Şimdi Ara

Yeni gelişmeler var araba pert olmadı, yapılacak... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
2
Favori
19.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mouesoncum teşekkür ederim kıymetli dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecmiş olsun. Tahmin ediyorum ki eğer döviz kurları daha düşük olsaydı, sıfır hava yastıkları daha uygun fiyata takılabilseydi perte çıkarılmazdı. Kaporta ve şaside ciddi bir hasar yok gibi.
    İnşallah daha iyilerini bulursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacker

Gecmiş olsun. Tahmin ediyorum ki eğer döviz kurları daha düşük olsaydı, sıfır hava yastıkları daha uygun fiyata takılabilseydi perte çıkarılmazdı. Kaporta ve şaside ciddi bir hasar yok gibi.
    İnşallah daha iyilerini bulursunuz
    hocam sağol, babam şimdi iki şey düşünüyor ya bana 25.00 tl civarı corolla alacak parayı bekletip kendinede captur alacak, ikinci seçenek ikinci el fiat 500x bakıyorum bir ilan buldum 500x 1.4 mair, 140hp araba full donanım açılır cam tavan herşey var benim araba kadar dolu.

kısmet bakalım ne olacak.

ama gönlümden 500x geçiyor.
  • Geçmiş olsun hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçmiş olsun hocam. Umarım süreci sorunsuz atlatırsınız.

• Üçünüze de geçmiş olsun.

3 sene önce arabası Pert olmuş birisi olarak ufak bi hatırlatma yapmış olayım; şirketin önerdiği bedeli düşük bulursanız kabul etmek zorunda değilsiniz. Piyasa değerinin altında bi rakam önerirlerse daha fazlasını istemek için mutlaka pazarlık edin.

• Mal mülk hepsi gelip geçici. Allah can sağlığı versin. Geçmiş olsun.
  • Geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

Üçünüze de geçmiş olsun.

3 sene önce arabası Pert olmuş birisi olarak ufak bi hatırlatma yapmış olayım; şirketin önerdiği bedeli düşük bulursanız kabul etmek zorunda değilsiniz. Piyasa değerinin altında bi rakam önerirlerse daha fazlasını istemek için mutlaka pazarlık edin.
    sağol hocam, aynen öyleymiş düşük olursa pazarlık ediliyormuş.

benim asıl amacım 500x almak araç 100.000 tl, eğer istediğimiz parayı alırsak 500x alacaz.

hep söylerim foruma otomatik istiyorum diye İnşAllah alabiliriz.
  • arabanın durumu kötü gözükmüyor dışardan içerden bütün yastıklar patladı diyosun ama kadın kaç ile çarptı sana merak ettim birde arabası neydi
  • Geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. Teneke parçaları ev fiyatına olunca can ile beraber malada üzülüyor. Kasko varsa sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: berk70

arabanın durumu kötü gözükmüyor dışardan içerden bütün yastıklar patladı diyosun ama kadın kaç ile çarptı sana merak ettim birde arabası neydi
    hocam resimlerde belli olmasada sağlam vurdu, tahminen 50-60 küsürle vurduğunu düşünüyorum, yan tüm yastıklar patladı ilk perte çıkmaz diyordum ama sigorta babamı aradı perte çıktığını söyledi.

perşembe günü fiyat belli olacak, bakalım düşündüğümüz fiyatı alabilecekmiyiz.
  • Çok geçmiş olsun, sizlere bir şey olmamış ya gerisi çok önemli değil.

İnsan gözü gibi baktığı arabası kazaya karışıp pert olunca üzülür haliyle ama size birşey olmadığını hatırlayıp kendinizi teselli edin. Zaten sigortadan parasını da alacaksınız, o yüzden kafaya takmamaya çalışın.

Yeniden geçmiş olsun.
  • Geçmiş olsun.Umarım ileride alacağınız araba şimdikini aratmaz ve sizi tatmin eder.

• Geçmiş olsun..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haylaz__

Aman sende Varya herşeyi siyasete bağlamaya ne kadar meraklısınız ya
    Devlet ceza yazsa neden yazdı yazmasa neden yazmadı
    Uber geldi taksiciler delirdi Uber gitti millet delirdi bunun arası nasıl olacak herşeyi devletten beklemeyelim
    Dostum daha sen devlet ile hükumetin farkını bilmiyorsan sana boşuna yazmışım ne diyeyim ki.Siyasete girmedim ben devletin denetleyici özelliğinden bahsettim sana.Ve siyasi olan hukumettir devlet değildir.Burada sıkıntı olan bir parti veya hükumet değil işte.Devletlerin, insanları para gelecek diye sömürmesi ve cebindeki 5 kuruş paraya göz dikmesi.Durum değişmiyor hiç bir şekilde yillardir.

Yaya seritinde durmayan araçlara yaz ceza eyvallah. İtirazımız yok. Yaya geçiti veya ışık dururken yola atlayan kulaklıkli insanlara da ceza yazalım. Hatta kaldırım dururken ana caddeden yürüyen insanlara da. Uber olayına girmeyecem zaten. Taksici terörünü herkes görüyor. Bunlari devlet halletmeyecekse ben mi halledeyim.Devletin yapması lazım tabiki de.

Ha iktidarı da seviyorum oy veriyorum halimden memnunum diyorsan ülkeden orasına bir şey diyemem.Kimse kimsenin tercihlerine karışamaz sonuçta.Benim sıkıntım devletin kuralsizliga umursamamasi. İnşallah anlatmak istediğimi anlatabilmisimdir.

Neyse konuyu baltalamayalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_Devils_ -- 9 Şubat 2019; 15:8:8 >

• çöp fiat 30 bin tl masraf mı çıkarmış buna audi olsa bu kadar çıkardı anca
  • Hocam geçmiş olsun. Allah beterinden korusun sıkma canını.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DECF0C154

Geçmiş olsun.Umarım ileride alacağınız araba şimdikini aratmaz ve sizi tatmin eder.
    hocam sağol, 500x olursa çok iyi olur, bir ilan var ta hazirandan beri takip ediyorum satılmadı değişen sadece ön tampon var bide sağ arka çamurlukta lokal boya var araba temiz bakılmış içte dışta yıpranma yok, cross plus donanım olursa çok iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

çöp fiat 30 bin tl masraf mı çıkarmış buna audi olsa bu kadar çıkardı anca
    hocam senin kafa kuş serisi albea linea da kalmış herhalde, araç italyan neden çıkarmasın ayrıca audi olsa inan 30k dan fazla tutar 2 kapı değişecek, koltuk kılıfı değişecek, tavan değişecek, hava yastıkları takılacak, hava yastığı beyni takılacak bunların hepsi orjinal takılacak.

pert albeaya yan sanayi parça misali düşünme
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.