Şimdi Ara

Yeni havalimanında milyonluk BMW i8 modelleri hizmet verecek (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
1
Favori
2.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neyse ki 3. Havaalanımızı kıskanan Almanya kendi ülkesinde 120.000 Euro’ya satılan BMW yi görünce hasetinden çatlayacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine gösteriş yine görgüsüzlük

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu suni zenginlikten bıktım arkadas ! vatandaş et yiyemiyor yemişim bmw yi

• JanKlod kullanıcısına yanıt
    Evet hatta İnce(!) OSLO da bunlarla görüştü ve bu dediğiniz anlaşmaları yaptı.
  • Düşünmeden yorum yazmak Bizim memlekette mahsus. Bizleri ıslah eyle ya Rabbim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • K_Spartakus K kullanıcısına yanıt
    Bana gore dedigin arabalarin kapisini bile acmam

• quote:

Orijinalden alıntı: Slaved by makarna

Ülke borç içinde, 3. Havalimanı büyük zarar verecek diyoruz bazıları "gerekli" diyor. Yapan firma para bol diye böyle şeyler tabi alır, daya vergiyi zaten ses çıkaran yok
    :))) zamaninda kilicdarogluda havaalanınagerek yok diyordu :)) bi digeride hizli trene gerek yok diyodu :)) bi otede oynayin yaaa..

• Geçiş garantisi verilmiş midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: nbacıshaquılle

https://forum.donanimhaber.com/havalimanlarindaki-follow-me-araclari-ve-turkiye-nin-durumu-ss--86207187

Bu konudan da görüyoruz ki ne yapsan yaranılmıyor. Diğer ülkelerde Lamborghini var neden bizde doblo var diye isyan edenler şimdi i8 olunca paramız boşa gideyaahh demeye başlamışlar.

Nasreddin hoca bir gün eşeğine binmiş yanında da torunu giderken yolda görenler aa koca adama bak küçücük çocuğu yürütüyor demiş. Hoca da kendi inip eşeğe torununu bindirmiş. Görenler aa velede bak yaşlı adamı yürütüyor kendi keyif yapıyor demiş. Hoca torunuyla birlikte eşeğe binince görenler eh be insafsızlara bakın bi eşeğe iki kişi binmişler demiş. Hoca ile torunu inmiş eşeğin yanında yürürlerken görenler ise salaklara bak eşek var bunlar yürüyor demiş.
    Hocam kendi verdigin linki okumamissin. Bir cok mesaj Doblo o isi yapmaya yetiyorsa gosterise ne gerek var, Doblo yerli mali iyi iste seklinde o konuda da.

• Her zamanki gibi Almanlar kazanmış
  • gözler bir i8 arar bir kere arar yani çünkü alışmışız biz bentleylere aston martinlere Allah akıl fikir versin.Ayranımız yok içmeye atla gideriz çeşmeye.Her kuşun etini yedik bir leylek kaldı.

• Hala cahil cahil yorum yazanlar olmuş , devletin cebinden para çıkmayacak , işte şrket ne yaparsa yapsın. Kardeşim devlet zaeten %400 para kazanma garantisi ile o havalimanını özel sektöre vermiş o durum ayrı fakat o özel sektörün yaptıgı her kestra gereksiz fuzuli harcama senin benim cebimden çıkıyor , istanbul hava limanlarındaki hizmet bedeli nereye gidiyor sanıyorsunuz. Siz sanıyorsunuz ki 90 TL ye uçak bileti aldığınızda o para direk uçak firmasına gidiyor. , 90 TL lik bir bilet aldığınızda 40-45TL si uçak firmasına gidiyor kalanı ise devlete vergi olarak ve havalimanlarına işletme ücreti olarak tahsis ediliyor. Zaten niye mantık arıyorsun ki bu kadar cahil olmasa bu hükümet bu kadar oy mu alabilirdi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: justlive4life

Evet hatta İnce(!) OSLO da bunlarla görüştü ve bu dediğiniz anlaşmaları yaptı.
    Kendi ağzıyla söyledi. Wp ver özelden atim video yu

Mustafa Kemal ATATÜRK şu an yaşamış olsaydı. İnce nin yanında olmazdı. Bu mu benim felsefem bu mu benim anlayışın derdi. Atatürk’ün zamanındaki chp ile şimdili bir değil.

• Hemican kullanıcısına yanıt
    Onlara sözüm yok okudum. Bu konuda da i8 e karşı çıkanlar olduğu gibi savunanlar da var demek istediğim kimseye yaranılamayacağı.

• Merak ediyorum boyle sacma gosterislerle yabancilari kandirdiklarini mi zannediyorlar herkesin haberi var turkiyenin ne halde oldugu hakkinda isterse lamborghini eslik etsin halk fakir olduktan sonra ne yazar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

Başka bi yerde görmüştüm, normalde Doblo kullanılıyormuş havalimanlarımızda. 3. Havalimanı dedikleri gibi avrupaya transit geçişlerde bir ana durak olacaksa mantıklı gibi görünüyor ama kimse bu halimizle bize uçak muçak göndermez kardeşim çünkü, haklı ya da haksız, yurtdışındaki itibarımız yerlerde. Kalkıp Yunanistan benzer bir hava limanı projesine başlarsa hiç şaşırmam.
    Şuan İstanbul havaalanından haberiniz yok galiba orası bile büyük bir transit durak haftanın her günü kalabalıktır. 3. Havaalanı o kadar gereksiz değil yani.

Bu havalimanı projesi Incenin veya herhangi başka bir siyasinin projesi olsaydı bu kadar tepki almazdı eminim

• Yeni havalimanında milyonluk BMW i8 modelleri hizmet verecek

Esad çok akıllı bir lider, bütün vatan haini,eğitimsiz ve cahilleri bize kakaladı, kendisi ve ülkesin de elit kişileri bıraktı, şimdi de onlara burda bakabilmek için patates satıyor😂

Hani savaş vardı, ne zaman bitti de üretime geçip, bir de ithal edecek zamanı ve imkanı buldular, hemde tarım ülkesi bizken🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Güzel uygulama

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.