Şimdi Ara

Yeni Ford Ranger Kulübü (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.886
Cevap
20
Favori
363.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir de mart sonuna kadar bu kampanya geçerliymiş...
  • quote:

Orjinalden alıntı: eorman

arkadaşlar, pazartesi günü servisten aradılar, sipariş verdikleri parça gelmiş (mass air flow), bu gün için gelmemi istemişlerdi, sabah bıraktım aracı, gün içinde alacağım.
    biraz arayıp, bu tarz araçlar için oksitlenmeyi vs. engelleyen ve ses yalıtımına yardımcı olan bir koruma ürününden ve şu anda kampanyada olduğundan bahsettiler. araç lifte kaldırılıp antipas ve bir çeşit ziftle kaplanıyormuş. motor koruma da hediyesiymiş.motoru tamamen temizleyip silikonla kaplıyorlarmış.normal fiyatı 475 ytl +kdv imiş, şu an 275 ytl+kdv diyor. hazır araç servisteyken uygulamalarını isteyip istemediğimi sordular. oksitlenmeye paslanmaya 10 yıl garantiliymiş bu sistem.world carda 6, hsbc karta 3 taksit yapıyorlarmış.
    bilginiz olsun.

bu arada lokosit sen Bandırma dasın sanırım.Benim de bir tarafım Bandırmalı.

bu arada benim anne tarafı Bandırmalı lokosit.

merhaba bence bu uygulama para tuzağı çok gerekli bir uygulama olduğunu sanmıyorum.
    bandırmaya yolun düşerse görüşelim:) ben aslen konyalıyım ama bandırmaya yerleştim gibi bişey
  • Hep beraber bir gezi güzel bir fikir ... Enis , merak etme , adresi tahmin edip indirmiştim fotolar ve kataloğu . Hepsi çok güzel teşekkürler . Üçgen paleti görmüştüm uludağ da daha önce enteresan bir şey.
  • Rica ederim Corian ne demek. Sizlere yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Rangerim olmasa bile ranger almayı düşünüyorum. İdealim 4x4 ama çok masrafı olduğu için alamam. Sanırım bende Hi-rider ı ciddi ciddi düşünmeye başlamalıyım.
  • eorman sensor degisikliginden sonra sorun cozuldu mu bir soyleyebilirsen ben biraz geciktirdim isi otokoca goturucem bu hafta icinde hic vaktim olmadi
  • aslına bakarsanız, servise götürdükten sonra, parça gelene kadar geçen sürede bir daha yanmamıştı ve performansda da bir sorun yaşanmamıştı, serviste bununla ilgili bir ayar mı yaptılar bilmiyorum.
    değiştikten sonra zaten bir sorun yok.
    ben istinye otokoça götürdüm, memnun kaldım...
  • Arkadaşlar ben hala park sensörü işini çözemedim. Yok tampona, yok metal bara, yok devamlı öter, gözler çıkıntı durur falan şu işi arkaya parça falan koydurmadan (Orjinalini bozmadan) yaptıran ve memnun olan varsa bana ses versin:)
    istanbulda nerede, kaça yaptırdı?
  • Ben park sensorunu resimdeki şekilde taktırdım . Bir süre sonra arıza sesi ermeye başladı , beynini değiştirdiler, şimdi bir problem yok . Bazen bir şey olmadığı halde ses verdiği doğru ama zannediyorum bu yolun açısıyla falan bile alakalı , hatta dün yağmur yağarken bile çaldı . Tahminim şiddetli yağan yağmur damlalarını gördü . Yine de yardımı oluyor . Bir de yavaş yavaş yaklaşırken ses veriyor çünkü algılama sürei var zannediyorum . Hızla geri giderken hemen ötmüyor engele yaklaşınca 1-2 sn sonra ötüyor . Bunun ön kosola ufak sinyal monitörü konulan modeli de vardı ama onu taktırmadım . O da sinyali hangi sensorun verdiğini ve mesafesini gösteriyordu ama dediğim gibi ben bunu yardımcı olarak kullanıyorum yani yine de kontrol ederek geri geri gidiyorum.

Yeni Ford Ranger Kulübü
  • corian
    peki memnunmusun? sanki bazı sorunlar var gibi yazmışsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bulusbil

internet sitesinin linki şöyle

http://www.suspensionconnection.com/cgi-bin/suscon/2172F.html

ve resmi, yapan yer ben bulamadım, sen bulabilirsen süper olur. Amerikadan bu gelmez herehalde

/>

fotoğraftaki ürünler aşağıdaki linktekiyle aynımı?

http://www.paltech.com.tr/products.php?p=1&q=1&lang=tr
  • quote:

Orjinalden alıntı: M.M.K.

corian
    peki memnunmusun? sanki bazı sorunlar var gibi yazmışsın.

Şu anda memnunum bana bayağı yardımı oluyor ama dediğim gibi bazı kullanım özelliklerine dikkat etmek lazım .
  • lokosit tam olarak inceleyemedim ama baktığım kadarıyla zannediyorum bu körükler havalı ve kompresöre ihtiyaç duyuyor ve dolayısıyla otobüs , kamyon veya tırlarda kullanılır diye yazıyor.
  • Evet aynısı ama düşük kapasite yok gibi 1500 kg lık falan

quote:

Orjinalden alıntı: lokosit

quote:

Orjinalden alıntı: bulusbil

internet sitesinin linki şöyle

http://www.suspensionconnection.com/cgi-bin/suscon/2172F.html

ve resmi, yapan yer ben bulamadım, sen bulabilirsen süper olur. Amerikadan bu gelmez herehalde

/>

fotoğraftaki ürünler aşağıdaki linktekiyle aynımı?

http://www.paltech.com.tr/products.php?p=1&q=1&lang=tr

• quote:

Orjinalden alıntı: corian

lokosit tam olarak inceleyemedim ama baktığım kadarıyla zannediyorum bu körükler havalı ve kompresöre ihtiyaç duyuyor ve dolayısıyla otobüs , kamyon veya tırlarda kullanılır diye yazıyor.

arkadaşım bunlar bursada nilüferde üretiliyor :))
    bi baksana belki tanıdıktır:))) rica etsek bize özel üretirlermi acep
    walla bu işi sen çözersin
  • sevgili M.M.K
    park sensör işini ben sorunsuz çözdüm,panik yapma
    aracın sağını solunu deldirmene gerek yok benim model çok şık oldu azcık daha beklersen
    hem fulbaksı hemde park sensör işini nasıl çözdüğümü göreceksin
    2.3 gün sabret yeter
    not çektiğim resimleri buraya nasıl aktaracağım onu bana bilgilenr dirirsen sevinirim
    saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: bayford

sevgili M.M.K
    aracın sağını solunu deldirmene gerek yok benim model çok şık oldu azcık daha beklersen
    2.3 gün sabret yeter
    not çektiğim resimleri buraya nasıl aktaracağım onu bana bilgilenr dirirsen sevinirim
    saygılar

Resim ekleme kolay resimlerini çek bilgisayarına aktar. Yanlız resimleri çok yüksek kalitede çekme yüklerken sorun olabiliyor. CEVAPLA yada ALINTI yaptığın zaman aşağıda "buraya resim koymak için tıklayın" yazısına bas gerisini portal hallediyor. Ayrıca "mesajda resmi görüntüle" kısmınada tik koy
  • quote:

Orjinalden alıntı: lokosit

quote:

Orjinalden alıntı: corian

lokosit tam olarak inceleyemedim ama baktığım kadarıyla zannediyorum bu körükler havalı ve kompresöre ihtiyaç duyuyor ve dolayısıyla otobüs , kamyon veya tırlarda kullanılır diye yazıyor.

arkadaşım bunlar bursada nilüferde üretiliyor :))
    bi baksana belki tanıdıktır:))) rica etsek bize özel üretirlermi acep
    walla bu işi sen çözersin

Bozmayın pickup larınızın orjinalliğini!!
  • CORİAN,ın park sensörünün arıza vermesinin tek nedeni yanlış yere takılmasından dolayıdır
    sensörlr alttaki barı gördüğünden dolayı hata yapıyor
    gözler yanlış yere takılmış
    ayrıca aracı deldirmeye gerek yokmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: M.M.K.

sevgili mmk tşk ederim az bekle park işini hallettireğim sana beninmkinin aynısını sanada yaptıracağız no eror ok

quote:

Orjinalden alıntı: bayford

sevgili M.M.K
    2.3 gün sabret yeter
    saygılar

Resim ekleme kolay resimlerini çek bilgisayarına aktar. Yanlız resimleri çok yüksek kalitede çekme yüklerken sorun olabiliyor. CEVAPLA yada ALINTI yaptığın zaman aşağıda "buraya resim koymak için tıklayın" yazısına bas gerisini portal hallediyor. Ayrıca "mesajda resmi görüntüle" kısmınada tik koy

• internetde bir park sensörü buldum kablosuz hiç kablo çekilmeden çalışıyormuş 141 ytl ekranıda 7,5 cm 4,5 cm. Bizim arabalarda çakmakların yanındaki bölüme sığar.

Yeni Ford Ranger Kulübü

Yeni Ford Ranger Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.M.K. -- 14 Mart 2008; 22:59:34 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.