Şimdi Ara

Yeni Geely HP Modeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
49
Cevap
0
Favori
22.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 20
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 17
  • Ortalama Mesaj Aralığı 23 gün 9 saat 56 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • savaskursun (17 mesaj) eac (9 mesaj) findikgokhan (3 mesaj) Mertcan. (2 mesaj) Miridni (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    253 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşalr,uzun zamandır geely marka otomabili araştırıyorum ve ilk önce sizlere bazı bilgiler vermek istiyorum,
    Öncelikle çin arabası diye tereddutte kaldım ama piyasaya çuruk araba sokarsanız batarsınız bunu bilerek gittim gordum ve bizzat kendim araştırdım,ilk önce gelly volvo ya ortak olan bir firma ve volva ile aynı fabrikada uretilmektedir,uretim şartanamsi volvoya çok yakındır yani sağlamlık,yani can güvenliği,bunuda gelly çok iyi yapmış durumda ve güvenlik konusunda ödülünüda almış durumda olan bir araçtır,
    Diğer marka araçlar 0.6 ve 0.8 arası genelde kaporta kullanırlar gelly 1 mm sac kullanmış,
    Gelly de sac içersinde çelik esneme özelliği olan halatlar ile döşenmiştir,buda darbede içerdekinin hasar almaması için volvonun kullandığı bir sistemdir,
    Motor Toyota dan alınmadır,toyota motorudur,
    150 000 km - 5 sene garantisi mevcuttur
    trigel kayışı çeliktir,
    şimdide baktığım ve çok hoşuma giden aşağıdaki aracın özelliklerini yazıyorum,

ABS+EBD
    DİJİTAL DOKUNMATİK KONTROL PANELİ,
    ARKA KOLTUKLARDA LCD
    1.5 MOTOR BENZİNLİ
    KLİMA DİJİTAL KUMANDALI VE ORTAM SICAKLIGI SABITLEME ÖZELLİİĞİ
    KOL DAYAMA
    DERİ KOLTUK
    SİS FARI
    ELEKTIRIKLI KOLTUK
    DERİ KOLTUK
    ELEKTIRIKLI AYNALAR
    4 CAM OTOMATIK
    SARNUF (ELEKTIRIKLI)
    10 ADET HAVA YASTIĞI
    PARK SENSÖRÜ
    10000KM BAKIMI 150-200 TL ARASI TUTUYOR

Fiyat 34000 TL

aklıma gelmeyen çok şey vardır ama[simage][/simage] ben resimlerinide çektim benim bu hoşuma gittiği için bu aracı yazdım buda zaten en pahalı aracı sizlerdende fikir alırsam sevinirim çünkü araca niyetim var..

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Yukarıda yazılanların tümü hayal ürünüdür.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    253 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    nasıl hayal urunu anlamadım ..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    353 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eac

Yukarıda yazılanların tümü hayal ürünüdür.

|
    |
  • Yüzbaşı
    253 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Sallama demek istiyorsan kesinlikle değil resimleride kendim çektim,test surusude yaptım,oyle başka yerlerden alamdım ama başka birşeyse bilmiyorum sadece yorum almak istiyorum...
    |
    |
  • Yarbay
    4368 Mesaj
    yemeyin bizi lütfen
    |
    |
    Dostum Türkiye'ye getirilen tüm çin malı araçların (Geely, Chery, DFM, BYD) ciğerini biliyorum.
    Hiçbiri Volvo kalitesinde değil, ona yakın bir teknolojiyle üretilmiyor ve geliştirilmiyor.

Hatta araçların çoğunun trim ayarları halen bozuk, kapı yuvasına oturduğunda fitiller karşılıklı bile basamıyor bu denli kötü kalıp kalitesinde üretiliyorlar.
    Nereden mi biliyorum? Sektörün içinden.

Şu anda Türkiye'ye getirilen en kaliteli araç Chery Niche'dir. O bile Avrupa kalitesinden o kadar uzak ki Rus pazarında ancak yer edinebiliyor.

Geely'nin motoru da Toyota motoru değil haberin olsun. Toyota speclerinin kopyalandığı uyduruk bir motor.

Ha bir de sana ufak bir tüyo; Anadolu Grubu ve Mermerler Otomotivin bu ülkedeki ihtiyacı senin gibi kanmaya müsait insanlar.
    Çünkü kandırmaya çalışmalarına gerek kalmıyor. Gözünü biraz aç derim.
    |
    |

• Yarbay
    7608 Mesaj
    http://www.geely.com.tr/fiyat-listesi_6_8

basic model hb Kampanyalı anahtar teslim fiyatı : 28.990 TL

konu başlığında HP yazılmış HB olacaktı onu değiştirin isterseniz
    |
    |
  • Yüzbaşı
    253 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Dostum Türkiye'ye getirilen tüm çin malı araçların (Geely, Chery, DFM, BYD) ciğerini biliyorum.
    Hiçbiri Volvo kalitesinde değil, ona yakın bir teknolojiyle üretilmiyor ve geliştirilmiyor.

Hatta araçların çoğunun trim ayarları halen bozuk, kapı yuvasına oturduğunda fitiller karşılıklı bile basamıyor bu denli kötü kalıp kalitesinde üretiliyorlar.

Şu anda Türkiye'ye getirilen en kaliteli araç Chery Niche'dir. O bile Avrupa kalitesinden o kadar uzak ki Rus pazarında ancak yer edinebiliyor.

Geely'nin motoru da Toyota motoru değil haberin olsun. Toyota speclerinin kopyalandığı uyduruk bir motor.

Ha bir de sana ufak bir tüyo; Anadolu Grubu ve Mermerler Otomotivin bu ülkedeki ihtiyacı senin gibi kanmaya müsait insanlar.

Aslına bakarsan bende sektörün içindeyim,8 senedirde fiat-bmw ve uzakdoğu arabaları hariç butun arabaların orjinal depo,şase,travset ...vs parçalarının arge bölümünde çalışıyorum,belli urunlerin direk kendi fabrıkalarına üretim yapıyoruz yani,mercedeste sık sık bulunuyorum ve bu firmaların tamamının eğitimlerinede katılıyorum yani bende yabancısı değilim,bu araç nerden çıktı neden bılmıyorsun dersen,1 çok uzağım,2 sektorde gely bir telaş yarattı,hem satış hemde alıdığı güvenli binek oto ödülü ve fiyatları,bununla ilgili araştırma yaparken bir kaç arkadaşımda aldı hatta 1 tanesi 1 senedir kullanıyor,motor toyotanın kendi motoru ve direk toyotadan alınıyor bunu biliyorum,ama 150000 km ve 5 sene garanti dokulen 1 arabaya verilmez,bende bu arabalara bakarken buna hasta oldum işin açıkçası ....
    |
    |

çelik trigel[r] kayışı nası bişeydir hayal edemedim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    253 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    aslında çelik dedikleri şey krom zincir,yani lastik değil diğer zincirden farkı ama birazdaha uzun omurlu oluyor
    |
    |
  • Binbaşı
    1486 Mesaj
    Volvo ile hangi fabrikada ortak üretiliyor?ayrıca ortak üretilen fabrikada hangi Volvo modelleri üretiliyor? Bu konuyu açıklığa kavusturursaniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    253 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    farketmemişim özür dilerim,
    o birazdaha sade premium 33.990 ben onda kaldım :)
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: savaskursun

quote:

Aslına bakarsan bende sektörün içindeyim,8 senedirde fiat-bmw ve uzakdoğu arabaları hariç butun arabaların orjinal depo,şase,travset ...vs parçalarının arge bölümünde çalışıyorum,belli urunlerin direk kendi fabrıkalarına üretim yapıyoruz yani,mercedeste sık sık bulunuyorum ve bu firmaların tamamının eğitimlerinede katılıyorum yani bende yabancısı değilim,bu araç nerden çıktı neden bılmıyorsun dersen,1 çok uzağım,2 sektorde gely bir telaş yarattı,hem satış hemde alıdığı güvenli binek oto ödülü ve fiyatları,bununla ilgili araştırma yaparken bir kaç arkadaşımda aldı hatta 1 tanesi 1 senedir kullanıyor,motor toyotanın kendi motoru ve direk toyotadan alınıyor bunu biliyorum,ama 150000 km ve 5 sene garanti dokulen 1 arabaya verilmez,bende bu arabalara bakarken buna hasta oldum işin açıkçası ....

Sektörün bu kadar içindesin ama bu arabanın 2 yıl ve 60 bin km yasal garanti altında olup geri kalan garanti ve kilometre süresinin distiribütörün iyi niyetine mukabil olduğunu ve tüketiciye türlü sebeplerle kullandırılmadığını bilmiyorsun.

Ayrıca travset değil TRAVERS. İngilizcesi de SUBFRAME olarak geçer.

Sana AR GE çalışmalarında başarılar dilerim Ziyacım...
    |
    |

Aslında çelik dedikleri şey krom zincirmiş.. Peh.. Yok oyun hamuru.

Yahu sus konuşma daha da rezil olma.

İki ihtimal var.

Ya Anadolu Grubu çalışanısın diğerleri gibi buraya reklam yapmaya geldin.
    Ya da 1 sene önce bi arkadaş aldı dediğin arkadaşın ta kendisisin.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    253 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: tolbert

Volvo ile hangi fabrikada ortak üretiliyor?ayrıca ortak üretilen fabrikada hangi Volvo modelleri üretiliyor? Bu konuyu açıklığa kavusturursaniz sevinirim

volvo firmasına geely volvo yu satın aldı zaten, çindeki fabrıkasında hangi modeller uretiliyor tam bilmiyorum,ama volvo geely nin aşağıda birçok kaynakta koydum zaten otomativ sektöründe oldugumdan bu satınalma ortalıgı karıştırdı,bunun yanında mazda ilede ortaklık için uğraşıyorlar ...

http://www.ntvmsnbc.com/id/25120009/
    http://www.haber3.com/geely,-volvoyu-satin-aldi-562717h.htm
    http://www.cnnturk.com/2010/ekonomi/08/03/volvonun.geelyye.satisi.tamamlandi/585533.0/
    http://www.volvocars.com/tr/top/about/news-events/pages/default.aspx?itemid=29
    |
    |

• Yarbay
    5644 Mesaj
    quote:

İki ihtimal var.

Hacı tamam vurma artık öldü
    |
    |
  • Yarbay
    7608 Mesaj
    quote:

İki ihtimal var.

adama sus konuşma deme hakkını nerden alıyorsun merak ettim , geely çökertme operasyonuna mı katıldın ne yaptın , adam türkiyeye yeni gelen araçla ilgili bilgi verici konu açıyor , resmen hakaret ediyorsun
  • Yüzbaşı
    253 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

İki ihtimal var.

Paslanmaz çelik kromu yukseltilmiş bileşendir ve sağlam bir maddedir...
    Bunun yanında çalıştığım yerin reklamınıda yapmıyorum,arabamda şuan fiat bravo,
    babam araba baktığı için fiyatlarına baktım,zaten birçok firmaya çalıştığımız için ortalama her firmadan %8 oranında indirim alabiliyorum reklamını yapmaya gerek yok sadece fikirler önemli ..
    |
    |
  • Yarbay
    5241 Mesaj
    Sırketımıze aldıgımız 2 adet dfm kasalı kamyonetlerın bır tanesı 6000 de bır tanesıde 7500 km vıtes dıslılerı dagılmıstır dfm sanzımanı degıstırmıyecegını cok hızlı kullanmadan dolayı bunun oldugunu belırttı dehsete dustuk tabıkıde hala dfm ıle gorusmelerımız devam edıyor sımdı bız kadran dısı hızmı yaptık bu aracla yanı nasıl boyle bırsey soyluyebılırler dıger araclarımız transıtlere neden bısey olmuyor onlarıda calısanlarımız kullanıyor sorun yoksa dfm neden dagıldı cın araclarını savunan arkadaslar bu sorumu rıca edıyorum yanıtlasın 6000 ve 7500 km dıkkatınızı cekerım sanzıman bu kapı fıtılı degıl
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.