Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11.399
Cevap
173
Favori
896.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bazı arkadaşlar üretim ve sevkiyatla ilgili sorularını fabrikayı arayarak sormuşlar, siz de deneyin isterseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhabalar, aracım lastik basıncı uyarısı verdi lastiklere hava bastım uyarı duruyor sıfırlamam lazım nasıl sıfırlarım? 2020 model egea hb mirror paket

• adminastör kullanıcısına yanıt
    Direksiyonun sol alt kısmında, sis farlarını açıp kapattığımız tuşların olduğu yerde içinde ünlem işareti olan bir tuş var. Aşağıdaki resimdeki gibi. Kontak açıkken bu tuşa basılı tutarak lastik basıncını sıfırlayabilirsiniz.

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)
  • quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Donanım farkları ne olacak acaba? Net bir bilgi yok halen crosslar için

Broşür yayınlanmış

Genel olarak donanımlar epey artmış, çok güzel olmuş.

• HB Urban Plus kullanan arkadaşlar; araçlarınızın ön cam harici diğer camları renkli mi? Benim aracımda ki camlar sanki bir ton renkli gibi geldi ön cama nazaran. Camların bir özelliği var mı acaba, dikkat ettiniz mi?
  • İnşallah 5 yıldız alacak güvenlik donanımı koyulmuştur da teneke muhabbetinden kurtulur egea.
    Haa kimse almaz o paketi o ayrı mesele ama genede 5 yıldızlı bir test sonucu mutlaka olmalı.
    Ayrıca sedanların da teste girmesi gerek bence.
    Ama tofaşın böyle bir kaygısı var mı orası soru işareti. Öylede böylede zirvede zaten.

• Fiyatları 1.4 fire ile 1.6mjet arasında uçurum var crosslarda. 1.4 fire alıp lpg takılıp devam edilecek ya da 1.6 mjet alınabilir. 1.0 ile 1.3 mjet arasında pek fiyat farkı yok zaten.

• arkadaşlar motor çalışırken yakıt tüketimi hiç bir zaman sıfır olmaz ister yokuş aşağı git ister uç

silindire hava giriş - çıkışının olduğu subaplar krank miline mekanik olarak bağlıdır yani pistonların hareketi devam ettikçe bu subaplar açılıp kapanır

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)

yakıtı pompalayan yakıt enjektörü ise kontağı çevirdiğiniz andan itibaren minimum seviyede yakıt enjekte etmeye başlar gaza bastıkça yakıt seviyesi artar.

görüldüğü gibi motorun çalışmasını vites ile bir alakası yok. özellikle vites boştayken motorun tekerlerle hiç bir alakası yok. bilgisyarın size 0 lt yakıt tüketimi göstermesi aklınızı karıştırmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuna222 -- 9 Ocak 2021; 10:38:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MalamadreX

yeni büyük tam dokunmatik ekran hangi pakette geliyor?

• ESER14 kullanıcısına yanıt
    Makyajda isterseniz ilave güvenlik paketi satın alınabiliyor. En son testte ilave güvenlik paketi ile çarpışma test sonucu 4 yıldız çıkıyordu.
  • Gofalt kullanıcısına yanıt
    Güvenlik paketin içinde neler var? Liste olarak görmemiz mümkün mü?
  • tuna222 T kullanıcısına yanıt
    Lounge donanımla geliyor . Urban donanımlarda teknoloji paket ile de alınabiliyor . Biraz karışık bir durum var . Link üzerinden inceleyebilirsiniz .

2021 Egea Katalog

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MalamadreX -- 9 Ocak 2021; 10:53:16 >
  • Bende 99 model Megane vardı. Ncap'ten 4 yıldızı var ancak o zamandan bu zamana kıstaslar değişti belki daha ağır şartlar getirdiler. 4 yıldız bu fiyat bandı için yeterli diye düşünüyorum.
  • 2020 easy stil paket var bende. Araçtan indikten sonra radyo otomatik kapanmıyor. Bazen unutmuş oluyorum bakıyorum radyo hala açık. Acaba kontağı çıkardığımda yada kapıyı kilitledigim de radyoyu otamatik nası kapatabilirim.

• Murat_5320 kullanıcısına yanıt
    Urbanlar da tablet ekranından ayarlanıyor bu durum. Kontağı çıkardıktan 0 saniye sonra ya da 20 dakika sonra kapat seçeneği var.
  • 2020 Nisan ayında;
    1.4 urban 108.900
    1.3 urban 128.000

Şimdi 1.4 urban 147.000
    1.3 urban 185.000 olmuş. 2021 ocak fiyatları.

Benim araç %34
    1.3 urban ise %48 zamlanmış. Bilginiz olsun. Böyle bir orantısız. Fiyat artışı var ortada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gofalt

Urbanlar da tablet ekranından ayarlanıyor bu durum. Kontağı çıkardıktan 0 saniye sonra ya da 20 dakika sonra kapat seçeneği var.
    Hangi bölümde o seçenek hocam ben karıştırdım bulamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Makyajda isterseniz ilave güvenlik paketi satın alınabiliyor. En son testte ilave güvenlik paketi ile çarpışma test sonucu 4 yıldız çıkıyordu.

Maliyeti ne olursa olsun 5 yıldızlı bir paket koymadığı sürece teneke imajından kurtulamaz.

Mutlaka teste girip 5 yıldız almalı.

• ririii kullanıcısına yanıt
    Motor durdurma seçeneği olması lazım Hocam. Ben de dün kurcalarken buldum.
  • quote:

Dediğiniz gibi imiş buldum hocam. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.