Şimdi Ara

Yeni Hazine Ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan Oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni Hazine Ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan Oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hilal Bıyıklı Bozkurt -- 10 Kasım 2020; 0:30:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adam maden mühendisiymiş işi ehline verseydiniz şaşırırdım.

• kuş 10 ay önce söylemişti, aynı tas aynı hamam devam ediyor

zaten kendisi dememişmiydi bu ülkenin ekonomisinden ben sorumluyummm beeeen diye mitingde

• Yüksek lisansı var Ekonomi üzerine ama ne kadar iyidir bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu düzende İsimlerin bir önemi yok. Demokratik sistemin, bağımsız kurumlar ve kuralların hakim olmadığı, adaletin, eğitimin yerle bir edildiği düzende Ahmet gitmiş Mehmet gelmiş ne önemi var. Ekonomi dediğiniz tüm bunlara bağlı bir düzen. Bu memleket ne zaman kişilerden medet ummayı bırakır, bir şeyler o zaman gerçekten değişmeye başlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fellini -- 10 Kasım 2020; 0:42:15 >
  • who

• Diğer konuya da yazdım buraya da yazıyorum Lütfi Elvan'ın ekonomi yüksek lisansi yaptığı üniversiteden, ABD'nin yeni başkanı Joe Biden'ın mezun olmasi tesadüf mü değil mi bilemedim evet o kadar sene var ama ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Yüksek lisansı var Ekonomi üzerine ama ne kadar iyidir bilmiyorum.

Adamın ekonomi alanında iş deneyimi bile yok stajını bakan olarak yapacak. Yeni Hazine Ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan Oldu 

• Maliye Bakanlıgında görev yapamamış, ya da eski ünvanları ile Maliye Müfettişi veya Maliye Hesap Uzmanı (vergi müfettişi ) olmamış kişilerin bakanlıkta başarılı olması mumkun değil.

• Türkiye Kalkınma Bakanlığı görevini üstlenmiş hocam.

• eğitimi iyi + oturmasını kalkmasını konuşmasını bilen hitabı iyi nazik kibar bir adam piyasaya güven verir....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 10 Kasım 2020; 0:53:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dinocan Gökçek

Diğer konuya da yazdım buraya da yazıyorum Lütfi Elvan'ın ekonomi yüksek lisansi yaptığı üniversiteden, ABD'nin yeni başkanı Joe Biden'ın mezun olmasi tesadüf mü değil mi bilemedim evet o kadar sene var ama ilginç

dogru da ekonomi ihtisası ayrı Maliye ihtisası olmak ayrı..

• Bir maliye müfettişi veya hesap uzmanı, hem süper maliyecidir, aynı zamanda hazinecidir.

• Şöyle bir şey var.Yeni Hazine Ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan Oldu 

• quote:

Orijinalden alıntı: Hilal Bıyıklı Bozkurt

Türkiye Kalkınma Bakanlığı görevini üstlenmiş hocam.

Şöyle düşün ekonomi alanında ihtisas yapmış dünya çapında tanınan isimlerimiz var gidip maden mühendisi orjinli adamı hazine bakanı yapıyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.