Şimdi Ara

Yeni General Mobile Q300. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
0
Favori
64.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barbarbaron

Evet türk şirketi diye başlıyo.Belkide bunlar türkiyedeki fabrikada üretilecektir.Ama eger türkiyede üretiliyorsa fiyatının daha ucuz olması gerekmiyo mu sizce? Örneğin dst500 270 civarı.Bence bu kalitede ürün için cok.O fiyata alacağın bi nokia 5-6 sene götürür ama GM gibi firmalar henüz bunu kanıtlamıs durumda değil.

Evet doğru söylüyorsun bunların ne yaptığı belli değil İstanbulda ki üretim tesisine ne oldu onu merak ediyorum.
  • Hemen alıyorum arkadaşlar geldi mi magazalara
  • quote:

Orijinalden alıntı: TürkTelekomKSK

Hemen alıyorum arkadaşlar geldi mi magazalara

Evet geldi.
  • Dün telefoncu bir arkadaşa sordum yeni Q300'u bana dediği blackberry bolt 9000'in ikizi tüm özellikleri fonksiyonları aynı ve hemen sipariş verdim
  • MEN I WANNA HAVE IT THAT'S SO COOL! dedirtiyor BEA! iyki dst q100 almamışım 359TL SÜPER
  • Hala alıp inceleyen yok telefonu.Bugun media markt optimum ve meydana gittim bide palladium darty ikisindede yoktu.Olsaydı heralde alırdım.:)Özellik olarak blackbery falan olmasına gerek yok bence.Sadece sağlam olsun 3-5 sene götürsün sorunsuz olsun yeter.
  • telefon gelince kısaca bir şeyler yazıp foto eklersen seviniriz.

quote:

Orijinalden alıntı: TürkTelekomKSK

Dün telefoncu bir arkadaşa sordum yeni Q300'u bana dediği blackberry bolt 9000'in ikizi tüm özellikleri fonksiyonları aynı ve hemen sipariş verdim
  • Teknosa vb. teknoloji marketlerine geldimi acaba ??
  • YA BİRİ WİDO İNCELEME YAPSIN AMATOR OLSUN ÖNEMLİ DEĞİL HERKEZ İŞLETİM SİSTEMİNİ MERAK EDİYOR
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknoCat

YA BİRİ WİDO İNCELEME YAPSIN AMATOR OLSUN ÖNEMLİ DEĞİL HERKEZ İŞLETİM SİSTEMİNİ MERAK EDİYOR

İşletim sistemi çin.Yani diğerlerin farklı yazılım değil sadece simgeleri değiştirirler ve ufak farklılıklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezersahin -- 28 Haziran 2010; 18:35:41 >
  • anladım işletim sistemin hızı nedir iyi mi yoksa nokia'nın yeni s60 gibi EPIC FAIL midir?

EN ÖNEMLİSİ BU
    MSJ ATARKEN MESELA ARKADAŞINIZLA ÇAAT ÇUUT MESAJLAŞIYORSUNUZ HER DEFADA SIM1 Mİ SIM2 Mİ DİYOR?
    DİYORSA BU TELEFON ÇÖPTEN İBARET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknoCat -- 28 Haziran 2010; 20:58:50 >
  • telefonu sipariş verdim yarin elimde resim eklerim ve yorumumu yaparim ben begendim şimdiden bir sorun olacagini sanmıyorum..
  • Arkadaşlar burda bi konu üzerine konusuyoruz,bilgi paylaşmaya çalısıyoruz.Bu tavırların anlamsız!
  • anladım işletim sistemin hızı nedir iyi mi yoksa nokia'nın yeni s60 gibi EPIC FAIL midir?

EN ÖNEMLİSİ BU
    MSJ ATARKEN MESELA ARKADAŞINIZLA ÇAAT ÇUUT MESAJLAŞIYORSUNUZ HER DEFADA SIM1 Mİ SIM2 Mİ DİYOR?

CEVAP VERİN ONA GÖRE ALCAM
  • quote:

anladım işletim sistemin hızı nedir iyi mi yoksa nokia'nın yeni s60 gibi EPIC FAIL midir?

EN ÖNEMLİSİ BU

Hocam relax ol biraz daha kimsenin elinde değil cihaz :)

• telefon geldi cok guzel gorunuyor,iiçinden temizleme bezi sarj kulaklık pil cıktı sarjja taktım şu an 8 saat şarj olması geerekiyormuş cok tatli telefon akşama menuleri hzini kulanışlıgını anlatırım kulaklugın girisi normal kulaklık girişi gibi ama biraz yamuk yapmişlar giriş jackini deigsik olmuş..agirligi inceligi guzel
  • Arkadaşlar,
    Telefonu incelemeye başladim genel olarak ebatları çok güzel ortadakı yuvarlak topu saga sola gitmekte cok yardimci oluyor beyaz ışıgı yanıyor active oldugunda.Ama klavyeli telefon kullandıysanız burdaki klayve biraz size degisik gelebilir function tusu yerine alt tusunu kullanıyorsunuz ve tuslara basinca inceden tık tık ses cıkıyor türkce harfleri koymalari biraz kariştirmiş bi tuş uzerinde cok harf var.tuş kilidi biraz garip yerden aciliyor kapanıyor menu tusu ve u yani * tusuna tıklıyorsunuz sagda yukarıda yani.Wireless cekme gucu bayagi iyi aldımı wirelessi hep baglanıyor otomatik,ama webde gezerken gostermedigi seylerde oluyor desteklemede zayiflik var bazi resimler acılmıyor,radyosunun ve genel olarak ses kalitesi cok yuksek telefondan radyo kayit yapabiliyorsunuz ama sesi aşırı düşük oluyor neden oyle oldu anlayamadım.rehberde biraz sorun var rehbere geldiginizde belki degisebilir menusu ama 1 yada 2 kişininki cikiyor aşagı inmek zorunda kalıyorsunuz bir anda 5 6 kişinin telefonunu gorulmuyor.Camerasınıda denedim fakat beklediginiz 3.2mpixeli bunda aramayın en fazla 2.0mb goruntusu var cok kotu degil ama cokda iyi degil..flashi olmaması ve gece cekiminin olmaması buyuk kayıp.iki hattında calismasi gayet guzel,mesaj sesini degistiremiyorsunu 6 7 tane secenek harici kendiniz yukleyip o sesi secemiyorsunuz fakat normal arama zil secenegiyle onu yapabiliyorsunuz.Menüleri genel olarak güzel,mesaj atarken 1 yada 2. sim kullanma secenegi guzel iki hatta sorunsuz calisiyor.FAcebook tuşu yapmişlar direk oraya baglaniyor sorgusuz sualsiz.iki tane oyun cikmiş pek guzel degil gibi,resimde bir kişiye resim ekleme var fakat resim cok buyuk diye hata verdi.birde nokia dan rehberi atarken 6taneden fazla bir anda hafizasi almiyo 6 6 olarak attım hepsini..uyumu var contactlarda..

telefon bana göre 10 üzerinden 6.5,gorunusu icin belki 7 de alir..ama memnunum şimdi şarjını deniyorum haber veririm aldıgıma degdi diyorum bukadarida kafi,o dandik cifth hatli telefonlardan degil tv mv yok basit degil okadar...ama mükemmelde degil..

• quote:

Orijinalden alıntı: Gopluumit

quote:

anladım işletim sistemin hızı nedir iyi mi yoksa nokia'nın yeni s60 gibi EPIC FAIL midir?

EN ÖNEMLİSİ BU

RELAX OL DEĞL RELAX ZATEN RELAX SAKİN OL DEMEK BE RELAX TA YANLIŞTIR NE ALAKYSA
    quote:

Orijinalden alıntı: Gopluumit

quote:

EN ÖNEMLİSİ BU

• Lütfen tartışma ortamı yaratmayın...
  • KİM NE DERSE DESİN GM ÇİNLİ Bİ FİRMA VE FİYATLARI DA COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK
    ABARTILI BÖYLE OLMASSS KENDİNİ BALACKBERRY GİBİ GÖRÜO GALİBA ALTTARAFI Bİ Wİ-Fİ Sİ VAR BİDE İŞTETİM SİSTEMİ STANDART 350 TL COK YANİ BU TEL.E BU FİYAT COK BU NA BUKADR PARA VERMEDEN DAAA UCCUUUZA DAA İİİSİİ DE VAR EĞER 350 TL YE BUNU ALCAKSAM YANINA 50 DAA KATARIM 3G Lİ ALIRIM

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.