Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (495. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.398
Cevap
174
Favori
896.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fena değilmiş. Bende de 1.0 ecoboost Fiesta var şehir içi normal kullanım 6.4 - 6.5 yapıyor. Demek ki Egea kasa daha ağır olmasına rağmen fena yakmıyor makul değerlerde yani.
  • Aracı nihayet bugün teslim aldım, ilk gözlemlerimi yazayım dedim. Araç beklediğimden iyi 1.4 easy benzin motor sesi ve yol sesi baya iyi bence. Uzun kullanımda nasıl olacak bakalım. Tüpte taktırdım fakat şu an bir süre benzinde bineceğim. Tek kişi olarak kullandım bugün yokuşta çok asılmadım yeni motor olduğu için fakat pek zorlanacak gibi gelmedi bana. 80-90 bine 15 yaşında araç almaktan çok çok iyi olduğunu söyleyebilirim.

• YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)
    Kaza yaptım ön plakalığım kırıldı, bu resimdeki plakalıktan nerden bulabilirim arkadaşlar. Düz ortadan sadece FIAT yazılı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne_demek kullanıcısına yanıt
    Hiçbir şekilde çalışır bırakıp inmeyin
  • Üzerine yazdır aynı şekilde
  • ririii kullanıcısına yanıt

Hocam şehir içi 7 lt civarında dur kalk yaptığı için. Bazen 8 e çıkıyor. Ben hız yapan birisi değilim. Uzun yolda 100 e sabitler öyle giderim. Onda da 4,9 yazıyor yol bilgisayarına göre

• bilkentli06 B kullanıcısına yanıt

Hayırlısı olsun hocam. Tekerinize taş deymesin. Bugün ben arabada dik yokuşa denk geldim. Araçta 4 kişi vardı 5 le girdim 4 e düşürdüm son düzlükte 3 e indirdim. 1.4 motor bence gayet başarılı. Ben tüp taktırmadım daha. Herhalde taktırmam. Yoğun kullanmıyorum çünkü.

• Scorpion28 kullanıcısına yanıt

İnternette bir sürü plakalık satan var. Gir birisine istediğin ismi yazıyorlar. Sen sadece Fiat yazdırırsın. Biz isim yazdırmıştık.

• ntr34 kullanıcısına yanıt

Hocam bırakma şöyle. Sabahları gevrek almak için duruyorum. Arabayla aramda 4mt oluyor. Öyle uzak bir yere bırakıp gitmem zaten.

• ne_demek kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam, evle iş arası git gel 50km civarı almışken onu da halledeyim dedim hocam garantiden çıkmasın diye bayiden taktırdık.

• Murat_5320 kullanıcısına yanıt

Hocam tebrik ederim çok sakin kullaniyor olmalısınız bende 1.3 var trafiksiz alanda kullanıyorum 4.8 den aşağı düşmüyor.1.4 egea olan arkadaşlarımda da kış aylarında 7.5 altına düşebilen yok.

• bilkentli06 B kullanıcısına yanıt

İyi yapmışsınız. Güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: okanki

Hocam tebrik ederim çok sakin kullaniyor olmalısınız bende 1.3 var trafiksiz alanda kullanıyorum 4.8 den aşağı düşmüyor.1.4 egea olan arkadaşlarımda da kış aylarında 7.5 altına düşebilen yok.

Uzun yolda hız sabitleyici ile 100 civarında kullanıyorum genelde.

İşe de gidip gelirken çok fazla trafik olmuyor bu sebeple de az yakıyor. Bir de aracın dediği gib 2100 2200 devirde falan vites yükseltiyorum iyi mi yapıyorum bilmiyorum ama.

Sonuç olarak bu tüketim değerlerini ortaya çıkıyor.

• 2021 1,4 easy modelde otomatik kapı kilitlemeyi dün aktifleştirdim direksiyon üzerinde araç ayarları menüsünden, hız 20km ye ulaşınca kitliyor. Bilginiz olsun.

• Herkese merhaba. Elbet konuşulmuştur veya biliniyordur ama ben denk gelmedim, şu an Egea otomatik vites versiyonlarının olmamasinin özel bir sebebi var mı? Ne zaman geleceği belli mi ?
  • Herkese merhaba, 1000km de yağ değişimi yapmak gerekir mi, normal peryiyotta mı değiştirmeli? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilkentli06

2021 1,4 easy modelde otomatik kapı kilitlemeyi dün aktifleştirdim direksiyon üzerinde araç ayarları menüsünden, hız 20km ye ulaşınca kitliyor. Bilginiz olsun.

Bende 2020 model var hocam menü de bulamadım. Hangi menüden girdiniz acaba.

Sanirim 2021 e easy ye koymayı akıl etmişler sonunda

• quote:

Orijinalden alıntı: bilkentli06

2021 1,4 easy modelde otomatik kapı kilitlemeyi dün aktifleştirdim direksiyon üzerinde araç ayarları menüsünden, hız 20km ye ulaşınca kitliyor. Bilginiz olsun.

Unutmazsam akşam bir deneyeyim YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) 

• Yeni Egea da merceksiz led far var bu far çeşidinin adı nedir biliyor musunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orktas -- 15 Mart 2021; 22:8:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, akşam sizin için fotoğraflarını çektim

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)

• 
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.