Şimdi Ara

Yeni Ford Ranger Kulübü (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.888
Cevap
20
Favori
363.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: cemas

Arkadaşlar Merhaba,
    Yeni bir 4x2 Ford Ranger sahibi oldum arkasını kapatmak istiyorum. Bu kınuda bana yardımcı olurmusunuz.
    Erhan

Araban hayırlı olsun arkadaşım. Yakında yolda karşılaşabiliriz. Ben de Bursa dayım çünkü :) . Bu konuda seni yönlendirebileceğim güvenilir bir yer var ilgilenirsen adresini verebilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alonsoR25

Bende thunder ön koruma barını arıyorum.Hi-rider aracıma taktıracağım.Fakat henüz bulmayı başaramadım.Bayiler ve kartal yedek parça böyle bir parçadan bihaber.Bir de Ford sitesinde bütün ford araçların aksesuar pdfleri olmasına rağmen rangerın yok.Bununla ilgili bir bilgisi olan var mı?

Ben bu konuyu Ford Müşteri Hizmetleri ile konuştum . Yakında sitede aksesuar pdf lerini güncelleyeceğiz ama en yakın servisle konuşursanız aksesuarlar konusunda sizi bilgilendirirler dediler.
  • İlginiz için çok teşekkür ederim. Nasıl isimlendirildiğini bilmiyorum. Ankara da bir arkadaş kapatmış çok hoşuma gitti. Form da resmi var. Camlı ve kabin yüksekliğinde olsun istiyorum. Adanalı firmanın internet sitesi var mı? Modelleri görebiliyormuyuz? Takribi maliyet ne olur?
    Şimdiden çok teşekkürler.
    Erhan
  • Sevgili Hemşerim;
    Plakam 16 CAE 45 umarım karşılaşırız. Adres bilgilerini bekliyorum.
    erhan
  • quote:

İlginiz için çok teşekkür ederim. Nasıl isimlendirildiğini bilmiyorum. Ankara da bir arkadaş kapatmış çok hoşuma gitti. Form da resmi var. Camlı ve kabin yüksekliğinde olsun istiyorum. Adanalı firmanın internet sitesi var mı? Modelleri görebiliyormuyuz? Takribi maliyet ne olur?
    Şimdiden çok teşekkürler.
    Erhan

cemas
    "akdeniz fibersan" diye int arat karşına çıkıyor anladığım kadarıyla "starbox" şeklinde düşünüyorsun bu isimdede aratabilirsin birde "pick art" diye bir firma var ankarada onunda int sayfasında resimler mevcut bende oraya yaptırdım...
  • starbox ve tamkabin için yaklaşık 2000-2500 fiyat istiyorlar ayrıca 100 ytl proje masrafın var sonrada arabayı tekrar muayeneye sokup tescil yaptırman lazım oda 350 civarı tutuyor eğer kasayı düz kapattırırsan "fulbox" ruhsat ve proje masrafın yok ayrıca kredi kartına taksit imkanlarıda oluyor.
  • M.M.K ARAC GUZEL OLMUS gule gule kullan yandan resimlerinide koyarsan daha ii bi fikir ediniriz .
  • quote:

Orjinalden alıntı: corian

Sana bir müjdem var lokosit . Sonunda bu işe bir çözüm getiriyorlar galiba . Arabanı satma sakın :) Şu adrese bir bakıp incelersen iyi olur. Ben daha tam inceleyemedim ama gerçek kişileri bu işin haricinde bırakıyorlar ve süreyi 31.07.2009 a kadar uzatmışlar.
    http://rega.basbakanlik.gov.tr/main.aspx?home=http://rega.basbakanlik.gov.tr/eskiler/2008/02/20080221.htm&main=http://rega.basbakanlik.gov.tr/eskiler/2008/02/20080221.htm

corian kardeş
    şu an susurlukta nöbetteyim bin rangerine gel
    iyibi bakım yapayım

ellerin dert görmesin :) çok iyi bir haber

• quote:

quote:

Arkadaşlar Merhaba,
    Yeni bir 4x2 Ford Ranger sahibi oldum arkasını kapatmak istiyorum. Bu kınuda bana yardımcı olurmusunuz.
    Erhan

Araban hayırlı olsun arkadaşım. Yakında yolda karşılaşabiliriz. Ben de Bursa dayım çünkü :) . Bu konuda seni yönlendirebileceğim güvenilir bir yer var ilgilenirsen adresini verebilirim.

@corian
    bursada ki bu kasa kapatma yapan yerin adresini bende merak ediyorum
    bahsettiğin yer sadece ranger lere mahsus değildir inş çünkü ben mitsubishi kullanıyorum
    kabini çıkarıp fullbox alacağım (geri görüşü kötü etkiliyor)
    nasılsa satmama gerek kalmadı bari masraf edeyim biraz

• arkadaşlar, K2 belgesi hakkında, sayenizde baya bilgi edindim sağolun...
    bir de şu SRC4 belgesi hakkında bir bilgisi olan var mı?
    hem şahsi kullanacağım için almama gerek olmadığı, hem de ne kadar şahsi kullansamda, ruhsatta kamyonet yazdığı için kesin almam gerektiği şeklinde bilgi aldım farklı kaynaklardan...
    Şu işin doğrusunu bilen var mı?
  • lokosit ne demek yardım etmek görevimiz . Ama Mitsubishi kullandığını bilseydim yardım etmezdim :))). Şaka şaka ...

Her an gelebilirim ha Susurluk'a . Şunun şurasında 1 saatlik yol .Bir de bakım derken ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: eorman

arkadaşlar, K2 belgesi hakkında, sayenizde baya bilgi edindim sağolun...
    hem şahsi kullanacağım için almama gerek olmadığı, hem de ne kadar şahsi kullansamda, ruhsatta kamyonet yazdığı için kesin almam gerektiği şeklinde bilgi aldım farklı kaynaklardan...

Benim bildiğim kadarıyla K2 belgesi alması gereken firmalar , araçlarını kullanan şoförlerin de hepsine SRC belgesi almak zorunda ama senin K2 belgesine ihtiyacın yoksa SRC de almana gerek yok .
  • quote:

lokosit ne demek yardım etmek görevimiz . Ama Mitsubishi kullandığını bilseydim yardım etmezdim :))). Şaka şaka ...

Her an gelebilirim ha Susurluk'a . Şunun şurasında 1 saatlik yol .Bir de bakım derken ?

corian kardeş otosandan yediğim kazıktan sonra bayaaa acıdığı içinyemin ettim ford almamaya
    eğer bu topikte sizinle birlikteysem pick up aşkındandır.
    yarında susurluktayım ama ertesi gün bandırmadayım herzaman beklerim :) (susurlukta aslında fazla bi secenek yok)
    yada ben gelirim
    bu mudanya yolundaki koçtaş ın en üst katında kayseri mutfağı var orada sana yemek ne yersen ye bendensin:)

önemli not:pickup kullanan arkadaşlar ıslak zeminde özellikle 150 kilo ağırlık atmadan gezmesinler

• quote:

Orjinalden alıntı: lokosit

quote:

lokosit ne demek yardım etmek görevimiz . Ama Mitsubishi kullandığını bilseydim yardım etmezdim :))). Şaka şaka ...

corian kardeş otosandan yediğim kazıktan sonra bayaaa acıdığı içinyemin ettim ford almamaya
    yarında susurluktayım ama ertesi gün bandırmadayım herzaman beklerim :) (susurlukta aslında fazla bi secenek yok)
    yada ben gelirim
    bu mudanya yolundaki koçtaş ın en üst katında kayseri mutfağı var orada sana yemek ne yersen ye bendensin:)

önemli not:pickup kullanan arkadaşlar ıslak zeminde özellikle 150 kilo ağırlık atmadan gezmesinler

Arkadaşlar ayıp oluyor biz istanbuldayız diye yemek yok mu bizimde emeğimiz geçti kanımca...

• quote:

Orjinalden alıntı: M.M.K.

quote:

Orjinalden alıntı: lokosit

quote:

yada ben gelirim

Arkadaşlar ayıp oluyor biz istanbuldayız diye yemek yok mu bizimde emeğimiz geçti kanımca...

hehe bu böyle olmayacak en iisi bursada buluşalım :)

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: eorman

arkadaşlar, K2 belgesi hakkında, sayenizde baya bilgi edindim sağolun...

Benim bildiğim kadarıyla K2 belgesi alması gereken firmalar , araçlarını kullanan şoförlerin de hepsine SRC belgesi almak zorunda ama senin K2 belgesine ihtiyacın yoksa SRC de almana gerek yok .

@eorman
    düne kadar ruhsatta kamyonet yazması K-2 alman için yeterli sebepti ama bu sabah corianın verdiği linkte, bugün tarihli resmi gazetede çıkan yazıya göre; ruhsatın hususi olarak tescilliyse bu belgeyi almana gerek kalmadı dolayısıyla src yede gerek kalmadı.

• arkadaslar araclarinizin renklerini yazar misiniz
  • Hi-rider larina park sensoru taktirmis arkadaslar resim ekleyebilirler mi acaba?Bu arada alarm taktiran var mi?Ford servisleri cenmax takiyormus galiba.Tesekkurler...Benimkisi gri.Zaten uc renk var.Siyah, mavi, gri.Ben siyahla gri arasinda baya dusundum,griye kismetmis.Yanlarin titanyum olmasi iyi olmamis bence tek renk daha guzel...
  • Arkadaşlar
    Ranger araçlarda immobilizer var mı?

Benim araç gri+titanyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.M.K. -- 22 Şubat 2008; 7:54:58 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.