Şimdi Ara

YENİ FİAT LİNEA (168. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.584
Cevap
8
Favori
754.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lineanın koltuk rahatlığı bu fiyat aralığında satılan hiçbir araçta yok. Ben bir peugeot kullanıcısıyım ve hyundai accent era ve opel astra sahibi arkadaşlar babamın geçen yaz aldığı Linea emotiona binince rahatlığı, donanımı ve seriliği karşısında hayran kaldılar.
    Yeni lineada ön tamponun daha estetik olması dışında çok büyük bir fark görmedim bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankamuh

Lineanın koltuk rahatlığı bu fiyat aralığında satılan hiçbir araçta yok. Ben bir peugeot kullanıcısıyım ve hyundai accent era ve opel astra sahibi arkadaşlar babamın geçen yaz aldığı Linea emotiona binince rahatlığı, donanımı ve seriliği karşısında hayran kaldılar.
    Yeni lineada ön tamponun daha estetik olması dışında çok büyük bir fark görmedim bu arada.

hocam iç konsept ve kullanılan plastik malzemesi idi linea da en büyük sorun, onuda punto evo iç konsepti ile güncellemişlerse zaten linea nın rakibi kalmamış olur... sonuçta parasına göre araba, kimse 1,3 linea active plus ile focus'u, jettayı yada fluence'i karşılaştırmasın bir zahmet...
  • Ayın 3 ünde İstanbula arabayı almaya gidiyorum. Umarım güzeldir.
  • Makyajlı Linea Satışa Sunuldu
    22 Nisan 2012

Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında Türk mühendis ve işçisinin uzmanlığıyla üretilerek Türkiye ile birlikte birçok küresel pazarda satışa sunulan Fiat Linea makyajlandı. Her ne kadar marka yönetimi tarafından yenilendiği belirtilse de, motor, yürüyen aksam ve teknik açıdan önemli bir yeniliğin bulunmadığı, artan donanım özellikleri ve tasarımda bazı değişiklikler ortaya konulduğundan, araç için makyajlandı demek çok daha doğru… Bu nedenle biz haberimizde Linea’yı makyajlı olarak belirtiyor olacağız.

Geçtiğimiz günlerde Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç’un da katıldığı bir törenle Tofaş Fabrikası’nda ilk olarak üretimine başlanan ve 25 milyon dolarlık bir yatırımla makyajlanan Linea, hem küçük hem kompakt sedan sınıfındaki yerli ve ithal rakiplerine göre fiyat/fayda orantısındaki avantajlarıyla olduğu kadar değişen iç/dış tasarımı ve artan konfor özellikleriyle ön plana çıkıyor. İlk olarak 2007 yılının ilkbahar aylarında ülkemizde satışına başlanan ve aradan geçen 5 yıl sonrasında 85 bine yakın müşterinin tercihi olan Linea’nın makyajlı versiyonu ise 24 Nisan’dan itibaren Türkiye yollarına çıkmaya hazırlanıyor.

Lansmana özel olarak Nisan ayı boyunca 34 bin 360 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çeken Linea, öncelikli olarak tasarımında gerçekleştirilen yerinde estetik değişikliklerle ön plana çıkıyor. Linea, çift şeritli krom ön ızgarası, daha kaslı tasarıma sahip ön alt hava girişlerindeki krom şeritleri, sis farları ve yeni ön tamponuyla daha modern bir görünüm sunuyor. Arka bölümde ise plakalık bölümü bagaj kapağına taşınırken, krom detaylar ve yeni arka tampon dikkat çekiyor.

En yoğun değişimlerin yaşandığı kabin içinde ise ön konsol, makyaj operasyonunun merkezini oluşturuyor. Sedan bir otomobile uygun renk ve kumaş döşeme seçenekleriyle kombine edilerek albenisi daha da artan yeni tasarımlı kabin içinde konfor odaklı yeni teknolojik donanımların adaptasyonu da dikkat çekiyor.

Daha fazlası için CARMEDYA

[simage]http://carmedya.com/wp-content/uploads/2012/04/Fiat-Linea-300x157.jpg
    [/simage]

• http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150801990551066.460874.308889516065&type=1

yeni linea'nın fotoğrafları , iç mekanı punto evo ile aynı olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: cape1234

Makyajlı Linea Satışa Sunuldu
    22 Nisan 2012

Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında Türk mühendis ve işçisinin uzmanlığıyla üretilerek Türkiye ile birlikte birçok küresel pazarda satışa sunulan Fiat Linea makyajlandı. Her ne kadar marka yönetimi tarafından yenilendiği belirtilse de, motor, yürüyen aksam ve teknik açıdan önemli bir yeniliğin bulunmadığı, artan donanım özellikleri ve tasarımda bazı değişiklikler ortaya konulduğundan, araç için makyajlandı demek çok daha doğru… Bu nedenle biz haberimizde Linea’yı makyajlı olarak belirtiyor olacağız.

Geçtiğimiz günlerde Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç’un da katıldığı bir törenle Tofaş Fabrikası’nda ilk olarak üretimine başlanan ve 25 milyon dolarlık bir yatırımla makyajlanan Linea, hem küçük hem kompakt sedan sınıfındaki yerli ve ithal rakiplerine göre fiyat/fayda orantısındaki avantajlarıyla olduğu kadar değişen iç/dış tasarımı ve artan konfor özellikleriyle ön plana çıkıyor. İlk olarak 2007 yılının ilkbahar aylarında ülkemizde satışına başlanan ve aradan geçen 5 yıl sonrasında 85 bine yakın müşterinin tercihi olan Linea’nın makyajlı versiyonu ise 24 Nisan’dan itibaren Türkiye yollarına çıkmaya hazırlanıyor.

Lansmana özel olarak Nisan ayı boyunca 34 bin 360 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çeken Linea, öncelikli olarak tasarımında gerçekleştirilen yerinde estetik değişikliklerle ön plana çıkıyor. Linea, çift şeritli krom ön ızgarası, daha kaslı tasarıma sahip ön alt hava girişlerindeki krom şeritleri, sis farları ve yeni ön tamponuyla daha modern bir görünüm sunuyor. Arka bölümde ise plakalık bölümü bagaj kapağına taşınırken, krom detaylar ve yeni arka tampon dikkat çekiyor.

En yoğun değişimlerin yaşandığı kabin içinde ise ön konsol, makyaj operasyonunun merkezini oluşturuyor. Sedan bir otomobile uygun renk ve kumaş döşeme seçenekleriyle kombine edilerek albenisi daha da artan yeni tasarımlı kabin içinde konfor odaklı yeni teknolojik donanımların adaptasyonu da dikkat çekiyor.

Daha fazlası için CARMEDYA

[simage]http://carmedya.com/wp-content/uploads/2012/04/Fiat-Linea-300x157.jpg
    [/simage]

satışa henüz sunulmamış, ön talep topluyorlar galiba,

hafta içi giderim bakmaya bayiye...

• 1,3 ve 1,6 linea multijet yakıt tüketimleri hakkında bilgi verebilirmisiniz arkadaşlar.

• Elazığ'da Fiat bayisine sordum, "yeni linea ne zaman gelir", diye. "1 hafta - 10 güne gelir", dediler.
  • İstanbul'da teşhire kondu bugün
  • umarım yeni kasa fiat lineanın fiyatını hoplatmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamyemez

umarım yeni kasa fiat lineanın fiyatını hoplatmaz :)

en full model 44.000 lira olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamyemez

umarım yeni kasa fiat lineanın fiyatını hoplatmaz :)

bugün fiat çağrı merkezini aradım,

Donanıma göre 3 model varmış, 1,3 dizel Euro 5 95bg olan baz modeli fiyatı 37.500 TL (peşin fiyatı) motor olarak 1.4 77 bg ve 1,6 dizel 105 bg modeli var....

bana donanımlar hakkında dönüş yapacaklar, yazılı bilgi ve katalog istedim,
  • volkan_efe bilgi için sağol
  • Gecen hafta Çeşme de yeni liena nin tanıtımı yapılmıştı aklımda kalan bilgileri paylaşayım. Easy urban ve lounge olmak üzere 3 farklı donanım seviyesi ile bugünlerde satışı başlayacak. Easy uzerine 1500 tl fark ile urban donanim aliniyordu yanlış hatırlamıyorsam. 1.6 dizel motor lounge paketi ile satılacak. Birde test sürüsü yapma fırsatım oldu. İç tasarım oldukça şık ferah ve modern. Açık renk koltuklar ve torpido kaplaması var. Vites kolunun hemen ustunde aux ve usb girisi var.usb ye surus verilerini kaydedebiliyor.Kullandığım araç 1.6 dizeldi ve yüksek tork zevk veriyor. Yeni Tamponlar oldukça spor ve krom çıtalar c d sinifindaki araçlar kadar yogun.
    Bana göre bu son yapilan makyaj ile fiyat performans donanım olarak rakiplerinin bir hayli önüne gecmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gismo

Gecen hafta Çeşme de yeni liena nin tanıtımı yapılmıştı aklımda kalan bilgileri paylaşayım. Easy urban ve lounge olmak üzere 3 farklı donanım seviyesi ile bugünlerde satışı başlayacak. Easy uzerine 1500 tl fark ile urban donanim aliniyordu yanlış hatırlamıyorsam. 1.6 dizel motor lounge paketi ile satılacak. Birde test sürüsü yapma fırsatım oldu. İç tasarım oldukça şık ferah ve modern. Açık renk koltuklar ve torpido kaplaması var. Vites kolunun hemen ustunde aux ve usb girisi var.usb ye surus verilerini kaydedebiliyor.Kullandığım araç 1.6 dizeldi ve yüksek tork zevk veriyor. Yeni Tamponlar oldukça spor ve krom çıtalar c d sinifindaki araçlar kadar yogun.
    Bana göre bu son yapilan makyaj ile fiyat performans donanım olarak rakiplerinin bir hayli önüne gecmis.

hocam fiyatta ne yaparlar bayiler,

bana 1,3 euro 5 95 için 37.500 TL dediler easy modeli için peşin fiyatı,

ben almaya niyetlenicem, 3 kişi bir araya gelsek filo indirimi yaparlarmı, biraz uygun fiyatla almak için ve uygun fiyat için bizlere yönlendirme yazısı yazarsanız çok sevinirim.

yazdıklarınızdan anladığım kadarı ile fiatla bir bağlantınız var, sizden daha tecrübelisi varmı bilmiyorum ama yazdıklarınız en azından benim için değerli olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan_efe

quote:

Gecen hafta Çeşme de yeni liena nin tanıtımı yapılmıştı aklımda kalan bilgileri paylaşayım. Easy urban ve lounge olmak üzere 3 farklı donanım seviyesi ile bugünlerde satışı başlayacak. Easy uzerine 1500 tl fark ile urban donanim aliniyordu yanlış hatırlamıyorsam. 1.6 dizel motor lounge paketi ile satılacak. Birde test sürüsü yapma fırsatım oldu. İç tasarım oldukça şık ferah ve modern. Açık renk koltuklar ve torpido kaplaması var. Vites kolunun hemen ustunde aux ve usb girisi var.usb ye surus verilerini kaydedebiliyor.Kullandığım araç 1.6 dizeldi ve yüksek tork zevk veriyor. Yeni Tamponlar oldukça spor ve krom çıtalar c d sinifindaki araçlar kadar yogun.

ben almaya niyetlenicem, 3 kişi bir araya gelsek filo indirimi yaparlarmı, biraz uygun fiyatla almak için ve uygun fiyat için bizlere yönlendirme yazısı yazarsanız çok sevinirim.

yazdıklarınızdan anladığım kadarı ile fiatla bir bağlantınız var, sizden daha tecrübelisi varmı bilmiyorum ama yazdıklarınız en azından benim için değerli olacaktır.

makyajli linea alma dusuncem var ama suan 2. Onceligim.Fiyatlar konusunda çok bilgim yok, lansman toplantısinda donanımlar ve fiyatlar açıklandı ancak hatırlamıyorum. Sorunuza gelince bu aracın tasarımında gorev alan mühendislerden biriyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: volkan_efe

quote:

makyajli linea alma dusuncem var ama suan 2. Onceligim.Fiyatlar konusunda çok bilgim yok, lansman toplantısinda donanımlar ve fiyatlar açıklandı ancak hatırlamıyorum. Sorunuza gelince bu aracın tasarımında gorev alan mühendislerden biriyim.

peki teşekkürler,

umarım en iyisini yapmışsınızdır ( ) bizler için ülkemiz için hayırlısı olsun....

bir gelişme olursa sizden bilgi bekliyorum. hayatımda ilk defa sıfır araba almaya niyetleniyorum, son dakika vazgeçmezsem alma ihtimalim biraz yüksek, bakalım hayırlısı...

sayg.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan_efe -- 26 Nisan 2012; 8:56:09 >

• 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.