Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.370
Cevap
172
Favori
894.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba 60000 bakımına 2400tl fiat çekti servis normal mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Yeni Egea da merceksiz led far var bu far çeşidinin adı nedir biliyor musunuz ?

Led olmayan farlar halojen far hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kastamonulu3733

Merhaba 60000 bakımına 2400tl fiat çekti servis normal mi

Araç dizel sanırım hocam. Fiyatlar normal gibi. Her şeye zam geldiği için.

• bilkentli06 B kullanıcısına yanıt

Merak edip hiç kurcalamadım hocam inanırmısınız   Araç hareket halinde bazı ayarları göstermiyor sanırım. Ama aklıma geldiği an bakıcam  

• ne_demek kullanıcısına yanıt
    Evet dizel otomatik
  • Kastamonulu3733 K kullanıcısına yanıt

Eğer bulunduğunuz şehirde Fiat ın başka yetkili servisi varsa ordan da fiyat alabilirsiniz.

Yeni Egea da hocam mercek yok ama Led far var. Tepe de duruyor far çanağa vuruyor, çanaktanda yola.
    Bir önce ki kasada led farlar mercekliydi bu kasa da değişmiş, ama ne özelliği var neden böyle bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • orktas O kullanıcısına yanıt

Yeni egea dan bahsetmiştim bende hocam. Urban ve lounge pakette led farlar var. Easy pakette led far yok. Ben halojen olarak biliyorum. Yine de araştırmak lazım.

Evet led Urban ve Lounge paket, ama merceksiz Led.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Doğrudur hocam. Ben hiç bakmadım desem yalan olmaz  

• quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Yeni Egea da hocam mercek yok ama Led far var. Tepe de duruyor far çanağa vuruyor, çanaktanda yola.
    Bir önce ki kasada led farlar mercekliydi bu kasa da değişmiş, ama ne özelliği var neden böyle bilmiyorum.

Makyajsız egeada mercek vardı ama halojendi, sarı fardı yani.

Gündüz farları led idi.

Yenide baz paketler hariç led far var. Led farda merceğe gerek yok.

• Selam arkadaşlar. 1.4 fire lounge paket satın almayı düşünüyorum. Henüz bayiye gidecek fırsatım olmadı. Aracı satın alırken sitedeki 169900 TL fiyata ek olarak masraf çıkıyor mu? (Sigorta ve kasko gibi). Toplam ne kadara mâl olur merak ediyorum.

• Tavşan Bey kullanıcısına yanıt
    Araç fiyatına ait değil diye biliyorum ben. Yapsa bile üstüne eklerler zaten. Her türlü cebinizden çıkar o ayrı konu da. Siz bayiyi arayıp bilgi alın müsait zamanda.
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt

Sport donanım ile S design donanımda ki Farlardan bahsetmiştim, onlar mercekliydi.

Evet onlar da mercek+xenon vardı. Diğerleri yine mercekli ama normal sarı ampuldü.

Led far, xenon gibi merceğe ihtiyaç duymayan bi sistem.

• apple car veya android auto varsa telefonunuzu bağlayarak kullanırsınız. miror ve üstü paketlerde vardı bu destek

• Bu ekranda nav. yoktur.
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam ben onları da Led sanıyordum teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabayı alırken fiyatı anca denkleştirdiğimiz için alamadığımız plus pakette bulunan hayalet ekranı taktırmak istedim. Servisi aradım. Fakat fabrika çıkışı takıldığını, ekstradan takılamayacağını üzülerek öğrendim  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne_demek -- 17 Mart 2021; 11:9:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuxedo

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Arabanın anteni ince uzun olanlardansa car play ve android auto desteği yoktur muhtemelen, Anten kalın ve kısa ise olması lazım.

Benim aracım hb 2018 urban plus (Teknoloji paketli 7" MM ekran, geri görüş kamera v.s. var, fabrikadan böyle çıktı) hem car play hem android auto destekliyor. Android auto için telefonununu kablo ile bağladığınızda navigasyon dahil bir çok uygulamayı ekrandan kullanabilirsiniz.

Bunun için güncel bir telefonunuz olmalı veya eski telefonunuza android auto apk sı kurmalısınız.

• 
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.