Şimdi Ara

Yeni havalimanında milyonluk BMW i8 modelleri hizmet verecek (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
1
Favori
2.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar bu projelerin yap işlet devret ve devlet garantisi sistemiyle ülkeye çok büyük zararlar oluşturduğunun farkındayım. Zafer havalanı, Osmangazi köprüsü, Şehir hastaneleri v.s. hep devlet 1 kuruş ödemeden yapıldı dense bile çok kısa sürede devlet parasıyla kendini amorti edecek (hali hazırda ediyor). Ardından çok uzun yıllar boyunca ihaleyi kazanan firma para basmaya devam edecek.

Ancak bu konuda anlamadığım şey bu havalimanını devlet işletmiyor ki. Zaten özel sektör işletecek. Yani ister i8 kullansın , ister altın kaplama Bentley gezdirsin. Bu tamamen kendi insiyatiflerinde değil mi?. Bizden zaten çıkan çıkacak. Bunlar çıkan üzerinden keyif yapıyor.
  • Yerli ve milli

Yersen...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bologna hava alaninda aventador kullaniyorlar ayni is icin. Bizde i8

Baştan sona rezillik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nbacıshaquılle

https://forum.donanimhaber.com/havalimanlarindaki-follow-me-araclari-ve-turkiye-nin-durumu-ss--86207187

Bu konudan da görüyoruz ki ne yapsan yaranılmıyor. Diğer ülkelerde Lamborghini var neden bizde doblo var diye isyan edenler şimdi i8 olunca paramız boşa gideyaahh demeye başlamışlar.

Nasreddin hoca bir gün eşeğine binmiş yanında da torunu giderken yolda görenler aa koca adama bak küçücük çocuğu yürütüyor demiş. Hoca da kendi inip eşeğe torununu bindirmiş. Görenler aa velede bak yaşlı adamı yürütüyor kendi keyif yapıyor demiş. Hoca torunuyla birlikte eşeğe binince görenler eh be insafsızlara bakın bi eşeğe iki kişi binmişler demiş. Hoca ile torunu inmiş eşeğin yanında yürürlerken görenler ise salaklara bak eşek var bunlar yürüyor demiş.
    Daha linkini attığın konuya bakmamışsın gelmiş burada tespit yapmaya çalışıyorsun. En beğenilen yorumlara bakarsan Doblo'nun bu iş için yeterli olduğunu, israfa gerek olmadığını yazmış insanlar. Çoğunluk israf karşıtı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 28 Haziran 2018; 12:40:58 >

• İyi de bu havalimanını yapan sirketler özel. Parasını veren de onlar. Bazı havalimanlarında Porsche, Lamborghini, Ferrari bile var. Neden bu kadar gündem oldu anlamıyorum.

• İyide boş yapıyorsunuz, 3. havalimanı yap işlet devret modeli ile yapıldı isterse Bugatti koysunlar ''Follow Me'' ye, koyan firma düşünsün bize ne.!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: massacrer

Onca yorum arasında mantıklı konuşan birisi olması sevindirdi. Borusan Otomotiv'in pazarlama bütçesi altına soktuğu kendi firması uzun dönem kiralama firması üzerinden falandır bu araçlar.

Eleştirmekten çekinmemek lazım ama saçma da eleştirmemek lazım.
    Ben de sizin gibi düşündüğümden ilk olarak plaka sorgulaması yaptım.

Eleştiri konusunda da haklısınız. Millet 2-3 kere yazdığım konuyu ciddiye almıyor yada görmemezlikten geliyor çünkü eleştirmeyi çok seviyor.

Teşekkürler.

• Akp, taban seçmenine sürprizler yapmaya devam ediyor. Asgari ücretten kalan ücretinizle sabah akşam bu araçları kullanırsınız artık

• quote:

Orijinalden alıntı: serafon

Ben işin patates kısmına değil. İşe yaramazları bize gönderdi, elitler kaldı kısmına yazdım. Bize gönderip boşalttığı yerlere, dediğim kişiler yerleşti. Onlar mı Suriye için iyi, yoksa senin bilgin olmadığın aşağıladığın Suriye halkı mı daha iyi Suriye için???
    2. si ithalatı Suriye'nin neresinden yapmışız madem o konuya da değiniyorsun? Suriye ile resmi ticaretimiz var mı? Yoksa Türkiye'nin kurtardığı bölgelerden mi?

3. sü suriye ithalat değil ihracat yapıyor
    git nerden alındığını devletine sor canım
    ...
    burada kelimeye takılcağına
    ...
    cennet vatanında üretemediğin patatesi TERÖRİSTLER sana nasıl TAKMIŞ ONA ODAKLAN BEBİŞİM biraz büyü lütfen
    ....

• Beyler benden tavsiye bişe anlatmaya çalışmayın, anlamıyorlar =)
    1. Grup Bilale anlatır gibi anlatsanda anlamıyorlar.
    2- Sanırım çıkarları var anlamamazlıktan geliyorlar.
    3. Grup Hüloooğğğğğ....
    4. Grup Ver mehteri ver verrrrr...

Edit : Bundan sonra ben sizi düşünmiicem, herkes başının çaresine baksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatrix -- 28 Haziran 2018; 16:06:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İ8 az olmuş S600 olmalıydı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abdülhak Hamit Tarhan kullanıcısına yanıt
    motorlar tabiki bizim olmayacak... FORD kendi motorunu kullanacak ne yapacak FIAT motoru alacak değil ya...
  • Gereksiz boş iş.

• CIZIK kullanıcısına yanıt
    hoşt troll... sizin tek derdiniz Atatürk'ü silmek...
  • imhotep_of_grudge kullanıcısına yanıt
    Ben Doblo'dan bahsediyorum hocam. Yerli vs. denmiş. Honda Civic de bizim o zaman. Burada monte ediliyor

Bir arkadaş %80-90 bizim demiş, doğru mudur bilmem ama.

• insan Hayırlı olsun der bunlar başlıyor muhalefete bunlara kalsa her yer Atatürk heykelleri donatsınlar başka bir şey istemezler siz ancak Terör örgütlerine yararsınız başka bir şey yok bu Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı abd ajanlık yapmaya kadar vardı

• dikkatinizi çekerim ithalat ile patates fiyatını düşürmeye çalışıyoruz. Olayın etki alanını anlayabilip inceleyebildiniz mi?

• Abdülhak Hamit Tarhan kullanıcısına yanıt
    HONDA farklı durum... FORD ve FIAT Tam üretim yapıyor... siz istediğiniz kadar inkar edin... montajı Japonlar yapıyor...
  • imhotep_of_grudge kullanıcısına yanıt
    Hocam, ne demek istediğinizi pek anlamadım. Hangi montajı Japonlar yapıyor

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.