Şimdi Ara

Yeni Golf'ün Resmi Ayrıntıları Açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
4
Favori
18.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vw, 4 Eylülde Berlin'de premieri yapılacak yeni golfün resmi ayrıntılarını açıkladı. Yapılan açıklamada yeni golfün golf 6'ya göre 100 kg kadar daha hafif ve ortalama yüzde 13.9 daha düşük emisyon değerlerine sahip olacağı ifade ediliyor.

Boyutlar (Golf 6 ile karşılaştırıldığında)

Uzunluk : 4.255 mm (artış 56 mm)
    Genişlik : 1.799 mm (artış 13 mm)
    Yükseklik : 1.452 mm (azalış 28 mm)
    Dingil açıklığı : 2.637 mm (artış 59 mm)
    Rüzgar direnç katsayısı : 0,27 (azalış 10 %)
    Bagaj hacmi :380 L (artış 30 lt)

Donanım olarak : Progresif direksiyon (daha çevik, net ve dinamik sürüşe imkan tanıdığı ifade ediliyor), Elektronik park freni, line asist, acil fren fonksiyonu, dinamik ışık asisti, yorgunluk algılama, adapdif hız sabitleyici, gelişmiş multi medya sistemi ve daha bir çok donanımdan bahsediliyor.

http://www.auto-motor-und-sport.de/news/erlkoenig-vw-golf-vii-erste-infos-und-daten-vom-neuen-golf-1417043.html

Konuya resim koymadan olmaz. Bu da son iç dizayna dair casus resim. Kokpit tamamen sürücü odaklı gözüküyor..

• Konsolu düzeltmişlerse dışını ellemeseler bile olur. O arabanın ihtiyacı iyi bir iç tasarımdı zaten.
  • Donanım ve kalite artmış
  • A-a havalandırma kanal ızgaraları asimetrik olmuş :) hayret doğrusu...
  • Kalite konusunda konuşmak için çok erken.
    Her yeni kasa daha kaliteli demek değildir. Golf 4'te Golf 5'e geçerken yaşanan kalite düşüşünü kimse unutmasın.
    Golf 6 çok kaliteli, Golf 7 ???!!!
  • Boyut olarak Golf 6 ile Golf 7'nin karşılaştırılması;

Görüldüğü üzere Golf 6 ile boyut olarak çok fazla bir fark gözükmüyor bununla beraber bagaj hacmi 380 litre civarına çıkmış, ön ve arka diz mesafesinde artış söz konusu...

En büyük yeniliğin yakıt tüketiminde olacağı belirtiliyor,
    bluemotion dizel versiyon 100 km'de 3.2 lt 85 CO2
    benzinli versiyonda ise 100 km'de 4.8 lt tüketim değeri

Ağırlığın ve cw'nin azaltılmasının doğal sonucu olarak araçların aynı motor hacmindeki golf 6'lara göre daha performanslı olması bekleniyor....

Diğer yenilik ise araç içersindeki gelişmiş multimedya sistemler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Space-Dye Vest -- 23 Ağustos 2012; 12:09:38 >

• açıklanmaz olasıca
  • quote:

Orijinalden alıntı: k2fg9

Konsolu düzeltmişlerse dışını ellemeseler bile olur. O arabanın ihtiyacı iyi bir iç tasarımdı zaten.

Bence tam tersi golfün ici gayet Guzel duzeltilmesi gereken dış tasarimi. Bakalım golf7 nasıl bir dış tasarıma sahip olacak icini hiç merak etmiyorum diyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meraklılarına şafak saydırıyorlar

http://www.jedi-edition.com/#tabs
  • Biraz daha resim;

• quote:

Orijinalden alıntı: Space-Dye Vest

Biraz daha resim;

bu tasarım satış patlaması yaşatır golf'e mükemmel olmuş üstüne araba tanımam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Altayer

Donanım ve kalite artmış

Hay maşallah donanımın ve kalitenin arttığını nasıl anladınız? Maşallah göz göz değil , nasa bilgisayarı mübarek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkantasdemir

quote:

Orijinalden alıntı: Altayer

Donanım ve kalite artmış

Hay maşallah donanımın ve kalitenin arttığını nasıl anladınız? Maşallah göz göz değil , nasa bilgisayarı mübarek...

•  Yeni Golf'ün Resmi Ayrıntıları Açıklandı

şu resimdeki iç mekan çok hoşuma gitti ; 1.4 Tsi DSG 160 PS Highline mevcut fiyatıyla )62.000 tl) , değişmezse sunrooflu bir tane alınabilir aslında ,mantıklı gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 23 Ağustos 2012; 12:19:12 >
  • İç mekan golf 4'te olduğu gibi sürücü odaklı.
    Fiyatlari maksimum 3 bin artarsa çok iyi satar Türkiye'de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dile kolay 7. araç, golf her zaman liderliğini hedefler, böyle geçmişi olan modelleri hep sevmişimdir, fena bir araç gelmiyecek diye düşünüyorum. şimdi i30 lar ceed'ler falan bi kenara çekilsin bakalım
  • Genlerinde liderlik var GOLF candır
  • Jetta da yapılan kalite eksikliği hatası bu araçta olmayacaktır diye tahmin ediyorum.
  • Hazır olun beyler çakma a3 geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: automovil

Jetta da yapılan kalite eksikliği hatası bu araçta olmayacaktır diye tahmin ediyorum.

Golf 7, Golf 6 gibi wolfsburg'da üretileceği için, Amerikan pazarı düşünülerek Meksikada üretilen jettadaki sıkıntıları yaşayacağını tahmin etmiyorum... Golf her zaman Avrupa pazarı dikkate alınarak geliştirilen ve üretilen bir araç olduğu için kalitede bir geriye gitme durumu olmayacağını umut ediyorum. Kaldı ki rakipleri Golf 6'nın ilk çıktığı zamana göre çok daha kuvvetli artık...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.