Şimdi Ara

Yeni gelişmeler var araba pert olmadı, yapılacak... (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
2
Favori
19.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFABFCB25

hocam senin kafa kuş serisi albea linea da kalmış herhalde, araç italyan neden çıkarmasın ayrıca audi olsa inan 30k dan fazla tutar 2 kapı değişecek, koltuk kılıfı değişecek, tavan değişecek, hava yastıkları takılacak, hava yastığı beyni takılacak bunların hepsi orjinal takılacak.

pert albeaya yan sanayi parça misali düşünme

Alıntıları Göster
    50 yılda geçse fiat çöptür özellikle türkiye ye özel avrupa standardında üretmiyor bilinen bir şey

• bence 30 bini alıp aracı siz yaptırın o araç 1 haftda toplanır en geç
  • Öncelikle geçmiş olsun.2 kapıya ve hava yastiklarina nasıl 30 bin tl hesap cikartiyolar hayret ya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatikanli Mumin kullanıcısına yanıt
    Geçen kırmızı ışıkta beklerken, tampona geçirdi birisi... Allahtan o da ışıkta bekliyordu, aracı kaçırmış!

Bir şey olmadı...

• berkaydj kullanıcısına yanıt
    hocam bizim milleti bilirsin buluttan nem kapan bir millet passat piyasa aracı ona bile ölücülük yapan millet, hasar kayıtlı 500l satmaya kalksam 40k anca verirler geçti o iş, servise sordum dedim aracın kalitesini bozan bir hasar mı diye yok abi sıkıntı değil dedi, yaptırsam suyu çıkana kadar yani son sahibi ben olmam lazım onuda istemiyorum geçti o iş.
  • Geçmiş olsun sömürün karşı tarafı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfun_aslan

Öncelikle geçmiş olsun.2 kapıya ve hava yastiklarina nasıl 30 bin tl hesap cikartiyolar hayret ya?
    hocam bilmiyorum çıkan fiyat bu, ama hava yastıkları aşırı pahalıymış sebebini bilmiyorum, hava yastıkları açılmasa masrafı bu olmazdı ama bu sefer Allah korusun annem ciddi yaralanabilirdi, olması gereken buymuş, annemin kaburgalarında ağrı var kazadan beri geçmedi hayat kalitesini bozmuyor ama ağrıyor, pazartesi biraderim annemi hastaneye götürecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mons35

Geçmiş olsun sömürün karşı tarafı
    hocam hakkımızı alacaz, ben aracımı forumda bilen bilir 72.5k ya satacaktım 3 ay önce, beklediğimiz parayı alırsak direk 500x alacaz.

tek sıkıntı aracın malum sitede fiyatını bulamıyorlar, benim araç beats edition 1.4 120hp tjet, muadili çok az ara ara ilan görüyorum 85k satanda var 70k satanda var, esnek piyasalı bir araç ama şunu söyleyim piyasası 70k dan düşük değil, 70-80 arası fiyatı var.
  • Geçmiş olsun.

Şu aracı perte çıkarmak sigorta sistemindeki çarpıklığı gösteriyor. 30 binlik masraf da şişirme gibi geldi bana.
    Düzen böyle farkındayım ama yanlış yanlıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk -- 9 Şubat 2019; 16:37:55 >
  • Neyi Allah'tan çok seversen başına bela ondan gelir.

• Geçmiş olsun :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: maliyeci18

Neyi Allah'tan çok seversen başına bela ondan gelir.
    Doğru

Benimki o denli değil ama seviyordum
  • Çok büyük geçmiş olsun siz ne kadar dikkat etseniz bile çoğu zaman karşıdaki sizin gibi olmuyor Allah korumuş yinede size bir şey olmamış

• En kral kadin bile mal gbi araba surer.Kadinlara arac surmek yasaklanmali.Zengin kocanin kicina yaslanip.Emeksiz kredisiz altlarina lux araba alirlar.Sonra boyle mal mal surerler.Alayi gerizekali.Kursdada vardi boyle salaklar.Fren yerine gaza basanmi dersin.Sinyalsiz serit degistirenmi.Kalkislarda ani hiza ulasanmi.Ne park etmeyi blirler ne surmeyi.Alayi salak

• Öncelikle geçmiş olsun, dün bir tane kadın sürücüyü gördüm sırf karşı yöne geçmek kavşağa ters yönde girdi, ama kasten yaptığı da belliydi yaya olduğum halde iyi sövdüm. Hatta başka bir araba da durup kadına bağırdı. Böyle dengesizler trafiği alt üst ediyor işte. Sadece kadınları kastetmiyorum bazı sürücüler öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devils_

Devlet gerçekten devlet olsa kimse kuralsizlik yapamaz ama nerede işte. Herkes kendi kurallarını koyuyor trafikte. Bizim devletimiz yaya gecitiyle uğraşsın. Gizlice resim çekip ceza yazsin bunlara. Yollarda yüzlerce binlerce kamera var. Ama sagolsun devlet sadece güvenlik için kullanıyor. Adam sis farkını açıyor ceza yok, kırmızı da geçiyor ceza yok, göz göre göre makas atıyor ceza yok. Sonra gitsinler arka koltuktaki çocuklara düdük verip kampanya yapsınlar.

Araç kameram var. Bütün kuralsizliklar kamerada. Gidip şikayet etsem kanıt olarak kabul etmiyorlar. Yüzümüze dahi bakmıyorlar. Yapan adamın da yanına kalıyor.

Ben bu ülkeden ve insanlarından ümidimi kestim dostum.Bir beklentim yok artık.Bu ülkenin değişeceğini sanmıyorum maalesef. Allah kaza bela vermesin sadece trafikte.
    Kesinlike haklısınız, bu zamana kadar yaşamamız bile mucize. Sen yolunda düzgün gidersin kurallara da uyarsın ama dengesizin biri gelir böyle patlatır işte.

• Ne güzel perte çıkmış işte. Sağlık önemli.

• Geçmiş olsun.
  • geçmiş olsun kardeşim,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.