Şimdi Ara

Yeni Fiesta 1.6 Titanium, Peugeot 207 1.6 HDi 90 bg Dynamic (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
8.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Fiesta bence daha hoş,iç mekanınını beğendim 207ninki daha basit geldi.207nin ön ve arka tasarımı benim gözümde eskidi.Fiesta daha bu kadar değil.
    Malzeme kalitesi,işçilik,sessizlik vb. konularda iki araç arası çok fark yok.Sonuçta b segmenti ve benzer fiyatlı araçlar,çok şey beklememek lazım.Ayrıca ben b segmentinde full+full opsiyonların satın alınmasına karşıyım,benim tercihim fiesta olurdu.Ancak karar verme aşamasında iki aracı bilinçli şekilde test edip,detaylarını kendi gözünüzle incelemeniz iyi olur.İki araç da kullanıcısını kendi segmentleri çerçevesinde pek üzmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dranov

Peugeut ile ne kıyaslanırsa kıyaslansın ben karşısındakini öneririm.Çevrem dahil Peugeut kullanıp memnun olan kimseyi görmedim,207 kullanan bir arkadaşım da iç döşemenin çok çabuk yıprandığından daha 10.000 olmadan satmıştı.Fiesta da zaten çok hoşuma giden bir araç,Fiesta derim..

Kaçıncı mesaja kadar gülmeden dayanırım diyordum, buraya kadarmış
  • her iki aracın birbirine ustunlukleri var. Guvenlik ve hacim bakımından 207 daha onde. tasarım bakımından fiesta 1 adım onde. ayrıca fiestanın vites oranları daha iyi. iç mekan 207 de daha geniş. koltuk doseme kalitesi olarak 207 nin koltuklarında daha iyi malzeme kullanılmış. yol tutus olarak tam emin deilim ama sanki 207 daha iyi yol tutuyor ağırlığı buna etken olabilir. 207 nin camtavan ve sunrooflu olmasıda bir artıdır bence. bu tarz arabalarda cam tavan ve sunroof araca cok sey katıyor cunki. onun dısında geri kalan tercih meselesi. yakıt konusuna gelince aynı gibi ama sanki fiesta 100 km de 1-2 milyon daha az yakıo olabilir ama emin deilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sado0009 -- 12 Mayıs 2010; 12:14:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: dranov

Peugeut ile ne kıyaslanırsa kıyaslansın ben karşısındakini öneririm.Çevrem dahil Peugeut kullanıp memnun olan kimseyi görmedim,207 kullanan bir arkadaşım da iç döşemenin çok çabuk yıprandığından daha 10.000 olmadan satmıştı.Fiesta da zaten çok hoşuma giden bir araç,Fiesta derim..

Kaçıncı mesaja kadar gülmeden dayanırım diyordum, buraya kadarmış

dusuncene saygı duyuyorum beğeni görecelidir ama bence araç kıyaslarken onyargılarla deil gerceklerle hareket edersek daha tarafsız bilgi paylasımı gerceklesmis olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizin

@quiet_dead

1 haftadır kullanıyorum şeklimi almadı bir türlü:).. Aslında sana sorulması gereken yeni fiestaya bindinmi hiç?..

@Denizin

senin su içmişliğin kadar benim bu araca binmişliğim var rahat ol sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: quiet_dead

quote:

Orijinalden alıntı: denizin

@quiet_dead

1 haftadır kullanıyorum şeklimi almadı bir türlü:).. Aslında sana sorulması gereken yeni fiestaya bindinmi hiç?..

@Denizin

senin su içmişliğin kadar benim bu araca binmişliğim var rahat ol sen

etki tepkimidir bilmiyorum aracı kötüleyince savunma psikolojisine girmişim imzanıza bakmadan:)...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tekilas -- 13 Mayıs 2010; 14:14:27 >

• donanım olarak en full versiyonlarını baz alırsak 207 belirgin olarak daha donanımlı. camtavan arka frenlerin disk olusu 6 hava yastıgı cift taraflı klima. tum camların tek dokunusla kapanması. arac 5 metre gittikten sonra tum kapıların otomatik kitlenmesi. yolcu koltugu yükseklik ayarı. maximum tork değeri. fiestanın artıları ise sanzımanı aralıgı daha iyi. cruise control ve celik jantlı gelmesi. camların karartılmıs olması bunlardan fiestanın artıları. tercih alıcıya kalıyor. Görünüm olarak ise sunu soylemek istiyorum her iki araç yanyana geldiğinde her ne kadar fiesta yeni tasarım olmasına ragmen 207 den hacim olarak ufak kaldıgı ıcın 207 nin golgesinde kalıo. 207 ye daha ağır bir hava vermişler. 207 nin tek begenmedigim yeri arkası cok sivri yapmıslar.
  • fiestamdan çok memnunum tek şikayetim artık dısarda çok fazla görmem azken çok daha güzel oluyodu :D
  • konuyu hortlatmış olacağım fakat fiesta ve 207 hdi arasındaki yakıt farkı nedir?207 hdi kullanan herkez 1 depoyla 1000km yi rahat görüyoruz diyor,2 arkadaşım bizzat kullanıyorlar,peki fiesta bukadar başarılımı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.