Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (494. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.387
Cevap
172
Favori
896.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

130.900 liste fiyatı vardı hocam 1500 renk farkı tüp eklettim 6500de o 139 140 civarına geldi 40bin 12ay 0 faizli kredisi vardı baya avantajlı aylık ödeme beni aşacağı için 36 aylık kullandım ben 60k civarı 1,27 gibi bi oran vardı faizde. Fiyat konusunda indirim pek yapmıyor bayiler az kazanıyoruz diye hatta bazıları üstüne kaput koruma seramik vs. uygulandı araca bunlar var alırsanız bu şekilde deyip ekstra ekleyebiliyorlar.

• Easy pakette araç harekete geçince kapıları otomatik kilitleme çözümü yok sanırım. Seyehat halinde illa elle tuşa basarak kapıları kilitlemek mi lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce fiyatlarda indirim olur mu ? 2012 Aurisimi satmak üzereyim 1.4 sedan urban paket niyetim vardı zam gelince hevesim kaçtı açıkçası. Satıpta arabasız kalmak istemiyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sCrew41

Sizce fiyatlarda indirim olur mu ? 2012 Aurisimi satmak üzereyim 1.4 sedan urban paket niyetim vardı zam gelince hevesim kaçtı açıkçası. Satıpta arabasız kalmak istemiyorum :)

Şuan otomotiv pazarında yarı iletken ürünler kaynaklı bir dar boğaz yaşanmakta, öyle ki Renault 15 martta duruşa geçiyor, buda hem sıfır araçlarda yine sıkıntıya sebep olacak hem de 2. el piyasasının yeniden yükselmesine neden olacaktır. Fiat zaten yok sattığı bir aracı üstüne bir de böyle sıkıntılar eklenirse fiyat düşüşü yapacağına ihtimal vermiyorum.

• YaYa kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun cevap için çok kararsız kaldım hiç satmasammı aracımı bilemedim
  • quote:

Çok sağolun cevap için çok kararsız kaldım hiç satmasammı aracımı bilemedim

Bence alacağınız aracı garanti altına almadan satarsanız bir süre araçsız gezmek zorunda kalabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

Easy pakette araç harekete geçince kapıları otomatik kilitleme çözümü yok sanırım. Seyehat halinde illa elle tuşa basarak kapıları kilitlemek mi lazım.

Bende eski arabadan alışmışım var zannediyordum ama yok sanırım araç hareket ettikten sonra kilitlemiyor yada kilit sesini ben duymuyorum varsa da. Denemedim de hiç açıkçası  

• quote:

Sizce fiyatlarda indirim olur mu ? 2012 Aurisimi satmak üzereyim 1.4 sedan urban paket niyetim vardı zam gelince hevesim kaçtı açıkçası. Satıpta arabasız kalmak istemiyorum :)

Fiyatlar artadabilir hocam talep çok fazla çünkü. Bende yazılıp almıştım. 5 bin lira yükselmiş fiyatlar. Hevesiniz varsa ve ödeyecek durumunuz varsa tabiki de tavsiye ederim. Fakat borca girecekseniz eğer sizi zor duruma düşürmeyecekse düşünün derim. Ama araç güzel akıyor maşallah. Performans tutkunu değilseniz mükemmel bir araç 

• quote:

Orijinalden alıntı: ne_demek

Bende eski arabadan alışmışım var zannediyordum ama yok sanırım araç hareket ettikten sonra kilitlemiyor yada kilit sesini ben duymuyorum varsa da. Denemedim de hiç açıkçası  

Alıntıları Göster

Kilitlemiyor hocam test ettim ben. Dışarıdan açılıyor kapı. Yıl olmuş 2021 hala kapı kilitleme olayı baz modelde yok. İlginç valla.

• Murat_5320 kullanıcısına yanıt

Benim için iyi kilitlenmemesi. Ben içerden kilitlerim   Bazen aracı çalışır halde bırakıp markete yada fırına giriyorum. Kapıyı kapatıyorum ama tam değil   Nerden kaldıysa artık o huy kilitlenecek açılmayacak gibime geliyor  

• quote:

Benim için iyi kilitlenmemesi. Ben içerden kilitlerim   Bazen aracı çalışır halde bırakıp markete yada fırına giriyorum. Kapıyı kapatıyorum ama tam değil   Nerden kaldıysa artık o huy kilitlenecek açılmayacak gibime geliyor  

Orası öyle hocam. Eşim kullanıyor aracı bazen ortalık manyak dolu o yüzden otomatik kilitlenmesini istiyorum.

Bundan 3 4 sene önce kuzenim kırmızı ışıkta beklerken arabasına 2 kişi binip telefonunu ve cüzdanını gasp edip gitmişlerdi. Bunu da bildiğim için otomatik kilitlenmesini istiyorum da çözümü yok sanırım.

Haklısınız hocam. Bizim 2016 lineada var mesela 2016 dobloda da var. Dobloda anahtara basılı tutunca mesela açık camları kapatıyor. 2021 de yok  

Merhaba; bende Urban donanım var.

Easy için tam emin değilim ama göğüsteki kapıları kilitleme tuşuna 5-10 sn basılı tutunca otomatik kilitleme devreye giriyor ve araç hızı 20km ye ulaşınca otomatik kapıları kilitliyor diye bir yerlerde okumuştum ama dediğim gibi emin değilim denemekte fayda var.

Bunu araç çalışır vaziyette dururken deneyin, çoğu ayar araç hareket halinde iken olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NRCLK -- 12 Mart 2021; 13:34:2 >
  • Siz denemediniz herhalde hocam   Akşam bende bir bakayım oluyor mu ? Farzedelim oldu. İptal etmek için aynı yöntem oluyor mu ? Yoksa bir kere açıldımı sonra iptal olmama gibi bir şey okudunuz mu ?

• quote:

Haklısınız hocam. Bizim 2016 lineada var mesela 2016 dobloda da var. Dobloda anahtara basılı tutunca mesela açık camları kapatıyor. 2021 de yok  

Aynen hocam doblo linea da var da benim egea da yok işte :(

• quote:

Orijinalden alıntı: NRCLK

Easy için tam emin değilim ama göğüsteki kapıları kilitleme tuşuna 5-10 sn basılı tutunca otomatik kilitleme devreye giriyor ve araç hızı 20km ye ulaşınca otomatik kapıları kilitliyor diye bir yerlerde okumuştum ama dediğim gibi emin değilim denemekte fayda var.

Bunu araç çalışır vaziyette dururken deneyin, çoğu ayar araç hareket halinde iken olmuyor.

Denedim hocam olmuyor ne yazıkki

• quote:

Orijinalden alıntı: NRCLK

Egea'nın baz donanımlarında easy-street bu olay yok.

• İkinci el 2015 1.6 loungle aldim lastik ebati 205 45 17 konfor olarak araç çok sallıyor. Yerine 55 veya 50 taksam nasıl sonuç alırım tavsiye eder misiniz

• 1.4 motoru km de kaç kuruş yakıyor güncel hesaplayan var mı arkadaşlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ririii

1.4 motoru km de kaç kuruş yakıyor güncel hesaplayan var mı arkadaşlar :)

Şehir içi çok sıkışık trafik olmayan yerden ise gidiş geliş ortalama yakıt tüketimim 6.8 litre civarında. O da sanırım 50 kuruş civarı bir şey yapıyor yol bilgisayarına göre.

Ankara Kızılcahamam Beypazarı 350 km şehir dışı sakin kullanımdaki ortalama tüketimim 5.5 litre.

• 
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.