Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

YeNi GöRüNüMüYLe SaTıLıK 2 Gb KaRtLı FaTuRaLı S.E K750i+JaBRa250v BluETooTH KuLaKLıK

5
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> YeNi GöRüNüMüYLe SaTıLıK 2 Gb KaRtLı FaTuRaLı S.E K750i+JaBRa250v BluETooTH KuLaKLıK
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      459 Mesaj
      Referanslar: 2

Katılım Zamanı
      30 Ocak 2004

Durum
      Forumda değil

20 Aralık 2006 18:57:14 Konu Sahibi
      quote:

Full KuTu içeriği, 05.06.2006 Tarihli FaTuRaSının yanı sıra PiYaSaDa pek oLmaYaN çok ŞıK KoRuMa KıLıFı ve ^^ 2 gb ^^ lık muhteşem HaFıZa KaRTı ile
      ##465 ## Ytl fiyatıyla satışa sunuluyor.

TaKaS SeÇeneĞiNiN ve aYRıLmaSıNıN MüMKüN oLMadıĞı (HaFıZa KaRTı ve TeLeFoN için) PaZaRLıĞıNDa MaKuL ölçülerde olabileceği bu satışta ürün İsTaNBuL FaTih'ten ELDeN TesLiM ya da önce para sonra kargo seçenekleriyle alıcıya ulaşması planlanıyor.

Ürün ile ilgili sorularınızı çekinmeden sorabilirsiniz. Pm atabileceğiniz gibi Msn adresim olan : fffrrrttt@gmail.com dan mesaj atarak ta bana iletebilirsiniz.

Kılıfında çok şık simsiyah bir görünüme sahip olan K750i 2 gb hafıza kartı ve içindeki muhteşem java oyunları ile çok kullanışlı bir telefondur.

[+] O bir Mp3 player; 2 gb hafızasında uzun yolculuklarda en yakın arkadaşınız olabilecek bir mp3 player ...

[++] O bir fotoğraf makinesi; 2 Mp kamerası ve 2 gb hafıza kartıyla sınırsız ^ sorunsuz fotoğraflar çekebilen bir fotğraf makinesi...

[+++] O bir telefon; En az kullanılan özelliği sanırım telefon oluşu ...

Rahatını ve performansını düşünen kullancılar için telefondan ayrı olarak
      10.09.2005 Faturalı Garantili Jabra 250v Titreşimli Bluetooth Kulaklık { 80 } YTL:

Sıfır Fiyatlar:

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=16013&productid=telceperick750i

http://www.ideefixe.com/Telefon/tanim.asp?sid=Q2N6K1CISE5EVITI3WR1

http://www.bidolu.com/Bascuda.aspx?cmp=Bascuda&pId=697399&aType=product

http://www.genpatech.com/_urun_sayfasi&ekpid=MPVlGTTFJRFZDNVhZeUpXWUs1WE53a0RNMjRYT3dZek1Q

Resimlerle Genel Görünüm:

Geçmiş ilanlarımda hatırlayacağınız QuickShare yazısını KVK teknik servisten değiştirdim. Ayrıca teknik servise gitmişken Joystick ve Kulaklık/Sarj panellerinin board'u yeni olarak takıldı.

|
      |
      Alışverişlerim:@delakitir[kuzen]- @cowboy - @KEHRİBAR - @Kirvana - @Rainmaker© - @~ yknTR ~ -@Ghenç - @xpress @tepe @enisistanbul -@Dj_Mami - @darnglove - @reason666 - @baybahadir - @sinan70 - @tenahiz - @mago - @keyloqqer - @M@mahony99 - @SCORPION07
      Kurallara uyalım uymayanları uyaralım !!! - Bir BeŞiKTaŞ'lıyı bulmak için yapılacak en iyi hareket Ak'la KaRa'yı seçmektir ... Mükremin Çıtır

• Yüzbaşı
      365 Mesaj
      Katılım Zamanı
      21 Nisan 2005

Durum
      Forumda değil

20 Aralık 2006 19:18:03
      yok hocam bu ara k750i ler satılmıyo nedense bende verdim ilan 2 haftadır duruyo
      |
      |
      Referanslar: 1

Katılım Zamanı
      04 Şubat 2006

20 Aralık 2006 19:22:22
      sıfır fıyatları ınanılmaz dustu e mıllet pahallı aldı zamanında sıfır fıyatına yakında fıyatlar yazılınca kımse ragbet etmıo herby malesef ama bence 10 numara bı tel d500 var takas beklıyorum bende k750i ıle yaparsak tam super olcak cunku su ankı fovorı telım k750i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LimeWaRe -- 20 Aralık 2006; 19:23:33 >
      |
      |
      20 Aralık 2006 19:25:27
      pm atmıştım LimeWaRe ama cwp gelmedi
      |
      |

ref; koksalzengi,pSyCo,halilimik,dimni, nafiz82,guneyonur,ygultekin82,MadDog1,karaboga23,stoness,poirot,Cronic,taytaylan... ve adını hatırlamadığım birkaç kişi

n95 8gb ile takaslık n82.. Buradan
    • Yüzbaşı
      459 Mesaj
      Referanslar: 2

Katılım Zamanı
      30 Ocak 2004

Durum
      Forumda değil

20 Aralık 2006 19:30:50 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: herby

yok hocam bu ara k750i ler satılmıyo nedense bende verdim ilan 2 haftadır duruyo

Hayırlısı olsun ne diyelim.. sana da hayırlı satışlar,

quote:

Orjinalden alıntı: LimeWaRe

sıfır fıyatları ınanılmaz dustu e mıllet pahallı aldı zamanında sıfır fıyatına yakında fıyatlar yazılınca kımse ragbet etmıo herby malesef ama bence 10 numara bı tel d500 var takas beklıyorum bende k750i ıle yaparsak tam super olcak cunku su ankı fovorı telım k750i

Evet katılıyorum sıfır fiyatları konusunda .. Takas maalesef düşünmüyorum. Teşekkür ederim ilginiz için..
      |
      |
      Alışverişlerim:@delakitir[kuzen]- @cowboy - @KEHRİBAR - @Kirvana - @Rainmaker© - @~ yknTR ~ -@Ghenç - @xpress @tepe @enisistanbul -@Dj_Mami - @darnglove - @reason666 - @baybahadir - @sinan70 - @tenahiz - @mago - @keyloqqer - @M@mahony99 - @SCORPION07
      Kurallara uyalım uymayanları uyaralım !!! - Bir BeŞiKTaŞ'lıyı bulmak için yapılacak en iyi hareket Ak'la KaRa'yı seçmektir ... Mükremin Çıtır

• Teğmen
      170 Mesaj
      Katılım Zamanı
      07 Şubat 2006

Durum
      Forumda değil

20 Aralık 2006 19:58:31
      Hocam sıfırı peşin 478 YTL (http://www.ceptenevar.com/product.asp?pid=63&ref=akakce ) olunca 2. el zorlanıyor tabii...
      |
      |
son dakika
Ankara Web Tasarım
Blogio
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.