Şimdi Ara

Yeni Focus hakkında yorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Türkiyeye gelişinin haziran olduğunu söyledi bana.

-Fuara hatchback veya st modellerinin gelmemesi + yeni focusu inceleyememek benim için gerçekten bir hayal kırıklığıydı.Standda yazan "beklemek hiç bu kadar güzel olmamıştı" yazısı da niyetlerini açıkca ortaya seriyor.Ama gördüğüm ve en çok rahatsız eden şey el freninin konumuydu.Umarım o aracın fren teli boştadır Direksiyon ve göstergeler hakkında bilgi alabilmek için Grand C-max i inceledim ve beğendim.Konsolun pek alakası yoktu...

-Her fuar sonrası mutlaka mankenler hakkında geyikler dönüyor.Ama kabullenmek lazım onların doğasında yok böyle birşey.Sana ekstra bir bilgi veremez.Sadece görselliktir onun amacı.Sırf bu geyiklere sebep soru sormaya çalışan insanlar var.Hatta bazen hatun kişiye kendini göstermek için Korkuyorum otomobil firmaları bu yakınmalara cevap olarak mankenler yerine sanayiden eleman koyacaklar diye

-Yetkili,bilgi sahibi olan temsilciler ise at yalanı ....im inanı ! modundalar Ecoboost un fiyat farkını sorduğumda da dizelle aynı yakacağı için dizellerle aynı fiyatlarda olacağını söylediler.hee dedim geçtim

• quote:

Orijinalden alıntı: terapist70

quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

quote:

Orijinalden alıntı: terapist70

Ecoboost gibi "devrim" diye sundukları bir motorda neden downsizing uygulamadılar, bilen var mı? Yani 1.4 ( veya 1.2 ) Ecoboost'un 1.6'dan daha az tüketeceği açık değil mi? Benim açımdan dağ fare doğurmuştur. 1.6 ecoboost'lar sadece performans sunuyor, ekonomi değil.

2011 sonu 1.0T ecoboost geliyor. O zaman da downsizingi abarttı denecek sanırım.

Bir kaynak var mı? 2011 sonunda 1.0T gelecekse şimdi çıkan ve en az 5 yıl gidecek olan bir kasada neden kullanılmaz? ( 1.6 ecoboost bu haliyle TSİ'lere nasıl rakip olacak? 1.6 yaparsınız ama daha üst segmenlere koyarsınız, bu motorun ekonomikliği nerede?)..Bu konuda VW'ye saygı duyar oldum. En azından elindekini saklamıyor, 1.4 yapıyor piyasaya sürüyor, 1.2 yapıyor sürüyor..Malesef onda da arada tampon görevi gören Doğuş var..

ahan da size kaynak..Ne kadr doğrudur bilemem.

http://www.carmagazine.co.uk/Secret-new-cars/Search-Results/Spyshots/Ford-C-Max-10-litre-EcoBoost-2011-spy-photos/

• Fuarda yerini alan tek yeni Focus bu. Gösteririm ama elletmem mantığı içinedeki Ford'a sevgilerimi sunuyorum!

Yeni Focus hakkında yorum

• koyu renk iyi gider gibi bu focusa
  • Yeni Focus'la şu anki mevcut kasa 2011 sonuba kadar paralel satılacakmış. Mevcut kasa 1.6TDCI Titanium Sedan'ın fiyatı ne kadara düşer sizce (Şu an 46.500 civarı). Gerçi Ford'un fiyat politikası VW'yi aratmaya başladı. Bunlar mevcut kasanın fiyatına dokunmadan yenisini 53-54'ten satabilirler .
  • iyi de kaç kişi var arabanın ön aksamını elleyecek kurcalayacak
  • Hiç mi hiç olmamış tip olarak. Sürüş dinamiklerini bilmem de tipi ucuz kuzakdoğu arabalarına benzemiş. Mevcut halini biraz daha makyajlayabilirlerdi. ama yine de adı Focus olduğu için satar.
  • Bende dün gittim ve inceledim biraz far yapısı fluence ı andırdı bana sanki.Hb modelini çok merak ediyordum ama ne yazıkki getirmemişler fuara..Cmax i çok beğendim ama , fiyatları el yakıyor..
  • Bence gayet güzel neyini beğenemdiniz anlamadım. Her yenilenen araba ilk başlarda böyle oluyor, daha sonra yollarda gördükten sonra beğeniyoruz. Görüceksiniz yeni focus ta çok tutulucak.
  • Direk üretim hatası 5 kuruş para vermem güncel kasa alırım. O el freni ise tam bi rezillik civic e özenmişler ama kat kat beter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rallyman61

Direk üretim hatası 5 kuruş para vermem güncel kasa alırım. O el freni ise tam bi rezillik civic e özenmişler ama kat kat beter

nolur al arkandan ağlar sonra yeni focus

• ön tampondaki üçgenler hoşuma gıtmedı
    gene koç holdıngın calısanlarınına altında filo olrak görecegımız için bi çekiciigi kalmıyor bu arabanın,isterse aşmış tasarım olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi watkseburt -- 8 Kasım 2010; 18:28:43 >
  • Eski Focus Havasını Kaybetmiş Bana Göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34

quote:

Orijinalden alıntı: Rallyman61

Direk üretim hatası 5 kuruş para vermem güncel kasa alırım. O el freni ise tam bi rezillik civic e özenmişler ama kat kat beter

nolur al arkandan ağlar sonra yeni focus

Rahatsızmısın olm sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rallyman -- 9 Kasım 2010; 11:37:32 >

• şahsi fikrim 2 3 yıl sonra makyajlanınca daha güzel olucağı yönünde
  • Burun yapısını çok beğendiğimi söyleyemem ama genel itibarı ile hoş bir araç olmuş bence.
    Arkadan ve yandan görünümde bana göre iyi. İç mekan görebildiğimiz kadarıyla iyi.
    Şu saatten sonra Focus'un başarısını belirleyecek olan fiyat stratejisidir.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.