Şimdi Ara

Yeni Focus 2015 görüşleriniz ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
1.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Focus düşünüyoruz şuan aile olarak alıcaz. 3 kişilik aileyiz ama bazen yakın akrabalar falan derken sayı artabiliyor ama çokta geniş değil tabi. Arabalar hakkında bilgim daha çok yeni. Yeni yeni araba dünyasını tanımaya başladım bilen arkadaşlardan fikir ve yorum istiyorum. Ne düşünüyorsunuz bu araba hakkında.

1.6 TDCi Trend düşünüyoruz 5 kapılı.

Başka arabalarla ilgili fikirleriniz var ise alabilirim arkadaşlar 0 alıcaz.

• 3 kisilik aileyede 4 kisiyede yeter.

Eger boy ortalamalariniz 1.90 civari ise arkada oturan biraz sıkınti cekebilir.Tabi onun boyunada bagli

Astra,Focus benzer ic hacim sunar

Corolla,Octavia vs ise bunlardan daha genis.Tabiki arada segment farki olacak kadar fark yok,ama daha genis

Hacimi gecersek

Yalitimi ve malzeme kalitesi iyidir

Dizel motoru istediginizde guc,istediginizde tasarruf saglar seviyede

Yol tutus ise,bu konuda premium harici araclar arasinda(Golf,Astra,Octavia,Corolla,Jetta vs)C segmentinde referans gosterilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabalar hakkindaki bilgileriniz daha cok yeni ise, burada ki olur olmadik tavsiyelerde kanabilirsniz. Ford focus, bir cok konuda segmentinin referans aracidir. Yol tutus konusunda segmentinde ustune yoktur. 1.6 tdci 115 hp motor da oldukca atik ve ekonomik bir motordur. Konforludur,tok bir aractir, abuk subuk arizalar cikarmaz. Guvenilirdir. En onemliside, focusun tadi titanium paketle cikar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brky -- 23 Mayıs 2015; 18:52:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opel astra, focusdan daha iyi onuda inceleyin.

• Bence tek eksiği hacim

Hem içeride hem de bagajda

Onun dışında gayet güzel

• ötv açısından kazık yemek istemiyorsanız ford tourneo courier alın otomobilden farksız diyorlar

• Cevabınız için teşekkür ederim. Corolla düşünüyorduk 2. seçenek olarak ama iyi mi düşünüyorduk bilmiyorum biraz daha araştırıcam Corollayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NaturalBornKillah -- 23 Mayıs 2015; 18:57:11 >
  • HAKTAN06 kullanıcısına yanıt
    Hocam ötv muafiyeti olucak o yüzden 0 alıyoruz zaten. Focus şuan için yüksek ihtimal duruyor yaz sonuna inşallah bir karara bağlayıp almayı düşünüyoruz hayırlısı ile
  • NaturalBornKillah kullanıcısına yanıt
    hocam ötv muafiyeti varsa ötvsi çok fazla olan büyük hacimli motoru olan araç alın.

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Astra'yada bakmaktayım şuan. Performans olarakta iyi bir araba aradığımızı belirtmek isterim. Görünüş olarakta güzel istiyoruz tabiki
  • alınabilinir....ama üst donanım al satarken az zarar edersin....
  • Brky kullanıcısına yanıt
    Titanium veya diğer paketler arasındaki farklar nelerdir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaturalBornKillah

Astra'yada bakmaktayım şuan. Performans olarakta iyi bir araba aradığımızı belirtmek isterim. Görünüş olarakta güzel istiyoruz tabiki

Astra daha performanslı dıye bılıyorum.

Bana eksi verenler neye eksi vermişler? Yanlış varsa cıkıp yazsınlar ınsanlar bilgilendirsinler.

• Yere yakın oturuş pozisyonu + yol tutuşla çok keyifli bir araçtır. 3 kişilik bir aileymişsiniz, hacim sıkıntısı olmaz diye düşünüyorum. Oram buram bozuldu demez kolay kolay. Yıllarca sizr hizmet eder. Titanium almaya çalışın. Araç farklı bir boyutta oluyor çünkü ...

• NaturalBornKillah kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

Ben isterseniz ufak bir karsilastirma yapayim sizin icin

Performans olarak dizel dusundugunuz icin Focus onde(Corolla da dizel motor gucsuz)

Hacimde Corolla(Bagaj ve ic)

Malzeme kalitesi ve yalitimda Focus

Yol tutus Focus

Tabi siz yinede test edin.Cunku herkesin oncelikleri farkli

Kimi performans ister,kimi yol tutus,kimi genislik

Kriterlerinize gore elersiniz birini

• Golften kotu coralladan iyi

• bence gayet mantıklı kesinlikle tavsiye ederim.herkesin bildiği gibi tek sorunu hacim sıkıntısı ama 3 kişiyle bir sıkıntısı çekmessiniz.gönül rahatlığıyla alın binin.
    ayrıca arkadaş 5 kapılı demiş corollayla karşılaştırmışsınız.
  • Arkadaşlar cevaplar için çok teşekkürler. Ama işte dediğim gibi 3 kişilik aile olsak bile bu sayı ben hariç 6-7 ye cıkabilir tabiki o arabaya 6-7 kişi sığmaz ama en kötü 5 kişi şöför hariç alır mı onuda merak ediyorum. Onun haricinde geri kalan herşeyi tam aradıgım gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaturalBornKillah

Arkadaşlar cevaplar için çok teşekkürler. Ama işte dediğim gibi 3 kişilik aile olsak bile bu sayı ben hariç 6-7 ye cıkabilir tabiki o arabaya 6-7 kişi sığmaz ama en kötü 5 kişi şöför hariç alır mı onuda merak ediyorum. Onun haricinde geri kalan herşeyi tam aradıgım gibi.

arkaya 4 kişiyi adam gibi, yanyana oturtacak sedan bir araba varsa biz de alalım.
  • jimhendrix kullanıcısına yanıt
    Genelde bayan oluyor hepsi sanırım fazla sorun olmaz diye düşünmüştüm Bakalım teşekkürler fikirleriniz için arkadaşlar bilgilendirmeler için. Araç aldığımız zaman buraya konu açmayı düşünüyorum.

Edit:Bu arada araç hatchback olucak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NaturalBornKillah -- 23 Mayıs 2015; 21:27:04 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.