Şimdi Ara

YENİ FİAT LİNEA (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.584
Cevap
8
Favori
754.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hlkkln

fiyat listesi verebilecek olan var mı peki... yani madem ilan edilmedi fiyatları nereden biliyoruz? açıkçası benim merak ettiğim otomatik vitesli yani duologic mi oluyo?... işte onların fiyatları

duologic otomatikleştirilmiş düz vites sadece 1.3 90 hp multijette sunulacak ..çok yakında...fiyatları da satışa sunulunca belli olacak.....
  • otomatik ve 1.4 turbo eylül.

bayilere gitmemiş arkadaşlarımızı bekletmeyelim.işte beklenen liste

YENİ FİAT LİNEA
  • bu liste çok iyi oldu bayiiye gidince başka bayiide bu kadar diyebiliriz
  • karamanın koyunu sonra çıkmaz inşallah oyunu.
  • active donanım kısıtlı.taksi ya da şirketler için düşünülmüş gibi duruyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akincl

otomatik ve 1.4 turbo eylül.

bayilere gitmemiş arkadaşlarımızı bekletmeyelim.işte beklenen liste

YENİ FİAT LİNEA

araçların aslında ne kadar ucuz olduğu...önemli bir kısmının devlete vergi olarak ödendiğini göstermesi açısından bu listeyi yayınlamanız çok iyi oldu....bayi kar marjının görülmesi açısından da iyi oldu...
    teşekkür ederim.........
  • şimdi en büyük umudumuz.. batı avrupa yollarına çıkacak fiat linea'mızın euro-ncap yıldız sayısında yapacağı değişikliktir.....eğer bu mümkün olursa.....deymeyin keyfimize....................
  • Site güzel olmuş tebrikler. 1.4 Turbonun katalogda ve teknik tablolarda olması iyi düşünülmüş. Bu motoru bekleyecek epey müşteri olur.
  • bişey daha sorayım 1,4 active alsak çokmu boş olur acaba active ile dinamic arasında ne farklar çıkarki
  • quote:

Orjinalden alıntı: havnitekin

şimdi en büyük umudumuz.. batı avrupa yollarına çıkacak fiat linea'mızın euro-ncap yıldız sayısında yapacağı değişikliktir.....eğer bu mümkün olursa.....deymeyin keyfimize....................

Bu araba 5 yıldız alır gibime geliyor
  • sitedeki fiyatlarda yanlışlık var galiba. 1,4 turbo dynamic'in fiyatı 33,500 iken aynı motorun emotıon'u 31,750 ytl...
  • 1,4 turboların fiyatları gayet makul geldi bana ...tanıtım amaçlıda olabilir tabii. şimdiden 1,4 turbo için ön sipariş veren çok olur bence.
  • fiat.com.tr ye linea yüklenmiş.yanlız fiyat kısmında bir hata var galiba 1.4 turbo dynamic 33500,emotion31750.
    avni abi bir siteyi kontol ettiriversinemotion dynmicden daha ucuz.böyle bir hatayı nasıl yaparlar.eğer hat değilsede süperr
  • quote:

Orjinalden alıntı: ftezel

bişey daha sorayım 1,4 active alsak çokmu boş olur acaba active ile dinamic arasında ne farklar çıkarki

dynamicte olup activede olmayan ya da farklı olanları yazayım sen karar ver....

gövde rengi elekt. kuman. buğu çözücülü dış. dikiz aynaları, dış ısı sensörü, krom kaplı ön ve alt radyatör pancuru,krom kaplı radyatör koruyucu çerçeve
    gövde rengi kapı çıtaları, içeriden açılabilir benzin kapağı, arkada 3 baş dayanağı, çift parça katlanan arka koltuk, yüksekliği ayarlanabilir sürücü koltuğu
    elektrikli arka camlar ve en önemlisi blue&me ve direksiyon üzerinde 8 tuşlu çalıştırma düğmesi....tüm bunlar için 2,750 ytl fazla vermeye değer mi dersen bence değer...

ayrıca sis lambası ve park sensörü içeren stil paketini satın alabiliyorsun.

• Diğer motor seçeneklerine sahip tüm LİNEAlar 10.5 mt dönüş çapına sahipken neden turbo- jet motorlular 11 mt dönüş çapına sahip..
    fiyat konusundaki yanlışlığı az önce yazmıştım zaten .bir site bu kadar mı aceleye getirilir. hiç mi kontrol etmiyorlar....
  • t-jet motor gelmiyecek deniyordu fakat fiatin resmi sitesinde fiyatlari var nasil oluyor avni abi bu konuda bir bilgin varmi araba cok guzel begenmeyenlerde olabilir ama arabayi kotulemeden elestirsinler turkiyeye hayirli olsun yalniz ileride yillik 200000 adet uretilecek deniyor bence bu pastadan en cok uretim payini tofasin almasi gerekiyor diye dusunuyorum avni abi senin bu konuda bilgin var mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: ronin67777

fiat.com.tr ye linea yüklenmiş.yanlız fiyat kısmında bir hata var galiba 1.4 turbo dynamic 33500,emotion31750.
    avni abi bir siteyi kontol ettiriversinemotion dynmicden daha ucuz.böyle bir hatayı nasıl yaparlar.eğer hat değilsede süperr

fiyatlarda bir problem yok

LINEA 1.4 FIRE ACTIVE DAB ABS AC 27.000
    LINEA 1.4 FIRE DYNAMIC DAB ABS AC 29.750
    LINEA 1.4 16V TURBO DYNAMIC 6AB ABS AC 33.500
    LINEA 1.4 16V TURBO EMOTION 6AB ABS ECC AJ 35.800
    LINEA MULTIJET 90HP ACTIVE DAB ABS AC 31.750
    LINEA MULTIJET 90HP DYNAMIC DAB ABS AC 34.500
    LINEA MULTIJET 90HP EMOTION 6AB ABS ECC AJ 37.800

• ben de cruise control ve esp nin t_jet dışında dizel motor seçeneğine gelip gelmeyeceğini merak ediyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ronin67777

fiat.com.tr ye linea yüklenmiş.yanlız fiyat kısmında bir hata var galiba 1.4 turbo dynamic 33500,emotion31750.

gece site update edilirken bir yanlışlık oldu...hemen düzeltildi..şimdi sorun yok..
  • quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

1,4 turboların fiyatları gayet makul geldi bana ...tanıtım amaçlıda olabilir tabii. şimdiden 1,4 turbo için ön sipariş veren çok olur bence.

1.4 16v t-jet ve 1.316v 90hp m-jet türkiyede lineanın çok satanları olacak...avrupada da çok satsa da rekabetten dolayı 1.6 m-jet,ve 1.6 ve 1.8 benzinli motorlar da çok satacak.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi havnitekin -- 6 Mayıs 2007; 10:21:16 >
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.