Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
9.856
Cevap
141
Favori
692.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1240
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 41
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 17
  • Favoriye Eklediklerim 141
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • yargicc (608 mesaj) YSF_023 (346 mesaj) lojistisyen (310 mesaj) apokhan (285 mesaj) celebic (284 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3114 mesaj) Mobil (4679 mesaj) Tablet (345 mesaj) Mini (510 mesaj) Uygulama (442 mesaj)
  • @
12 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Modellere Özel Forumlar >> Aegea >> YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)
Giriş
    21084 Mesaj

Hayırlı olsun aracınız, bende de 18 model hb olanı var ve bende aldığım zaman yalıtım ve konfor olarak şaşırmıştım, beklentimin epey üstünde konfor ve yalıtıma sahipti. Ama bu araca sahip olmayanlar yerden yere vururlar, belki koltuğuna bile oturmamışlardır. Aracınızın keyfini çıkartın, güzel günlerde kullanın, trafik kurallarına uyun, hız yapmayın. (Kamu spotumuzuda yaptık )

|
    |
    Riverside. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    664 Mesaj

1.4 Urban Okyanus mavi ve çelik jant opsiyonlu araç için 148 civarı bir fiyat vermişlerdi geçen hafta salı günü. Aracıma takasta çok düşük fiyat teklif ettiler kendim satayım dedim şu anda acelesi kalmadı tek seferde 5 Bin Tl zam hiç iyi olmadı. Hayırlısı artık :)

|
    |
    ne_demek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    88 Mesaj
    Makyajlı HB Urban Plus Ocak ayında 160.500 TL'ydi. Şimdi 162.500 TL bandında. 2020 Ekim - Aralık ayında 25.000 TL'ye yakın zam geldi ve kur geri çekilmesine rağmen indirim de olmadı.
    |
    |
  • Çavuş
    88 Mesaj

Hangi bayi Hocam bu? Megane kendi sayfasında 201.000 TL.
    |
    |
    radical kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    11859 Mesaj

Kafam karışık, 2000 km'de geçen seneden aldığım 1.4 hb kırmızı aracım var. Görüntüsü falan hoşuma gidiyor.

Cross 1.6 multijet düşünüyorum, otomatik almak için bekleyeyim diyorum. Fakat zaten sedanı da var bende, çok fark yaratacak şekilde lounge alıp paketleri de alayım diyorum. Fakat %50 ötv'de kalacak mı bu, yoksa uçup 298-300 mü diyecekler. Oralara çıkınca insan alternatiflere kaçıyor mecbur. Bakalım.

• Çavuş
    83 Mesaj

Çok teşekkür ederim hocam  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MÜŞAVİR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1536 Mesaj

Takasta her türlü ölür zaten :) Dediğim gibi jant ve renk opsiyon. boya koruma ve camlara film de ekstra. Ama ben beğeniyorum güzel araç  şimdiden hayırlısı olsun

|
    |
    sCrew41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1536 Mesaj

Hocam arabanızdan memnunsanız bence gerek yok. Otomatikler yıl sonu gelecek diyorlar. Birde lounge filan girerseniz dediğiniz gibi 300 leri bulur ki mtv yerinde durur mu  Yine de siz bilirsiniz

|
    |
    deserthawk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    471 Mesaj
    300 e egea mı olur yahu? 220 ye dizel otomatik crossland veriyor opel.

• Yarbay
    2093 Mesaj
    1.4 fire uebana talep çok, sadece ona zam gelmiş gibi. 1.3 multijetle 30bin tl fark var zaten lpg takılsa 25 bine iner farkıda. 1.3 multijetde indirim yapıyorlar mı liste fiyatından?

|
    |
  • Yüzbaşı
    963 Mesaj

O Opel :) her hesaba göre araba var :)
    |
    |
    radical kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2638 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Kafam karışık, 2000 km'de geçen seneden aldığım 1.4 hb kırmızı aracım var. Görüntüsü falan hoşuma gidiyor.

Cross 1.6 multijet düşünüyorum, otomatik almak için bekleyeyim diyorum. Fakat zaten sedanı da var bende, çok fark yaratacak şekilde lounge alıp paketleri de alayım diyorum. Fakat %50 ötv'de kalacak mı bu, yoksa uçup 298-300 mü diyecekler. Oralara çıkınca insan alternatiflere kaçıyor mecbur. Bakalım.

1.6mjet Lounge+PP+GP için 240 diyorlardı Ankara/kartaş martda ne oldu bilmiyorum geçen hafta buydu

• Binbaşı
    1562 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ne_demek

Hocam arabanızdan memnunsanız bence gerek yok. Otomatikler yıl sonu gelecek diyorlar. Birde lounge filan girerseniz dediğiniz gibi 300 leri bulur ki mtv yerinde durur mu  Yine de siz bilirsiniz

hocam otomatikler benzinlilere de gelecek mi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    11859 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

1.6mjet Lounge+PP+GP için 240 diyorlardı Ankara/kartaş martda ne oldu bilmiyorum geçen hafta buydu

Alıntıları Göster

İyi fırsat, ben artık otomatiğe geçiş yapmak istiyorum. Ayrıca acil durum fren, adaptif hız sabitleme gibi özellikler manuelde ne kadar verimli çalışıyor kafamda şüpheler var.

@herseyinhayirlisi bildiğim kadarıyla otomatik sadece 1.6 dizele gelecek. Renegade modelinde de 1.0 manuel sadece.

|
    |
    Bahsedilenler: herseyinhayirlisi

• Yüzbaşı
    963 Mesaj

Bi önceki kasada varsa getirebilirler ama belli de olmaz
    |
    |
    herseyinhayirlisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1536 Mesaj

Sanırım dizele getirecekler fakat benzine de getirebilirler. Kesin bir açıklama yok sanıyorum.

|
    |
    herseyinhayirlisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
konkasör
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.