Şimdi Ara

YENİ FOTOLAR GELDİ 2. KEZ MAKYAJLANAN 2013 SCENİC XMOD VE GRAND SCENİC FAZ II PLATFORMU (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
3
Favori
41.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nyagiz

bu scenic güzel hoşta arka tarafa havalandırma delikleri yok eksik bu scenic adına

benim bildiğim arka kapıların bağlı olduğu direkte havalandırmalar var yenilerde kaldırmışlar mı onu bilmiyorum incelemek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: swrc

quote:

bu scenic güzel hoşta arka tarafa havalandırma delikleri yok eksik bu scenic adına

benim bildiğim arka kapıların bağlı olduğu direkte havalandırmalar var yenilerde kaldırmışlar mı onu bilmiyorum incelemek lazım

kol dayamanın arkasında olmadığını biliyordumda arka kapıların bağlı olduğu direği bilmiyordum ... bakacağım şimdi...
  • evet şu anda baktım dediğiniz yerde havalandırma delikleri varmış :) öğrenmiş oldum... tşkler
  • quote:

evet şu anda baktım dediğiniz yerde havalandırma delikleri varmış :) öğrenmiş oldum... tşkler

ewt olması lazım çünkü scenic bu konuda öncülerdendir.
  • yeni scenicleri inceleyen kimse yok mu?
    görüşlerini paylaşmak isteyen
  • Fiyat artışları bu hızda giderse, 2012 yılı araç fiyatlarının neredeyse %50 zamlandığı yıl olabilir.

Birde anlamadığım husus; toplum olarak neden donanıma bu kadar meraklı olduğumuz. Bugün Mercedes bakmaya gittik. Bayi, baz modeller hiç rağbet görmediği için en dolu modellere olan aşırı talep sebebiyle artık sadece en dolu araçları ithal ettiklerini söyledi. Baz model ile dolu model arasında % 40'ı bulan fiyat farkları var.

Aynı şey alt segment araçlar içinde geçerli oldu. Ne oldu, piyasada iş hacmi genişleyip kâr oranlarımı arttı? Bunca yıldır ticaretle uğraşırım, piyasanın 10 yıl öncesine göre daha sönük olduğunu söyleyebilirim. Peki bu talep yoğunluğu nasıl ortaya çıktı?

Bilen varsa aydınlatırsa sevinirim.
  • mavi çok yakışmış

YENİ FOTOLAR GELDİ 2. KEZ MAKYAJLANAN 2013 SCENİC XMOD VE GRAND SCENİC  FAZ II PLATFORMU
  • sc

YENİ FOTOLAR GELDİ 2. KEZ MAKYAJLANAN 2013 SCENİC XMOD VE GRAND SCENİC  FAZ II PLATFORMU
  • tv8 8. Etap programı scenic lansmanının videosunu yayınlamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: medonk

offf... şuradan gördüğüm kadarıyla tek iyi şey içinin koyu renk olması ve tft ekrandaki küçük değişiklikler..
    radyo ve led farları felaket...

eski scenic konusuna malum yazamıyprum ceza nedeniyle
    buradan geçmiş olsun demek istedim
    bu ikeanın olduğu kavşakta bi kaza olmuştu o sizinmiydi? şile yolunda
    epeyce karışıktı çünkü

çok şükür can kaybı olmasında tekrar geçmiş olsun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: medonk

offf... şuradan gördüğüm kadarıyla tek iyi şey içinin koyu renk olması ve tft ekrandaki küçük değişiklikler..
    radyo ve led farları felaket...

eski scenic konusuna malum yazamıyprum ceza nedeniyle
    buradan geçmiş olsun demek istedim
    bu ikeanın olduğu kavşakta bi kaza olmuştu o sizinmiydi? şile yolunda
    epeyce karışıktı çünkü

çok şükür can kaybı olmasında tekrar geçmiş olsun

evet.. ikea'ya yakındı.
    teşekkür ederim.
  • sceniclerin videolarında artış olmaya başladı.

• güzel bir inceleme

• gümüş renk

• arka görünüm

• kısa kasa da çok güzel

• quote:

mevcut kasalarda meydana gelen dökülme ve soyulma şikayetlerinden ötürü yenilenmiş edc vites kolu

Yani resmen vites kolu yüzünden Renault' tan soğudum. O ne öyle yahu? Bir şeye benzeteceğim ama burası yeri değil Daha kısa, estetik yapmak mümkün değil mi?

• benim incelediğim gümüş gride eski tipin aynısıydı bi değişme yoktu
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.