Şimdi Ara

Yeni havalimanında ortalık yerde ibadet (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
0
Favori
11.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şovmenlik mi provokasyon mu tam anlayamadım ya da her ikisinden de var. Ya zaten Türkiye'deki Müslümanların
    -ya da Müslüman olduğunu iddia edenlerin diyelim- büyük bir kısmı şekilci ve şov meraklısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 14 Nisan 2019; 11:42:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

Akp ve rte düşmanlarına mı inanalım !?

Yada sana neden inanalım !?

Düşman arıyorsan biraz hafızanı tazele ve sırrı sakık ' ın meşhur sözleri ile soğuk iç istersen !

Ayrıca ,

Hdp seçmeninin muhtemelen %90 ' , bu ülkenin topraklarını bölmek istemekle beraber !/bayrağını , inancını , yasalarını , kurucu liderini , istiklal marşını ZATEN istemiyor... Düşmanlık güdüyor.

Sen biliyormusun !?

Ankara , istanbul , antalya , izmir ' de HDP belediye başkan adayı gösterdi mi?

Tunceli de siyasi lider parti kim !? Mardin ' de %75 oy alan ahmet türk hani ölüyordu !

Sana kim neden inanacak !? Sen kimsin !? Senin sözün beş para etmiyor ki !?
    ben zaten senin gibilere demiyorum ki bunu . ben burada Atatürkçü vatanseverlere söylüyorum . sen niye üstüne alınmışsın anlamadım bu bir

ikincisi chp-hdp ile olay ne alaka . ben zaten chpli değilim . git bunu chpli birine söyle o sana cevaplasın sorularını .

üçüncüsü bu topraklarda yaşamana rağmen neden Atatürk'ü sevmiyorsun açıkla bakalım problemin neymiş tam olarak anlayalım .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 22 tane mescid olan havalimaninda tesadufe bak ki butun mescidler tamamen dolmus. Esb'de araplar apronda namaz kilmisti. Bunlar ona bile normal demisti. Yakinda indirin ucagi, sabah namazi geldi, en azindan 2 rekat farzini kilayim derlerse sasirmayin. Ancak bir hristiyan, yahudi, budist ibadet talebiyle bunu yapsin, yuzunu taninmaz hale sokarlar.

• Cuma vakti cuma namazi kalabalik oldugu icin taşmış bundan rahatsiz olan var ise yallah amerikaya coni babalarinin yanina.

• quote:

Orijinalden alıntı: boombip

22 tane mescid olan havalimaninda tesadufe bak ki butun mescidler tamamen dolmus. Esb'de araplar apronda namaz kilmisti. Bunlar ona bile normal demisti. Yakinda indirin ucagi, sabah namazi geldi, en azindan 2 rekat farzini kilayim derlerse sasirmayin. Ancak bir hristiyan, yahudi, budist ibadet talebiyle bunu yapsin, yuzunu taninmaz hale sokarlar.
    Bos yapma hangi hristiyan ibadet yapicam dedide agzi yuzu kırıldı? Dogru yaaaa avrupada batili din kardeşlerin birak kilisiye camileri bile kapatip baski yaptığı icin medeni dimi?

• Taheed1986 kullanıcısına yanıt
    gozumun onunde resim cizerek kutsal ruhu anlatmaya calisan hristiyan bir adami dovmeye calistilar, araya girip ben kurtardim. Ama sen yine bos yopmoooo dersin cunku bossun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

gozumun onunde resim cizerek kutsal ruhu anlatmaya calisan hristiyan bir adami dovmeye calistilar, araya girip ben kurtardim. Ama sen yine bos yopmoooo dersin cunku bossun.
    Dunyanin gozu onunde 49 kisiyi katlettiler daha 1 ay once bilmem anlatabildimmi? Medeni avrupali kardeslerin.

• quote:

Ayrıca ibadet kutsal ruhu anlatmakmi ))) yoksa kiliside gunah cikarmakmi?

Onlar da senin gibi yobaz, radikal dinci. Ayni kafadasiniz. Yobazsiniz, zihniyetiniz kirli ve sapik.

Kucuk kardes olay ankarada kizilayda oldu. Yeni havalimaninda olsa senin gibiler ya da senin zihniyetin mudahale eder. Bilmediginiz sey degil. Bu ulkede din ozgurlugu sadece muslumanlar icin var. Ayak yapma, isine bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 14 Nisan 2019; 15:7:22 >
  • quote:

Onlar da senin gibi yobaz, radikal dinci. Ayni kafadasiniz. Yobazsiniz, zihniyetiniz kirli ve sapik.

Kucuk kardes olay ankarada kizilayda oldu. Yeni havalimaninda olsa senin gibiler ya da senin zihniyetin mudahale eder. Bilmediginiz sey degil. Bu ulkede din ozgurlugu sadece muslumanlar icin var. Ayak yapma, isine bak.
    Deki kininizden geberin.

Evet muslumanim ve sizin gibi dinsizleri büküyorum. Zoruna giden var ise burasi islam cografyasi yallahh amerikaya coni babalarının yanina.

Haha iste sizin gibi yobazlarin ozgurluk anlayisi bu. Ilk basta carcur yaptin, sonra dedigime geldin. Baska bir din mensubu ibadet etse saldirirsiniz derken bunu kastettim. Sen burada musluman olmayanlari doversin, isid kafasini keser. Ondan sonra christchurch'te hristiyan isidciler katliam yapilinca aglarsiniz. Sen, isid ve christchurchteki hristiyan radikaller ayni zihniyetin urunusunuz. En basindan beri bunu soylemek istemistim. Sana guzel bukmeler :)

• quote:

Haha iste sizin gibi yobazlarin ozgurluk anlayisi bu. Ilk basta carcur yaptin, sonra dedigime geldin. Baska bir din mensubu ibadet etse saldirirsiniz derken bunu kastettim. Sen burada musluman olmayanlari doversin, isid kafasini keser. Ondan sonra christchurch'te hristiyan isidciler katliam yapilinca aglarsiniz. Sen, isid ve christchurchteki hristiyan radikaller ayni zihniyetin urunusunuz. En basindan beri bunu soylemek istemistim. Sana guzel bukmeler :)
    Gravatli din kardeslerin batililar 100 yilda 90 milyon insan öldürdü bu cografyada baksana turkiyede kilisilerin kapilarina dayandık kapilarini kirip iceri girdik hepsinin ibadetlerini askıya alip ultimatom verdik haklısın )))) ama beyin uzaklasinca insandan ne söylediğini bilemez hale geliyor malesef.

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Evet demissin. Bu insanlar seferi sayilmiyor mu diye sormussun. Niye sordun bunu seferilere namaz farz degil iddaasinda degil misin? Konumuzla 33 mescidin ne alakasi var ben haber icerigi ile ilgili bir sey mi demisim?

• farukayaz F kullanıcısına yanıt
    Demek istediğim şeyi çarpıtıp bana yalan ithamda bulunduğun için bunları söylüyorum.

Senin ne anladığın beni bağlamıyor bu saatten sonra ve ben orada açık bir şekilde "bu insanlar namaz kılmakla yükümlü değildir çünkü seferidir" demediğim için bana iftirada bulunuyorsun şu an.

Mesajını da şikayet ediyorum.

Hadi rastgele işine geldiği gibi konuşmak yok öyle.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.