Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (539. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.399
Cevap
173
Favori
896.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 537538539540541
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.3 motor araç marş uzatma yapıyor. Garantisi bittiği için yazılım gerekiyor galiba. 1350 TL istediler bir de utanmadan. Kronik sorunmus. Bin pişman oldum bu aracı aldığıma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altan0348 -- 14 Temmuz 2022; 14:43:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 1.4 egea 2021 model aracım var daha 1000 km de.Benzin fiyatları el yakıyor tüp taktırmayı düşnüyorum ancak garantiden çıkmaması adına serviste taktırma niyetindeyim. Şu anda ne fiyat veriyorlar bilen var mı? Veya serviste taktırıp memnun olan, şikayetçi olan? Aydınlatırsanız sevinirim. İller arası fiyat farkı var mı o da önemli bakımdaki gibi.

• Ben bu ay satın aldım hocam arabayı. Lpg taktırmak istedim, 10 bin tl fiyat istediler ve şu an takamayız falan cart curt konuştular. Aramalarını bekliyorum artık.

Not: Ankaradayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bişey -- 15 Temmuz 2022; 13:30:53 >
  • bişey B kullanıcısına yanıt

Ben alırken 7.5 demişlerdi taktırma gereği duymadım o zaman LPG benzin kafa kafaya gidiyordu şu anda aracı kullanamıyoruz bile doğru düzgün benzin masrafından. Bi yakıt değerlendirmesi yapıp ne kadar sürede amorti ettiğini hesaplayıp taktırmayı düşünüyorum. Zaten performans yüksek değil en azından LPG ile maliyet kısarız diye düşünüyorum. Yoksa bu fiyatlarla anca olduğu yerde duracak gibi görünüyor

• nirvana08 kullanıcısına yanıt

Kullanımıma göre 7 8 ayda amorti ediyor benim. Bundan önce 2020 focus kullandım. 1.4 motorların bu kadar yakacağını tahmin etmemiştim. Focusta şehir içi 7 l yakarken egeada şehir içi 10 litrenin altına düşemiyorum.

• Merhaba arkadaşlar 2 hafta önce 2020 model 1.4 egea aldım. LPG taktırmak istiyorum. Önereceğiniz bir kit var mıdır? Ben prons ecomax ile technomax arasında kaldım. Bu ikisi arasından hangisini tercih etmeliyim. Kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim. Prins için 8500 TL fiyat verdiler ama Eco mu techno mu bilmiyorum.

• pburak1903 kullanıcısına yanıt
    Atiker Eco cast obd 2 yi kullanıyorum araç beynine bağlı, yakıt tasarruflu, arıza ışığı yanmıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • zippocakmak kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim peki bu obd nedir tam olarak. Prinste Eco da yok technoda var.

enjektörler araç beyninden aldıkları verilerle lpg püskürüyor

Teşekkür ederim peki sizce prins için obd li olanı mı tercih etmeliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pburak1903 -- 18 Temmuz 2022; 12:26:43 >

hangi marka olursa olsun obd'li seçilmeli

yakıt tasarrufu performans olarak hiç bir üzüntü yaşamazsınız.

• Merhaba arkadaşlar 2021 model urban Paket aracım henüz yeni 5000 km'ye ulaştı. Aracı fazla kullanmıyorum ağustosta yılı dolacak yıllık bakıma gideceğim. İlk kez sıfır bir arabayı servise bakıma götüreceğim neler değişir bu kmlerde ? Bilgisi olupta aydinlatabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• kimlanbunlar K kullanıcısına yanıt

Filtreler ve yağ değişecek, yazılım güncellenecek.

• Espa kullanıcısına yanıt
    Maliyeti nedir tahmini

• 2016 model 1.3 motor 83 bin km'deki araç marş uzatma ve enjektör sorunu veriyorsa egea abartılmış balondur gözümde arttık. En kısa sürede satıp kurtulmak gerek.

Teşekkür ederim hocam

• kimlanbunlar K kullanıcısına yanıt

Motor seçeneğine göre değişiyor turbolu olanlar min 2500, 1.4 ler 2 civarı. Servislerden teklif alın bazıları çok yüksek olabiliyor.

hocam egeanin şuan güncel yazılımı nedir bizde araçları kontrol edelim.

Teşekkürler hocam

• merhabalar, bugün 2022 easy plus 1.4 egea siparişi verdim. tüp taktırmak istiyorum ancak bayinin teknik servisi takmaz ise garanti bozuluyormuş. fiyat olarak da 9bin dediler. yorumunuz var mıdır acaba?

• 
Sayfa: önceki 537538539540541
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.