Şimdi Ara

Yeni Golf 1.6 TDI Highline Fiyat Aldım. Sizin Alternatifleriniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
7.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 132.000 TL fiyat aldım. Aracı babam kullanacak kendisi 2.el konusunda biraz güvensiz olduğundan 0 almaktan başka seçeneğimiz yok. Biliyorum bu rakamlar çok yüksek ancak B sınıfı araçlar dahi 100.000 TL seviyelerine gelmiş , geçmiş durumdalar. Bu fiyata;

İşçiliği kaliteli olan
    Piyasası kuvvetli
    Trim sesi sorunu olmayan
    Dizel otomatik
    Konforlu
    Highline donanımına eşdeğer seviyede özellikler barındıran

Önerebileceğiniz araçlar var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La vitesse -- 12 Şubat 2018; 10:58:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynen gülünür. Kuga dışardan belli etmesede yaşam alanı, oldukça geniş. ve ferah bir araç. ayrıca amortisör kalitesi üst düzey. Golfle kıyaslayan arkadaş bir gün kiralayıp görsün, kendiside kendine güler. Neredeyse setlerden yavaşlamadan geçiliyor, aşırı sarsılmadan. Kuga, abd de escape adıyla iyi satılan gerçek 4x4 bir suv. Golfün adı geçmez yanında
  • Ford Kuga 1.5 dizel otomatik alırım 2017 model düşük km de güzel araçlar var. fordikincel.com a bakabilirsiniz.yazık günah ufacık araba konforlu yolculuk edilmiyor.
  • Alın gitsin hayırlı olsun. 132 ye bence çok mantıklı bu araba.

• onboardx O kullanıcısına yanıt
    Bende Kuga'ya bakiyordum ki Performansi cok kotu,0-100'u 13 saniye son hiz 170 Km/s civari agir bir arac..

• Şu Araç iki Tane sıfır Golften daha iyidir.

OPEL EKCANDA...2017 INSIGNIA EXCELLENCE 1.6 CDTI..AT..KIŞ PAKET.

Golf seneye kasa değiştirecek bu arada.

Edit: link çalışmıyor , ilan no : 526224257

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkvan -- 12 Şubat 2018; 11:18:1 >
  • Fiyat gerçekten çok iyi kaçırmayın fırsatı!

• İlla sıfır olacaksa diesel otomatik ve highline donanımı için makul fiyat.
    Sonrasında, keşke şunu alsaymışım demezsiniz.
    Konforlu, uzun yıllar zevkle sürülebilecek bir araç Golf.
  • 308 bluehdi eat6 bakın. Allure ya da gtline. Liste fiyatına aldanmayın bayi fiyatı farklıdır.

• Bence de bu firsat kesinlikle kacmamali

• Araç 2018 model mi ? 2018 liste fiyatı 153.000TL. 132 iyi fiyat. Alt vergi dilimine sokup fiyatı düşürmüşler baya.
  • C sınıfı hatchback bir araç 132.000 TL...Allah bu ülkede yaşayanlara yardım etsin,sabır versin...
  • 132 bin tl... iyi fiyat kaçırma ... hatta 140 bile olsa alın... neden bu kadar ucuza veriyorlar bu aracı onu da anlamış değilim... bence araç fiyatlarında ötv, kdv, mtv haricinde, kılv, yünv, tüyv, vsv şeklinde ilave vergiler konmalı... ucuz olunca kapış kapış gidiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thormentor -- 12 Şubat 2018; 11:45:42 >
  • o fiyata o kalitede alabileceğin başka bir marka yok. sıfır dediğin halde 2. el şunu al 2. el bunu al diyenler olacak. veya kalite sorunları bilinen fransız markalarından tavsiye edenler olacak. o araca o para verilir mi diyenler olacak. bu fiyata bu kalite yok gerçekten yok. motoru da bazı muadillerinden zayıf olsa da çok tasarruflu. zaten insanların dizel alma amacı da bu değil mi. tek negatif yanı arka süspansiyonunun tam bağımsız olmaması. tam bağımsız istiyorsan 1.4 benzinli alman lazım.
  • Hasan7 kullanıcısına yanıt
    Nirvana333 kullanıcısına yanıt
    Aslangur A kullanıcısına yanıt
    Golf, forum ortamında fiyat açısından çok tartışılan bir araç olduğundan dolayı yorumlarınızı okuduktan sonra acaba ironi de yapmış olabilirler mi diye düşünmedim değil Fiyat her ne kadar yüksek olsa da bulunduğu sınıftaki diğer araçların fiyatlarını da inceledim Golften aşağı kalır yanları yok açıkcası. 132.000 TL bu donanım seviyesindeki bir araç için günümüz şartlarında normal görünüyor sanki

• zeytinkoy kullanıcısına yanıt
    Araç 2017 model. 2018 çıkışlı olacak, zaten 2018 model ile aradaki fiyat farkına baktığımda aracın 2017 olmasının beni çok üzmeyeceğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La vitesse -- 12 Şubat 2018; 12:7:43 >
  • thormentor kullanıcısına yanıt
    D sınıfı olup bu donanımda önereceğiniz araç varsa onu da değerlendiririz

• macropolo kullanıcısına yanıt
    Çevremizde ne kadar Peugeot sahibi varsa satana kadar okudumadıkları dua kalmadı

Aracın malzeme kalitesi de fiyatının hakkını vermiyor bence. Ama motor konusunda gerçekten efsane bir dizel üniteye sahip. Vw iç mekan kalitesiyle şu HDI motor birleşse, şu sınıfta tercih edeceğim ilk araç olur

• Hayırlı olsun . Bakımını duZenli yaptirin en ufak sorun yaşatmaz uzun yıllar . Mekanik ve elektronik olarak 10 numara arac

• Ben 6 aydır takip ediyorum bu banddaki arabaları kararsızlıktan alamadım. Golf'ü Eylül'de dahi bu fiyata vermiyorlardı, ötv matrah değişikliği bu arabaya yaradı sadece. 129750 ye forumda alan oldu Beyazını belki 1000 lira daha inerler size de. Ama insinler inmesinler alın gitsin.

Ben Civic dizel bekliyorum Golf biraz ufak geliyor diye. Gelir de fiyatı fazla olursa gene Golf alacağım zaten.

• Yeni Peugeot değil belki onların kullandığı.

Ben şahsen görünüş olarak 308 i daha çok beğeniyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.