Şimdi Ara

YENİ FİAT LİNEA (159. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.584
Cevap
8
Favori
754.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muratsan

arkadaşlar lineada 12v elektrik soketi varmı acaba navigasyon için falan gerekli oluyor önemli benim için

emotionlardan emin değilim ama diğer modellerde soket yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derkmen

Merhaba Arkadaşlar,
    2009 Model 40bin km de bakımlı 1.3 emotion plus duallogic almayı düşünüyorum. Araçta ek olarak deri koltukta var.
    30.000 gibi bir rakam sizce nasıldır bu araç için?
    2. el alacağımız için *Dikkat etmemiz gereken noktaları* dile getirmenizi rica ederim.
    Saygılarımla.

alacağınız araç güzel ve full bir araç. eğer ki bakımları zamanında ve yetkili servisçe yapıldıysa herhangi bir sorun olmayacaktır. 30 bin TL de güzel fiyat. normalde araç alırken neye dikkat edilmesi gerekiyorsa aynı şeyler geçerli. hasar, boya durumu, bakım durumu, kullanıldığı yerler, km nin orijinal olup olmadığı, motorunun durumu gibi,
  • Merhaba, bende 2008 linea 1.4 t-jet emotion var.

20 bin km dolunca ekranda bakım zamanının geldiğini gösteren "anahtar işareti" çıkıyor. Garantisi dolunca bakımı sanayide yaptırdım. İşaret orada duruyor.

Bu işareti bir şekilde silmenin yolu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsanokur

Merhaba, bende 2008 linea 1.4 t-jet emotion var.

20 bin km dolunca ekranda bakım zamanının geldiğini gösteren "anahtar işareti" çıkıyor. Garantisi dolunca bakımı sanayide yaptırdım. İşaret orada duruyor.

normalde serviste cihaza bağlayıp siliyorlar ama duyduğum kadarıyla sanayide de bu cihaza sahip olan yerler varmış ve arıza ve servis uyarılarını silebiliyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanoguzhan

quote:

arkadaşlar lineada 12v elektrik soketi varmı acaba navigasyon için falan gerekli oluyor önemli benim için

ya çakmağı çıkarıp çakmak soketine takınca şarj olur değilmi aynısı zaten sanırım boşuna kasmışım 2. sine gerek yok zaten çakmağı kullanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsanokur

Merhaba, bende 2008 linea 1.4 t-jet emotion var.

sanayide bir cok yerde mevcut o silen cihazlardan
  • quote:

quote:

quote:

ya çakmağı çıkarıp çakmak soketine takınca şarj olur değilmi aynısı zaten sanırım boşuna kasmışım 2. sine gerek yok zaten çakmağı kullanmıyorum

evet bazı arkadaşlar çakmaktan güç alırken bazı arkadaşlarda çakmağa gelen elektrikten ayrı bir bağlantı yapıp konsol yanından elektrik kablosu çıkartıyorlar.

• Arkadaşlar Linea 15" Orjinal Çelik Jantlarının ebatları tam olarak nelerdir,
    Bazı yerlerde 15" 4x100 yazıyor bazı yerlerde 4x98 yazıyor, diğer bazı ebatlarda yazıyor, çelik jant almak istesek hangi değerleri söyleyerek alacağız mesela CMS555 modelini beğendim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Starforces

Arkadaşlar Linea 15" Orjinal Çelik Jantlarının ebatları tam olarak nelerdir,
    Bazı yerlerde 15" 4x100 yazıyor bazı yerlerde 4x98 yazıyor, diğer bazı ebatlarda yazıyor, çelik jant almak istesek hangi değerleri söyleyerek alacağız mesela CMS555 modelini beğendim..

4x98
  • Ben de linea emotion aracıma 15" jant ve lastik takmayı düşünüyorum(tamamen duygusal sebeplerden :) ). Jant yükselten arkadaşlar satmak isterlerse konuşup değerlendirebiliriz.
  • yine çıkmazsa döşemedeki lekeler kaskonun bitmesine yakın auto kinge gittiğinizde kaskoyu bozmadan mini onarım altında boya çizik döşeme lekeleri ücretsiz tamir ediliyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: röpteşambır

arkadaşlar dizel active plus aracımın koltuklarındaki mama ve su lekelerini nasıl çıkartabilirim? tavsiyeniz nelerdir?
    ayrıca çarşamba günü de 10 bin bakıma götüreceğim.sanıyorum 120 tl.

eğer aracınız 2011 model öncesiyse ve sanırım goldon gri döşemelerdi bunlar ufacık su damlasını bile leke olarak gösteriyordu. sadece bölgesel silerseniz sildiğiniz bölge leke olarak kalıyordu. eğer sizin koltukta öyleylse (su lekesini gösterdiğine göre öyle olduğunu düşünüyorum) bölgesel silme yapmayın koltuğun tamamını silin. her taraf aynı anda nemleneceği ve aynı anda kuruyacağı için leke olmayacaktır.

yine çıkmazsa döşemedeki lekeler kaskonun bitmesine yakın auto kinge gittiğinizde kaskoyu bozmadan mini onarım altında boya çizik döşeme lekeleri ücretsiz tamir ediliyor. benim 10 bin bakım 143 tl tutmuştu yağı filtreyi ve hava filtresi değişmişti polen filtresini değiştirmiyorlar onu kendim değiştirdim, polen filtresini 20 bin bakımda değiştiriyorlar.

• ben ilk onbin bakımında göğüsten sağ kapıdan ve araç bir yerden inerken arka camın altındaki plastilerden gelen sesleri kesmeleri için servisle konuşmuştum. ha birde nedensiz yere abs devre dışı yocu airbagi iptal gibi saçma sapan iletileri gidermeye çalışmıştım. bu araçla servistekilerle çok haşır neşir oluyorsunuz. insanın sosyal yönünün gelişmesine fiat bir katkı sağlamış...
  • selam linea kullanıcıları, nederssiniz bravayı verip lineayı alayımmı kullanım,konfor,yumuşaklık tavsiye edermisiniz, motor seçeneklriyle,,,
  • quote:

Orijinalden alıntı: ronın2

selam linea kullanıcıları, nederssiniz bravayı verip lineayı alayımmı kullanım,konfor,yumuşaklık tavsiye edermisiniz, motor seçeneklriyle,,,

kırmızı elmayı verip yeşil elma alma bence. git birde başka bir meyvenin tadına bak dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhlis23

quote:

Orijinalden alıntı: ronın2

selam linea kullanıcıları, nederssiniz bravayı verip lineayı alayımmı kullanım,konfor,yumuşaklık tavsiye edermisiniz, motor seçeneklriyle,,,

kırmızı elmayı verip yeşil elma alma bence. git birde başka bir meyvenin tadına bak dostum.

Nedendir bu fiat düşmanlığı anlamıyorum. arkadaşın bir düşüncesi var yardım istiyor. sen her fiatla ilgili tavsiye isteyene kötüleme yapıyorsun ama nedenini söylemiyorsun. nedenini açıklasanda seni anlamakta zorluk çekmesek
  • dizel 1.3 emotion plus duallogic bu ara ı avsiye edermisiniz
  • Ben kullanıyorum 1.3 emotion dualogic. 1.vites hantallığı dışında kullanılabilir bir araç. Ben memnunum.

Benim araç 115bin km'de 2008 model.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -YağmurAdam-

Ben kullanıyorum 1.3 emotion dualogic. 1.vites hantallığı dışında kullanılabilir bir araç. Ben memnunum.

km de ne yakıyor lineanız ?
    şuan 1.6 benzinli tiptonik kullanıyorum 40-42 kuruş arası yakıyor.
  • Geçen uzun yoldan geldim. 4.8 ortalama yaktı 110 km civarı gittim. Klima kapalı araçta 4 kişi vardı. Bagaj da dolu.

Şehir içi çok trafikte 7 lt civarı yakıyor daha arttığı da oluyor az birşey düz yol bulunca 5.5'e kadar düşüyor ortalama.

Yukarıdaki hesaba göre uzun yol 18 kr. Şehir içi 26 kr. gibi bir sonuç çıkıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: shinnig

quote:

Orijinalden alıntı: -YağmurAdam-

Ben kullanıyorum 1.3 emotion dualogic. 1.vites hantallığı dışında kullanılabilir bir araç. Ben memnunum.

km de ne yakıyor lineanız ?
    şuan 1.6 benzinli tiptonik kullanıyorum 40-42 kuruş arası yakıyor.

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.