Şimdi Ara

Yeni Golf 1.6 TDI Highline Fiyat Aldım. Sizin Alternatifleriniz ? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
7.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jimhendrix

quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Sanziman gocunce ne diyola?

Servis bakımı iyi niyet falan hallederiz diyorlar, fitekler de 400km eylem yapar gene çözemez.

bi de garanti bitince neme lazım elden çıkar diyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu saatten sonra bu aracın 2 el piyasasına fazla güvenmeyin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: macropolo

Golf 308 den malzeme kalitesi olarak iyi olabilir fakat arada dağlar kadar fark yok buna karşılık 308 sadece motor şanzıman için bile alımabilecek bi araçtır. Kaldı ki 3008 gerçekten tasarım olsun malzeme kalitesi olsun sınıf lideri sayılabilecek bi araç.

Sınıfın lideri belli. Araç tercihinde motor benim için birinci sırada değildir. İnsanlar tasarruf için dizel alır. Kaldı ki golf dizel çok tasarruflu bir motor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasan7

Alın gitsin hayırlı olsun. 132 ye bence çok mantıklı bu araba.

Yeni Golf 1.6 TDI Highline Fiyat Aldım. Sizin Alternatifleriniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değer sadece kalkisla ilgili değildir. Genel bir performans kriteri dir. Şahsen 12.5 sn üstü araclar bana çok hantal geliyor. Kimseye de tavsiye etmem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

O değer sadece kalkisla ilgili değildir. Genel bir performans kriteri dir. Şahsen 12.5 sn üstü araclar bana çok hantal geliyor. Kimseye de tavsiye etmem.

tamam haklısınız ama sadece 0-100'e bakıp karar vermek de doğru değil. Arabanın 0-100'ü 10 saniyedir ama araba hafifdir, siz 5 kişi arabaya binince haliyle çok etkiler. Ama araba zaten ağır bir araçsa ve aynı 0-100 değerine sahipse yük diğeri kadar etkilemez. Bir de bu 0-100 değerlerinin ne kadar doğru olduğu durumu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Navi

quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

quote:

Servis bakımı iyi niyet falan hallederiz diyorlar, fitekler de 400km eylem yapar gene çözemez.

bi de garanti bitince neme lazım elden çıkar diyorlar.

astra k 1.6 cdti bu işi huzurla çözer mi?

• nuisance kullanıcısına yanıt
    Ne alaka yav. 140tl ye kaput izolasyon malzemesi alıp taktık sorun kalmadı.

Opelin kaput keçesini çıkarması bencede ayıp oldu ama yorumunuz genede saçma. Sınıfının fiyatına göre en donanımlı aracı Astra.

Sırf keçe için bu araç elenmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Bende Kuga'ya bakiyordum ki Performansi cok kotu,0-100'u 13 saniye son hiz 170 Km/s civari agir bir arac..

Drag yarışlarına mı katılıyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akifsari A kullanıcısına yanıt
    Türkiye şartlarında Golfle kıyaslanacak araba değil i30.en mantıklısını yapmış gitmiş golf almış.

• Bugün clio bile 100 bin bandına dayanmış golf için iyi fiyat.full donanım dizel 2018 modelse tadından yenmez.

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Sadece motor şanzıman değil, 308 ve 3008 yol tutuş konfor, yalıtım, tüketim, donanım gibi konularda da iyi araçlar üstelik servis memnuniyeti peugeot da vw e göre kıyaslanamayacak kadar iyi. Golf malzeme kalitesi dışında abartılacak bi araç değil.

Neyse, alan arkadaşa hayırlı olsun konuyu uzatmaya gerek yok, belli bi noktadan sonrası tercih meselesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macropolo -- 14 Şubat 2018; 0:25:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msansertekin

quote:

Orijinalden alıntı: Mahmah

quote:

quote:

quote:

Şanzımanı adam garantiden değiştiriyor en azından hatasını kabul Edip. Ama Honda denilen enayi üten firma göçüğü kabul bile etmiyor. Sonra sizin gibi fanlar savunması kalıyor yazık size
    http://www.posta.com.tr/honda-civic-fc5-teki-gocuk-sorunu-18-aralik-tan-itibaren-cozulecek-haberi-1359823

Bir yanda şanzıman, diğer yanda kaporta sacı. Güzel mantık, aynen devam.

Hşş kardeş az ötede oyna be.

Benim yetiştirdiklerim senden ileride , çoluk çocukla muhatap olmam.

klavye delikanlısı . Mailleri oluşturdum bekle hele avukata da danıştım işin yaş

• quote:

Savunmuyor da ne yapiyorsun?

Yok iyi niyet, cart curt sayan, avukatlik yapan ben miyim?

Ben de subaru kullanicisiyim. Hic honda aracim olmadi. Civic hb disinda olacagini da hic sanmiyorum.

O vakit savunma . Göçük kaporta diyoruz ergen gibi patlak DSG diyorsun . Benim mesajlarımı oku savunma mı değil mi anlarsın

• Her vw konusunda kavga olmak zorunda mı az sakin olun beyler. Ne vw ne de bir başka marka babamızın malı değil. Savunacaksınız diye birbirinize kötü ithamlarda bulunmayın, yakışmıyor... Bir malın iyi ya da kötü olduğunu diretmek için birbirinizi kırdığınıza değer mi yahu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La vitesse -- 14 Şubat 2018; 0:51:33 >
  • Aldiktan sonra bu konuyu açmadaki amaç nedir? Cidden merak ettim.

• B ve c segment araçların akım nedenleri bellidir. Highline niye onu anlamadım. D segmenti e segmenti full almak mantıklıdır kullanım amacı bellidir. Kıçı kırık torsiyonu arabaya o kadar para ve donanım sadece abi full bu yeah demekten öte değildir. Highın yanına opsiyonlarında ekleyin ki anlayalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.Parolo

Türkiye şartlarında Golfle kıyaslanacak araba değil i30.en mantıklısını yapmış gitmiş golf almış.

Astra ile kıyaslayabilir miyiz😀

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şanzımanı adam garantiden değiştiriyor en azından hatasını kabul Edip. Ama Honda denilen enayi üten firma göçüğü kabul bile etmiyor. Sonra sizin gibi fanlar savunması kalıyor yazık size
    http://www.posta.com.tr/honda-civic-fc5-teki-gocuk-sorunu-18-aralik-tan-itibaren-cozulecek-haberi-1359823

Bir yanda şanzıman, diğer yanda kaporta sacı. Güzel mantık, aynen devam.

Hşş kardeş az ötede oyna be.

Benim yetiştirdiklerim senden ileride , çoluk çocukla muhatap olmam.

klavye delikanlısı . Mailleri oluşturdum bekle hele avukata da danıştım işin yaş

Karşındakini çocuk sanıyorsun sanırım. Kolay gelsin Avukata da selamımı iletirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msansertekin -- 14 Şubat 2018; 10:39:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sersai

Aldiktan sonra bu konuyu açmadaki amaç nedir? Cidden merak ettim.

Fiyat almak ile aracı almak sizin lugatınızda aynı anlama mı geliyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La vitesse -- 14 Şubat 2018; 10:34:17 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.