Şimdi Ara

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.748
Cevap
87
Favori
201.188
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam, ilgi ve alakanız için çok teşekkür ediyorum.Güzel günlerde, sağlıkla kullanmanızı dilerim.Yeni alışverişlerde görüşmek dileği ile, saygılar sunarım.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

N11 MAĞAZAMIZA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ
  • zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    Siparişlerim elime ulaştı.Ekstra misina için de çok teşekkürler.

Bu arada isimli hematit tespihi babam çok beğendi.Bence oltudan daha şık duruyor.Gri olması harflerle uyumunu artırmış.Herkese öneriyorum.Tespih ve bileklik hediyelerimi uzun süredir buradan alıyorum ve hiç yanılmadım.Hayırlı işler.
  • Lastofus_remastered L kullanıcısına yanıt
    İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.Yeni alılverişlerde görüşmek dileğiyle, saygılar sunuyorum.
    ---------------------------------------------------BU KAMPANYADA SON GÜN-----------------------------------------------------

FULL İSİM YAZILI OLTU TAŞI TESPİHİMİZİN FİYATI KAMPANYAMIZ 14 KASIM 23.59 DAN SONRA ARTIRILACAKTIR.BU TARİHE KADAR DİLERSENİZ GG ÜZERİNDEN DİLERSENİZ N11 ÜZERİNDEN SİPARİŞLERİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO
    GİTTİGİDİYOR İKİ İSİM VEYA İSİM/SOYİSİM YAZILI ORJİNAL OLTU TAŞI TESPİH TANITIMA ÖZEL KARGO DAHİL 19,90TL İÇİN TIKLAYINIZ

N11.COM İKİ İSİM VEYA İSİM/SOYİSİM YAZILI ORJİNAL OLTU TAŞI TESPİH TANITIMA ÖZEL KARGO DAHİL 19,90TL İÇİN TIKLAYINIZ
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• kaplangözü gelir mi hocam

şöyle 9 mm küre kesim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temiz ürün bulduğumda listeliyorum hocam.İşçiliği iyi bir ürün denk geldiği takdirde listelenecektir.Saygılar sunarım.
  • benim tespihlerde cok hızlı sekılde geldı ve çok güzeller emeğinize sağlık
  • fbiber F kullanıcısına yanıt
    Hocam sağlıkla kullanmanızı diliyorum.Yeni alışverişlerde de görüşmek dileği ile, saygılar sunarım.

---------------------------------------------------BU KAMPANYADA SON GÜN-----------------------------------------------------

BU GECE 23.59 DAN SONRA BU KAMPANYAMIZIN FİYATI 24,99TL YE ÇIKARILACAKTIR.SAYGILARIMLA

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO
    GİTTİGİDİYOR İKİ İSİM VEYA İSİM/SOYİSİM YAZILI ORJİNAL OLTU TAŞI TESPİH TANITIMA ÖZEL KARGO DAHİL 19,90TL İÇİN TIKLAYINIZ

N11.COM İKİ İSİM VEYA İSİM/SOYİSİM YAZILI ORJİNAL OLTU TAŞI TESPİH TANITIMA ÖZEL KARGO DAHİL 19,90TL İÇİN TIKLAYINIZ
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• Merhaba. N11 mağazanızdan hematit aldım ve çok beğendim. Şimdi hemen bir sipariş daha geçsem bugün kargoya vermeniz mümkün olur mu acaba? Yarın arkadaşımın doğumgünü ve ben şimdi hatırladım :(
  • ceyhunistanbul kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar, N11 dende sorunuzu yanıtladım.Saat 16.00 ya kadar sipariş verirseniz hemen bugün kargolayacağım.Beklemedeyim, saygılar sunuyorum.
  • hocam şu 600 liraliklar eski malzemeden yapilma mi?

• Yeninin eskisidir hocam, yani bundan 5 yıl kadar önce sıkma ve ateş kehribar tespihler bu kadar yaygınlaşmadan önce ilk bulunan malzemeden yapılmadır.Daha sonraları bu yoğunluk ve kadifemsi yapı yakalanamamıştır.Saygılar sunarım.
    ---------------------------------------------------BU KAMPANYADA SON SAATLER-----------------------------------------------------

BU GECE 23.59 DAN SONRA BU KAMPANYAMIZIN FİYATI 24,99TL YE ÇIKARILACAKTIR.SAYGILARIMLA

BU HAFTANIN EN ÇOK SATAN KAMPANYASI :FULL İSİM YAZILI HEMATİT TAŞ TESPİHİMİZİ GÖRDÜNÜZ MÜ? ÜRÜNÜMÜZ LASTİKLİ MİSİNAYA DİZİLMİŞTİR.ELE OTURAN, AĞIR TESPİH SEVENLERE ÖZEL ÖNERİMİZDİR...

GİTTİGİDİYOR İKİ İSİM VEYA İSİM/SOYİSİM YAZILI HEMATİT TAŞ TESPİH TANITIMA ÖZEL KARGO DAHİL 19,90TL İÇİN TIKLAYINIZ

N11.COM İKİ İSİM VEYA İSİM/SOYİSİM YAZILI HEMATİT TAŞ TESPİH TANITIMA ÖZEL KARGO DAHİL 19,90TL İÇİN TIKLAYINIZ

• Merhabalar, tesbih standı vr mıdır acaba? N11de bulamadım

• Mister Spak M kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, tespih standı satışımız mevcut değildir hocam, saygılar sunuyorum.
    Kadir ustam siparişlerim her zamanki gibi eksiksiz ve hızlı geldi.teşekkürler hayırlı işler
  • roadstar82 R kullanıcısına yanıt
    Sağlıkla kullanmanızı diliyorum.Yeni alışverişlerde görüşmek üzere, saygılar sunarım.
    DEĞERLİ DH ÜYELERİMİZ UZUN SÜREDİR İSTENİLEN KAMPANYAMIZ BAŞLAMIŞTIR.STOK SAYISI SADECE 25 ADETTİR.

FULL İSİM YAZILI TESPİHİMİZİ MÜKEMMEL BİR UYUMA KAVUŞTURDUK.AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN BU ÜRÜNÜMÜZE ULAŞABİLİRSİNİZ.SAYGILARIMLA

FULL İSİM YAZILI GÜMÜŞ KAPLAMA TESPİH KARGO DAHİL 29.99TL GİTTİGİDİYOR İÇİN TIKLAYINIZ

FULL İSİM YAZILI GÜMÜŞ KAPLAMA TESPİH KARGO DAHİL 29.99TL N11.com İÇİN TIKLAYINIZ

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGOFULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGOFULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO

• 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.