Şimdi Ara

Yeni: Final Fantasy XIV: Heavensward Benchmark (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
3.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Default sistem. Zamanla guncellenecek. Tebrikler ustad sistem hakkını vermeye baslamıs.
     Yeni: Final Fantasy XIV: Heavensward Benchmark

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xdeliruzgar -- 3 Mayıs 2015; 16:40:28 >
  • GTX860M :

Yeni: Final Fantasy XIV: Heavensward Benchmark
  • İndirdim bench yaptım ve direk sildim.Bunu birde bench olarak sunmuşlar.Mario dan bile daha iyi bench olur : ))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark matter -- 3 Mayıs 2015; 17:58:31 >
  • GTX 960'ı yakalıyamıyorum.
    1'de Riva tuner'i kaldırınca ilginç 1 şekilde o.c potansiyalim artıyo ve 1383mhz.'de reset aldım.
    Test, belli seviye üstü işlemcilerin hızlarına bakmıyo.
    GTX 760 = 1371 / 7405
     Yeni: Final Fantasy XIV: Heavensward Benchmark Yeni: Final Fantasy XIV: Heavensward Benchmark
    Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coax47 -- 3 Mayıs 2015; 20:55:03 >

• Katılıyorum. Nvidia nın kullanıcılarını yemek için yeni numarasından başka bisey değil. Kullanıcı arkadaşlara bakarsak 960 bile 780ti yi nerdeyse geçecek.
    Bu forum bana ekran kartı konusunda temkinli olmayı ogretti. İki forum sayfası okuyan arkadaşların burada millete ders vermelerini gülümseyerek izliyorum. Gercekte nvidia mutlaka bir yolunu bulur bir önceki seri kartını cop ederdi. Bu sefer oyle olmadı 780ti yi cop edemediği için yeni numaralar çekmesi normal, bize dusen yaw he he deyip geçmek.
  • xdeliruzgar kullanıcısına yanıt
    Haklısın abi,

700 serisini benchler de çıkan sonuçlar ile çöp etmeye çalışıyorlar.
  • R9 290 güncellenmiş sonuçları, zaten Pazar günü iş güç yok dedim, Windows'u da yükledim, 15.4'ü de yükledim, karta biraz o.c yaptım.Yukarıdaki sonuçlara göre elbette daha farklı oldu, belki biraz daha o.c yaparsam daha yüksek skorlar elde edebilirim;ancak hiç uzaktan yakından alakam olmayan birşey için değmez diye düşünüyorum

Core:1050
    Mem:7000

Yeni: Final Fantasy XIV: Heavensward Benchmark Yeni: Final Fantasy XIV: Heavensward Benchmark

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kir$of -- 3 Mayıs 2015; 23:56:41 >

• bu bench den sadece 9 serisi sağlam puan alıyor ne r9 ne 700
  • gtx 680 lightning ile aldığım sonuclar

• quote:

Orijinalden alıntı: Fiasco

gtx 680 lightning ile aldığım sonuclar

testi fullHD de yapmanız gerekir kıyas yapılabilmesi için

• B.M.W kullanıcısına yanıt
    maalesef monitörüm 1600x900, 1920x1080 de restart atıyor daha başlamadan..voltaj 1.355 civarındaydı test boyunca
    1.375 ayarlamıştım. +180 core clock ile sıcaklık test boyunca 70-79 arasında gidip geldi.tabii fan hızı %100
  • Fiasco kullanıcısına yanıt
    Hocam zorun ne ? Ne idugu belli olmayan bir test için makinayı yakmaya degermi ?
  • xdeliruzgar kullanıcısına yanıt
    yanlışş..test için yapmadım bunu,yaptığımı test etmek için yaptım bunu
  • B.M.W gtx 960 ı uçurmuş, 760 a 20 FPS fark koymuş, bu testte 900 serisi 700 den daha verimli görünüyor
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.