarak Honda Türkiye ye ileteceklerini söylediler. Bu şekilde yaklaşık 2 gündür bekliyorum. Açıkçası iyi bir sonuç çıkacağından da şüpheliyim çünkü tampondaki atığı görene kadar kapıdaki atıklara dış etken raporu yazıp sonra değiştiren bir zihniyetten pek birşey beklemiyorum. Yinede aracımı seviyorum ama bir sonraki aracım Honda olurmu onu bilmiyorum artık. Kızgınlığım markaya değil ama servislerin müşteri yanında değilde iş yapmama taraftarı olmaları beni delirtiyor. Servis ayrıca bana daha önce belirttiği gibi önler 32 arkalar 30 olacak şekilde lastık basınçlarını değiştirmiş. Bu sefer 120/130 gibi hızlara ulaşmadan yolda gezme yapmaya başladı. Basınçları en kısa zamanda eski değerleri ile değiştireceğim.

Herkese kazasız belasız günler.

Bilader bunu neden Honda ya yazmıyorsun daha onceki sayfada linki ve telefonu var ki bunu sende cok rahat bulabilirsin. bizlerin aramasında Murat Bey gayet samimi olarak ilgilendi sag olsun sanada bir cozum bulacaklardır umuyorum. Lutfen ihmal etme yasadıklarını burada yazıyormus gibi Honda ya yaz ve sonucunu bekle bizide haberdar et bizde bekliyoruz.
    Yasadığın buyuk bir talihsizlik, adına uzuldum. kendine ve arabana iyi bak her urunde bir aksaklık olabilir bunu Honda ya baglaman yanlıs ve yersiz olcaktır. bunlarıda Hondaya yaz veya telefon et ilgileneceklerdir.

• city kardeşliğ budur çok sağolun valla resimleri de buldum çok güzel tmm ilk işim olucak zararın neresinde dönsek kardır dimi?
    siz kendiniz mi taktınız yoksa aldığınız yerde mi taktırdınız?
    tekrar sağolun

quote:

Orjinalden alıntı: gokalq

Palio çitası taktıran benim

tanesi 12 Ytl
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadoo

ARTIK YETER İnsanlarımız kapı açıp kapamasını ne zaman öğrenecek arabam tarlaya döndü valla ARTIK YETER

not 1 : resimler çok güzel valla.
    not 2 : arabası lacivert olanlar için çok güzel bir city resmi buldum hberiniz olsun.
    not 3 :izmir çoooook güzel son 5 senedir çeşmeye tatile geliyorum bu yaz izmirden araba kiraladım o yüzden bilinçsiz de olsa biraz izmir merkezde de dolaştım (trafik orda da var :) ) ilerde izmir'de yaşamak çok güzel olurdu ama şimdilik çok zor:(

Kapıların çarpamasından oluşan izlerin %99 unu araba cilasıyla temizleyebilirsin. Oluşan beyazlıklar çoğunlukla boya kalkması değil diğer arabanın boyasının izi. Hatta arabamın daha ilk haftası kapının üstünde ezilmeyle birlikte beyazlık vardı. Beyazlığı tamamen temizledim ama ezik kaldı. Ben dikkat çekmiyor diye düşünürken geçen bayramda arabayı yeni gören bir akraba etrafında gezdi çok güzel dedi sonra durdu durdu bu ezik nasıl oldu dedi; Kapısını arabama çarpanın kulaklarını baya çınlattım.
    Birde arabaya bakıp 'Bu yeni Civicmi?' yada 'Bu araba dizelmi?' diyenlere full gıcık oluyorum.

R19 resimleri gerçekten çok güzel. Önceki arabam R19 du. Fotoğrafları görünce çok üzüldüm. 150-160 bassam yola yapışırdı. Motoruda çok süperdi 1.6i hem güçlü hemde benzinli olduğu halde çok az yakardı. Etrafımdakilere bir türlü inandıramazdım benzin tüketimini. City benim için benzin masrafımda fark getirmedi aslında.

Arabaya 2 tane Bridgestone LM20 kış lastiği aldım. 120 ytl tanesi (10 taksit). 4 yıldır Bridgestone kış lastiği kullanıyorum ve hiç başka lastiğe bakmadım o yüzden. aslında 4 tane olsa mükemmel olurdu.

Birde 97 oktan benzin aldım Opetten. 97 yi almadan önce arabanın ilk hızlanmasını birkaç defa denedim. Araba zaten düşük devir kullanmaktan sağırlaşmıştı. 97 oktanı aldıktan sonrada aynı denemeleri yaptım. Performans ve ilk hızlanma gerçekten tahminimden çok iyileşti. Ama motorun sesini beğenmedim. Motorda şıkırdı var. Galiba subaplar 97 oktanı beğenmedi. Enkısa zamanda depoyu 95 le fulletecem. Şonuçta performans çokta aradığım birşey değil.

quote:

tanesi 12 Ytl

gokalq sana da teşekkür ederim kapı resimlerini ve ölçüleri verdiğin gün bilgisayarıma kaydetmiştim ama teşekkür etmeye fırsat olmadı. Bi ara Grande puntocular basmıştı ben uzun br süre mesaj yazmadım. Çok uğraşmışsın. Kapı çıtasınıda yapmak hep aklımda. Yazın izinde yaparım diye düşünüyordum. Çok iz oluyordu kapılarda ama sonra hem temizleyebildiği gördüm hemde 3-4 aydır tuhaf bi şekilde azaldı. Sanki yeni araba diye kıskançlıklarındanmı çarpıyorlardıki önceden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinan_i -- 9 Kasım 2006; 19:59:52 >

• Selam cıty severler. sanırım 3-4 aydır yazmıyorum. ama bakıyorum arkadaşların büyük kısmı hala burda. çok sevindim valla

Geriye dönüp sayfaları şöylebir karıştıracağım, bakalım neler olmuş bu arada kapı çıtaları işine benim de aklım yattı. benim cıty sport. yani çıtaları boyatma derdi de yok. Ama ben resimleri bulamadım. birisi sayfa numarasını yazabilirse sevinirim.

Bundan sonra sayfayı daha sıkı takip edeceğim SÖZ........

• evet bende eski aracımı r19 umu özlüyorum. fotolarını bile görünce içim acıyo. o benim ilk göz agrımdı sağolsun beni 50 bin km taşıdı hiç yolda bırakmadı. gayet memnundun açıkçası zaten klima ve hava yastığı enjeksiyon olsa idi hiç satmayıda düşünmüyodum ama uzun yolda zor oluyodu onunla yani. birde arkadaşıma sattım sık sık görebiliyorum yani. neysen citym içinde aynı duygular oluşmaya başladı. bu da ilk sıfır göz ağrım. uzun yol için gayet iyi bence citym.

quote:

Orjinalden alıntı: sinan_i

quote:

Orjinalden alıntı: kadoo

ARTIK YETER İnsanlarımız kapı açıp kapamasını ne zaman öğrenecek arabam tarlaya döndü valla ARTIK YETER

not 1 : resimler çok güzel valla.
    not 2 : arabası lacivert olanlar için çok güzel bir city resmi buldum hberiniz olsun.
    not 3 :izmir çoooook güzel son 5 senedir çeşmeye tatile geliyorum bu yaz izmirden araba kiraladım o yüzden bilinçsiz de olsa biraz izmir merkezde de dolaştım (trafik orda da var :) ) ilerde izmir'de yaşamak çok güzel olurdu ama şimdilik çok zor:(

Kapıların çarpamasından oluşan izlerin %99 unu araba cilasıyla temizleyebilirsin. Oluşan beyazlıklar çoğunlukla boya kalkması değil diğer arabanın boyasının izi. Hatta arabamın daha ilk haftası kapının üstünde ezilmeyle birlikte beyazlık vardı. Beyazlığı tamamen temizledim ama ezik kaldı. Ben dikkat çekmiyor diye düşünürken geçen bayramda arabayı yeni gören bir akraba etrafında gezdi çok güzel dedi sonra durdu durdu bu ezik nasıl oldu dedi; Kapısını arabama çarpanın kulaklarını baya çınlattım.
    Birde arabaya bakıp 'Bu yeni Civicmi?' yada 'Bu araba dizelmi?' diyenlere full gıcık oluyorum.

R19 resimleri gerçekten çok güzel. Önceki arabam R19 du. Fotoğrafları görünce çok üzüldüm. 150-160 bassam yola yapışırdı. Motoruda çok süperdi 1.6i hem güçlü hemde benzinli olduğu halde çok az yakardı. Etrafımdakilere bir türlü inandıramazdım benzin tüketimini. City benim için benzin masrafımda fark getirmedi aslında.

Arabaya 2 tane Bridgestone LM20 kış lastiği aldım. 120 ytl tanesi. 4 yıldır Bridgestone kış lastiği kullanıyorum ve hiç başka lastiğe bakmadım o yüzden. aslında 4 tane olsa mükemmel olurdu.

Birde 97 oktan benzin aldım Opetten. 97 yi almadan önce arabanın ilk hızlanmasını birkaç defa denedim. Araba zaten düşük devir kullanmaktan sağırlaşmıştı. 97 oktanı aldıktan sonrada aynı denemeleri yaptım. Performans ve ilk hızlanma gerçekten tahminimden çok iyileşti. Ama motorun sesini beğenmedim. Motorda şıkırdı var. Galiba subaplar 97 oktanı beğenmedi. Enkısa zamanda depoyu 95 le fulletecem. Şonuçta performans çokta aradığım birşey değil.

quote:

tanesi 12 Ytl

gokalq sana da teşekkür ederim kapı resimlerini ve ölçüleri verdiğin gün bilgisayarıma kaydetmiştim ama teşekkür etmeye fırsat olmadı. Bi ara Grande puntocular basmıştı ben uzun br süre mesaj yazmadım. Çok uğraşmışsın. Kapı çıtasınıda yapmak hep aklımda. Yazın izinde yaparım diye düşünüyordum. Çok iz oluyordu kapılarda ama sonra hem temizleyebildiği gördüm hemde 3-4 aydır tuhaf bi şekilde azaldı. Sanki yeni araba diye kıskançlıklarındanmı çarpıyorlardıki önceden?

• arkadaşlar bizim citylerin frenlerini denedim mükemmel 185km hızla giderken sonuna kadar frene bastım iç organlarım çıkacak gibi oldu ama araba çakıldı olduğu yere savurma da yok güvenle kullanabiliriz fren mesafesini ölçmedim ama ben daha öncede bunu başka arabalarla denedim kıyaslama bile yapılamaz bence.
  • uzun bi aradan sonra tekrar merhaba arkadaslar,
    aracim 13bin km ye geldi son izlenimlerii yazayim,

- 10bin km ye kadar yakit ortalamam 5.4-5.7 lt idi sehir ici tuketim, 10bin ve sonrasinda sanki yukseldi simdilerde 6.2-7lt arasi degisiyor hava sartlari olabilir ama ayni sartlardaydi 10bin civarindayken havalar ve yukselmişti tuketim yada benim surus stilimdeki degisme de olabilir ama eskisi kadar ekonomik degil sanki

- daha once dergi deki yazida parcalar ses yapma egilimnde yazilmisti , cekinerek bekliyorum koltuklarda gıcırtılar gelmeye basladi hafif, bozuk yollarda direksiyondan ses geliyor, sofor tarafindaki otomatik cam bazen kapanip aciliyor bu ilk aldigimdan beri oyle sonra tekrar kapata basiyorsunuz kapaniyor bazen bir kac kez denemek zorunda kaliyorsunuz

- ve geldik kışa benim gecen haftalarda yapildi 10bin bakimi ve ucretsiz olan bakimdi acaba antifriz koydularmi yada gerek varmi bu konu aslinad hassas ayda serv,ste kydursak ne kadar maliyeti var?

- bu sabah ilk defa oldu araci calistirdim direksiyondan sesler geliyordu tıkırtılar cevirdikce ama bir sure sonra kesildi , sanki hava cok soguk oldugu icin atiyorum icindeki hidrolgiin donmasindan falan gibi ısınınca ses kayboldu, ama korktum bir problem cikaracakmi diye direksiyonu kırdıgınızda cevirrken sesler geliyordu.

- tabiiki birde lastik konusu var, city sport duz benimkisi canlar 13 muydu 14muydu unuttum simdi kar lastigi almak lazim ama alirken canti da buyutsemmi diye dusunuyorum daha onceki aracimda fulda kristal kar lastikleri vardi ama artik uretilmiyormus sanirim miclen alpine leri tavsiye ediyorlar boyle bi degisiklik yapan arkadas varsa marka ve fiyat bilgisi verebilirmi?

• quote:

Orjinalden alıntı: tashtan

- daha once dergi deki yazida parcalar ses yapma egilimnde yazilmisti , cekinerek bekliyorum koltuklarda gıcırtılar gelmeye basladi hafif, bozuk yollarda direksiyondan ses geliyor, sofor tarafindaki otomatik cam bazen kapanip aciliyor bu ilk aldigimdan beri oyle sonra tekrar kapata basiyorsunuz kapaniyor bazen bir kac kez denemek zorunda kaliyorsunuz

Şoför tarafındaki cam sıkışması hemen her City'linin başına gelen bir olay. Silikon sprey ile serviste hemen çözüyorlar problemi.
  • walla ben kendim yapıştırdım ama servisede götürebilirsiniz sonuçta yapmak zorundalar ben o şekilde yapmadım ama size bir püf noktası söyleyeyim daha fark ettim bunu elinize bir ip alın tamponların çamurlukla birleştiği yerden arka tamponun yine çamurlukla birleşen yerine kadar çekin aradaki triz çitaların yapıştıralacağı yeri veriyo ama yinede bi ölçü alın derim ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: seratkan

arkadaşlar bizim citylerin frenlerini denedim mükemmel 185km hızla giderken sonuna kadar frene bastım iç organlarım çıkacak gibi oldu ama araba çakıldı olduğu yere savurma da yok güvenle kullanabiliriz fren mesafesini ölçmedim ama ben daha öncede bunu başka arabalarla denedim kıyaslama bile yapılamaz bence.

Evet aracımızın en iyi yanlarından biri bu, fren mesafesi yüksek olabilir ama bu hondalarda standart bir durum ABS çok erken açılıyor sanki en ufak şeye ABS açma ihtiyacı hissediyor eski Honda'm da da bu böyleydi fakat bu otomobil gerçekten ani frenlerde çizgi üzerinde savrulmasız durabiliyor bu konuda gerçekten güven verici. İnşallah kimse 180 km ile giderken ani fren yapmak zorunda kalmaz çünkü test ederken işler başka panik halindeyken daha başka olur.

• city icin kar lastiginde uygun ebat nedir?
    benim arac sport oldugundan 14 cant var 175-60-14 mu?
  • Geçtiğimiz cumartesi günü kar yağdığında işyerine kadar zor gittim. Kar olan yerlerde frene dokunur dokunmaz abs devreye giriyor ve araba durmuyor gibi geldi bana. Daha önce abs li araç kullanmadığımdan bu normal midir bilmiyorum ama, öğleden sonra işten çıktıktan sonra doğru bir lastikçiye gittim ve 4 tane kış lastiği aldım. Gerçi yollarda kar filan kalmamıştı artık, anlayamadım frenlemede bir etkisi olup olmadığını. Artık yeni kar yağışını bekliyorum. Lastikleri Bridgestone LM-20 aldım. (175x65x14) Tanesi 110 YTL den 440 YTL tuttu. Kredi kartına da 6 taksit yaptırdım. Bridgestone 1 yıl da yol yardım hizmeti veriyor. Gerçi aynı hizmet kaskoda da var ama işine yarayan bir arkadaş olur belki.

• aşağıdaki linkten lastik fiyatlarını bakabilirsiniz.
    http://www.abdulkadirozcan.com.tr/index.php

quote:

Orjinalden alıntı: tashtan

city icin kar lastiginde uygun ebat nedir?
    benim arac sport oldugundan 14 cant var 175-60-14 mu?
  • arkadaşlar citymin kötü biryanı yağmurlu havalarda veya aracı yeni yıkadığımda bagaj kapağını açınca kapaktaki suyun bagajın içine damlamasına sinir oluyorum.
  • arkadaşlar bende şu sıralar city elit ot.vites alma düşüncesindeyim araç için 28.750 isteniyor.
    forumun önceki kısımlarında okuduğum kadarıyla çeşitli şikayetler vede özellikle firen mesafesi sorunlarından bahsediliyor.Acaba bu sorunlar giderilebildimi bu konuda biraz çekimser kaldım.Araç gerçekten almaya değermi fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: city35

Onceki sayfalarda bir arkadasımız nano teknoloji bir ciladan bahsetmisti. "TURTLE WAX EXTREME NANO TEKNOLOJİ SIVI CİLA 094040"http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=253404&productId=otm094040 sayfasında var.

Arkadaslar bunu uyguladım bu gun arabama super bir sey. arabayı iyice yıkadım kuruladım ve biraz daha kurumasını bekledim(silemedigim yerler kurusun diye) sonra on kaputu iki parca dusundum ilkine cilayı bir beze alarak surdum 1-2 dakika bekledim sonra kuru bir baska bez ile sildim cila toz haline gelmisti silmesi kolay oldu. on kaputun obur yarısı ile arada korkunc fark olustu. ben arabayı temiz yıkadım sanıyordum ama cila sonrası acayip parladı iki ayrı yer arasında bezi gezdiriyorum cilalı yerde bez super kayıyordu. Su tutmuyor denedim su akıttım daha sonra arabanın uzerine kayıp gitti (ha onceden gitmiyormuydu) hic iz bırakmadan sanki su dokmemisim gibi su yok oldu aktı gitti.

NANO-TEKNOLOJİ BU ÜRÜNLERDE KULLANMAK NASIL DÜŞÜNÜLMÜŞTÜR? Amazon ve Afrika da balta girmemiş ormanlarda yetişen ve oradaki insanlar tarafından kutsal kabul edilip,uğruna tapınılan bir bitki olan LOTUS çiçeğinden yola çıkılarak düşünülmüştür. Bu çiçek hayatı boyunca hiçbir şekilde üzerinde su,yağmur,çamur,kir barındırmamaktadır! Araştırma sonuçlarından gözle görünmeyen atomik nano boyutlarda itici ve katman tabaka olduğu gözlemlenmiştir.Bu görünmez tabaka üzerinden hiçbir şeyi tutmamaktadır. Nano teknolojisi dünyada ilk defa,bu çiçek efsanesinden yola çıkılarak bu ürünlerde kullanılmıştır.

Şu yagmurların arttıgı, camurlu yollarda araba kullanmak zorunda oldugumuz anlarda leke gosteren galaksi gri renkte cok ise yarayacak gibi. uzerinde su tutmuyor.cok memnun kaldım. Tavsiye ediyorum.

ya bu gerçekten güzel bişimi kalıcımı eğer öle ise hafta sonu bende yapıcam memnunmusunuz?????

• quote:

Orjinalden alıntı: l_a_b

arkadaşlar citymin kötü biryanı yağmurlu havalarda veya aracı yeni yıkadığımda bagaj kapağını açınca kapaktaki suyun bagajın içine damlamasına sinir oluyorum.

Hayır damlamıyor duz zeminde ise damlamıyor cok denedim hatta basta bende endise ediyordum. Hic cekinmeden direkt olarak kaldır su neye ugradıgını anlamadan dogruca cama dogru kayıyor sonrada camın hemen altındaki bagaj kapagının oturdugu oluktan akıp gidiyor. Lutfen bir kez daha bak olmaması lazım.

quote:

Orjinalden alıntı: fotolojik

arkadaşlar bende şu sıralar city elit ot.vites alma düşüncesindeyim araç için 28.750 isteniyor.
    forumun önceki kısımlarında okuduğum kadarıyla çeşitli şikayetler vede özellikle firen mesafesi sorunlarından bahsediliyor.Acaba bu sorunlar giderilebildimi bu konuda biraz çekimser kaldım.Araç gerçekten almaya değermi fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler.

bakma sen yazdıklarımıza Al. pisman olmayacaksın daha once Honda kullandınmı bilmiyorum ama Honda baska bir sevda. Hele otomatik kullanmadısan Hondanın CVt si seni saskına cevirecek bir ikincisi diger otomatikler gibi degil hafif geri kayma yasarsın sasırma, dunyanın en iyi otomatik vitesidir. CVT sistem olarak diger otomatiklerden farklıdır. Son zamanlarda diger otomobilcilerde CVT sanzımana gecmeye basladılar. Biz (ben) sana City almanı tavsiye ederiz.
    son kararı verecek olan sensin fikrine saygı duyarız. ama ne olursun bizi diger markalar konusundada aydınlat.

gokalq evet ise yarıyor cila bir harika.

• city sportlar ve ust modeller arasinda fark varmi

lastikci 15 cant takarsan uymaz senin arabaya dedi
    ben sport un uzerindeki 14 cantlari sokup yerine 195/65/15 kis lastigi takmak istiyorum acaba buyuk gelirmi mesela birde bunun uzerine zincir taktiginizi dusunun acaba surtermi ?
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.