Şimdi Ara

YENİ FORD TOURNEO COURİER ANA KONU (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.090
Cevap
49
Favori
473.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: qzerty

Çok güzel olmuş tablet fikri çok zekice tebrik ederim. Güle güle kullanın

Alıntıları Göster

Çok sağolun :)

• oznokcgl kullanıcısına yanıt
     YENİ FORD TOURNEO COURİER ANA KONU
  • spoiler taktıran arkadaşlar öncesi ile sonrası farkını anlatabilir mi biri bana  YENİ FORD TOURNEO COURİER ANA KONU 

• Belki işine yarayan olabilir .

30 Eylül 2021 e kadar geçerliymiş.

Bakım 600 tl

Balata değişimi(Önler)600 tl

Arkalar(Kampana)620 tl + kdv (Kampanya yok)

Mazot filtresi 420 Tl (%25 indirim uygulanmış hali)

• Beyler genel olarak bu aracın debriyajı sert mi?
    45k de 2 yaşında araç var ilk günden beri debriyaj sert. Aynı yaşta egea pamuk. Bilgisi olan var mı?
  • Selamlar arkadaşlar
    1.6 95hp 2016 delux
    Paket aracı babamlar yeni aldı.
    Havuz paspas arayışındayız.Siz hangi modeli tavsiye edersiniz?
  • Bazı motorlarda dpf sorunu varmış yağa mazot basıyormuş, 75lik 1.5 lerde böyle bir problem var mı 2021 modellerde euro 6.2 motor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi facepunchS -- 8 Mart 2022; 19:54:4 >
  • Herkese merhaba. Courier 1.6 tdci aracın yağ kapasitesi nedir. Heryerde farklı bir bilgi var. Değişim yapan arkadaşlar cevap verebilir mi. Birde Yağ eksiltme sorunu ile karşılan var mıdır
  • amle93 A kullanıcısına yanıt

4 litre

• Arkadaşlar merhabalar. ilan sitelerinde 2018 1.5 TDCi Titanium Plus araçlar görüyorum. Bunlar 5 vites olmasına rağmen 95 beygir işaretlenmiş.

Bildiğim kadarıyla 1.5 TDCİ olanların 6 vites olanları 95 HP, 5 Vites olanları 75 HP.

Benim bildiğim mi doğru, yoksa 1.5 olup 5 vites olup 95 beygir olanları o yıllarda üretildi mi?

• Otomobil ruhsatlı Journey modeller üretiliyor mu halen?
  • Arkadqslar merhaba, ben de yeni bir courier aldim lakin bluetooth baglantisi yapip muzik dinlediğimde asiri gecikme oluyor. Sizde de var mi ?
  • carenfly C kullanıcısına yanıt

2018'de 95'lik ve 75'lik 5 vites olarak üretildi. Aynı yıl 6 viteste çıktı. Muhtemelen o yüzden karıştırıyor olabilirsin. Bende 3ünden de vardı. 2018 5 75'te ön konsolda telefon tutucu yerleştirilmişti. 95'de direkt olarak multimedya sistemi vardı.

• Aracım 2019 model. 1.5tdci. 100.000km de. Son zamanlarda 3 kez 15-20 dk süren bir uğultulu ve titreşimli çalışması oldu. Sonra Kendiliğinden kesiliyor. Sebebi ne olabilir? Yetkili servise sordum görmek lazım dedi, ama oraya gidene kadar zaten bitiyor.

Bugün anladım ki anlattığım ses radyatör fanından geliyor. Kış günü fan açması normal mi yahu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalnizca -- 11 Aralık 2022; 14:59:4 >
  • Arkadaşlar merhabalar

2015 Ford courier 1.6 95 hp journey titanium plus aracımda çekiş problemi var. Turbo wastegate dediler turbocu wastegate sağlam dedi arızalarda map sensörü arızası gözüküyor. Basınç sensörünü değiştirip denedik düzelmedi. Map hazırda bulup deneyemedim. Ama sorduğum ustalar map arızası değil diyor map a arızayı başka birşey verdirmiştir diyorlar. Böyle egr partikül olma ihtimali var mıdır bunu yaşayan var mı ?
  • yalnizca kullanıcısına yanıt

Benim araçta kışın kısa mesafede fan açıyor bir iki defa sorduğumda egzozda biriken pisliği yakmak için çalışıyor vs şeklinde bir açıklama yapmışlardı. Ben genelde şehir içi kısa mesafe biniyorum böyle olunca egzozda biriken atık için yapıyordur diye aklıma yatti ama gerçek nedir bilemedim....

• normenderify N kullanıcısına yanıt

Turbo basınç (selenoid) valfini denediniz mi? Ya da vakum hortumlarını kontrol ettiniz mi?

• Önce 2016 model 1,6TDCI Trend, ardından 2019 model 1,5TDCI 95bg Trend eskittikten sonra son olarak 2023 model 1,5TDCI 100bg Journey Trend teslim aldım. Sorularınız olursa cevaplarım.

Bir önceki araç en son 110k daydı, ara sıra fan açıyordu. Boş vitese yokuş aşağı salınca devir yükselip binlere çıkıyordu.

Yenisinde böyle şeyler yok, Adblue var, Bagajda 12V soketi var Stepne yok tamir takımı var.
  • 2018 tıtanyum plus mı mantıklı 2020 delux mu arkadaşlar ?

km yakın sayılır

• yalnizca kullanıcısına yanıt
    Merhaba, journey ne demek ne farkı var diğer journey olmayan corier den. Otomobil ruhsatlı olanı almayı düşünüyorum, trend ile titanyum arasında çok özellik farkı var mıdır.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.