Şimdi Ara

Yeni Focus ta Jetta Kurnazlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zamandır jetta forumlarını ve bayilerdeki fiyatları takip ediyorum,okuduğum yazılardan ve yaptığım
    görüşmelerden edindiğim kanaat doğuş otonun az sayıda jettayı türkiye ye getirerek,sanki acayip çok
    tutulan bir araç havası vermek ve fiyatarın tavanlarda gezmesini sağlamak..
    Nitekim bu durum ikinci el simsarlarına da yaramış olacakki 65.000 liraya jetta satıyorlar
    çünkü piyasada jetta yok,dizel otomatik araç almak için ekim ayını beklemek zorundasınız...

Ayrıca yeni çıkacak focus modeli içinde beklemedeydim,ancak çok yakın bir arkadaşımdan aldığım
    bilgilere göre (kendisi ford da satış temsilcisidir) şu anki modellerden 8.000 ile 9.000 arası daha
    pahalaı oacağı,,ve dahada önemlisi jettada yaşanan durumun aynısının Focusta da yaşanacağını söyledi,,,
    olur olmaz ama bu arkadaşımın aldığı duyumlar,,,bekleyenlere biraz fikir olsun...
    yani şuan titanyum focus dizel 50.000 ise yeni çıkacak focus üst donanım 58-59.000 olacak,daha da
    önemlisi herkes öyle rahat rahat araba bulamayacak....

• vay be kutluyorum şu araba firmalarını..sıfır bi araba almaya niyetlendik arkadaş, bütün firmalar adilik,canilik,sömürme yarışına girdi. olacak iş değil ya..türk insanına devleti dahil etmeyen kalmıyor..bunları mı hakediyoruz ya..yazıklar olsun
  • Focus 3'ün Almanya fiyatlarına bakarsanız aşağı yukarı anlarsınız ne kadar olacağını. Kağıt üzerinde olmasa da donanım olarak bir sınıf atlama söz konusu focus'ta. Ve bu hafta focus 2'mi satın aldığım bayide sizin yazdıklarınıza yakın fiyat olacağından bahsettiği ve beklemek istemediğim için focus 2'yi aldım gitti.

Jetta'da doğuş'un yaptığı tam işgüzarlık. geçen bir arkadaşımla almaya gittik eylül sonuna gün veriyorlar şaka gibi..
  • titanium sedan dizel 55000
  • yani?Çokmu uygun
  • almayın kardeşim sizde sıfır paranızmı cok adamlar tok satıcılık yapıyor yok 3 ay sonraya gün veriryor ne alıyorsun ferrarimi hem pahalı almak hem beklemek mantıklı değil bence
  • dün baktım yeni focus HB titanium dizel 53000 tl. şaka gibi kazıklı voyvoda
  • Yeni Focus u bayii de inceledim.Hakkını yememek lazım.Oldukça iyi.Genel olarak Ford fiyatları yüksek fakat güncel kasa ile mukayese edilince yeni Focusun fiyatı çok artmış sayılmaz düşüncesindeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: melih9003

Yeni Focus u bayii de inceledim.Hakkını yememek lazım.Oldukça iyi.Genel olarak Ford fiyatları yüksek fakat güncel kasa ile mukayese edilince yeni Focusun fiyatı çok artmış sayılmaz düşüncesindeyim.

Zaten o düşünceyi hissettirmek için baya uğraştılar hocam..ben 38.500'e aldım metalikle o zaman metalikle liste fiyatı 41.000'di..Şimdi 44-46 kadar çıktılar

• Ben 0 kilometrede aldığım ve halen kullandığım fiesta'nın sahibi olarak bunları yazıyorum.
    Yeni Focus'u hem fuarda hem de bayide inceledim. Arkadaşlar bu araba kesinlikle bu paraları etmez. Titanyum donanım seçeneğinde bile sert plastikten geçilmiyor.
    Birkaç ay içinde arabanın içinde takırtı tukurtu seslerinden durulmaz ki Ford zaten rakiplerinden gürültülü bir araba.
    Bu fiyatlara Golf 6 dizel comfort alınabiliyor. Bir golf'un içine oturun zaten focus'a yan dönüp bakmazsınız bile. Ayrıca yeni Citroen C4 hepsinden daha ucuz ve sunduğu donanım say say bitmiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.