Şimdi Ara

YENİ FİESTA & 207 & YENİ CLİO SİZCE HANGİSİ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
4.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Duratec

207 yi kesinlikle önermiyorum.. Kalite olarak sizi çok üzer.. 1. Tercihiniz Fiesta,2. Tercihiniz Clio olsun.. Clionun 1-2 aya kadar yenisi geliyor buda aklınızda bulunsun.

Fabrikası nerede olacak tartışmaları sırasında Clio'nun yeni kasasının 2012 de çıkmasının planlandığı yazılmıştı birçok kaynakta. Yani yazıldığı gibi 1-2 ayda (ki bunu yazan arkadaş bunu mart ayında yazmış) yada yakın zamanda yenisi çıkacak demek zor. Ha belli de olmaz planlar öne de alınabilir, ertelenebilir de.
  • selamlar,
    sıfır bir araç almayı düşünüyorum, 2 aydır araçların özellikleri ve fiyatları arasında kaybolmuş durumdayım.
    1,6 dizel titanium fiesta ya güvenlik paketiyle 40bin civarı. 2 bin fazla vererek focus trend alabiliyorsunuz.
    bi yandan yeni clio, bi yandan yeni megan. max 42bine çıkmayı düşünüyorum.
    ben fiesta diye yola çıktım, gönlüm hala ondan yana ama boya sorununun bantlarla giderilmeye çalışılması vs. gibi nedenler beni biraz soğutuyor. 2011 modellerde değişikliğe gidileceği de söyleniyor.
    bu araçların kullanıcıları özellikle 2010 model fiesta kullanıcıları araç hakkında bilgi verebilir mi?teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ears55

selamlar,
    sıfır bir araç almayı düşünüyorum, 2 aydır araçların özellikleri ve fiyatları arasında kaybolmuş durumdayım.
    1,6 dizel titanium fiesta ya güvenlik paketiyle 40bin civarı. 2 bin fazla vererek focus trend alabiliyorsunuz.
    ben fiesta diye yola çıktım, gönlüm hala ondan yana ama boya sorununun bantlarla giderilmeye çalışılması vs. gibi nedenler beni biraz soğutuyor. 2011 modellerde değişikliğe gidileceği de söyleniyor.
    bu araçların kullanıcıları özellikle 2010 model fiesta kullanıcıları araç hakkında bilgi verebilir mi?teşekkürler

Forumda Fiesta bölümünde bu konularda sizi aydınlatacak paylaşımlar yapılıyor.. 2010 modellerde boya sorunu yok.. Araba ilk çıktığında bu sorunla karşılaşanlar oldu..Hangi aracı alırsan al sorunla karşılaşabilirsin önemli olan cözülemeyecek,satarken sana zarar verecek sorunlar olmaması.. Bugune kadarda 2010 modellerde böyle sorun görülmedi. Ses sorunundan bahsediliyor,devir dalgalanması sorunundan bahsediliyor ama bunun yanında bu sorunlarla karşılaşmayanların sayısı daha fazla.. O fiyat üzerinden 2-3 bin TL'lik indirim alabilirsin.. GP harici 34-35 bin TL'ye 1.6 TDCI alanlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tekilas -- 16 Haziran 2010; 9:40:55 >

• quote:

selamlar,

Fiestayla güvenlik paketi pek gelmiyor. Büyük ihtimalle bayilerden olumsuz yanıt alacaksınız güvenlik paketsiz düşünün siz aracı.

x paketli 1.6 TDCi 36 bin tl ye alınabilir sıkı bir pazarlıkla.

• Güvenlik paketi yoksa, ESP vs. yok demektir. Bu da işi daha da karmaşıklaştırıyo..Kafam daha da karıştı..Hay Allah...
    O zaman Focus daha makul, donanım yok ama en azından ESP var..Güvenlik benm için önemli.
  • quote:

Güvenlik paketi yoksa, ESP vs. yok demektir. Bu da işi daha da karmaşıklaştırıyo..Kafam daha da karıştı..Hay Allah...
    O zaman Focus daha makul, donanım yok ama en azından ESP var..Güvenlik benm için önemli.

Bayilerle görüşün yine de tabi belki avrupadaki talebi karşılamaya başladılarsa Türkiyeye de ayırmaya başlamışlardır güvenlik paketli araçları. Bu zamana kadar güvenlik paketli fiesta görmedim hiç geldimi bilmiyorum ama hiç gelmemiştir sanmıyorum.
  • ben geldı dıye bılıyorum guvenlık paketli arac yeterınce sabrınız varsa ve bayıyle bıraz kavga edebılırsenız getırtırler gp'lı araç dıye tahmın edıyorum ama tabıkı kolay degıl....
  • Güvenlik paketli fiesta yokmuş diye duymuştum ama saçma deyip geçmiştim.
    2011 ler Euro5 motor 95 beygir olacak deniyor. 2011 ler ne zaman gelir bilginiz var mı?
    Diğer bir sorum da 40bin full fiesta mı, yoksa 42bine focus veya megan düşük donanım mı tercih edersiniz?
  • Saydığın seçenekler arasında Fiesta.....Ama Skoda Fabia 1.2 tsi de iyi bir seçenek.Üstelik vergi avantajı da var.Kesinlikle düşünmelisin...........
  • Of course Polo..u are grand
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.