Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
11.399
Cevap
173
Favori
896.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • b4s4y3v kullanıcısına yanıt
    Sitede 6 ocak tarihine kadar gecerlidir yazmislar. Persembe gunu guncellenir.
  • vasseikon V kullanıcısına yanıt
    👍🏻
  • Merhaba arkadaşlar,

Radyoya 1 2 3 diye kanallarimi kaydettim, direksiyondan radyo kanalı değiştirmek istediğimde kanallar kayıtlı kanallar içerisinde değişmiyor. 96.2 den 96 4 e geçiyor ordan 96,6 ya geçiyor misal. Sırayla kanal arıyor yani.
    Var mıdır acaba direksiyondan kanal değiştirdigim zaman kayıtlı kanallar arasında değişsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.4 motor üretimine devam edileceği, turbo motorun üst paketler de kullanılacağı satış temsilcisi tarafından söylendi.

Araca dair faturayı kargo ile eve gönderiyorlarmış, öyle mi?
  • Gofalt kullanıcısına yanıt

Evet, bana yaklaşık bir hafta sonra kargo ile geldi.

• vasseikon V kullanıcısına yanıt
    Satış temsilcisi haftaya salı günü dedi Hocam. 10-15 bandı bir zam bekleniyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gofalt

Satış temsilcisi haftaya salı günü dedi Hocam. 10-15 bandı bir zam bekleniyormuş.
    Döviz düşüyor bunlar daha ne zammının pesindeler.
  • YaYa kullanıcısına yanıt

Döviz düşmese 30 bin tl zam yaparlardı heralde :) kur düşer, hiç bir şey ucuzlamaz. Kur yükselir, gerisini söylemeyim...

• Lato54 kullanıcısına yanıt

Benim fatura maille geldi e-fatura olarak, kargo ile göndermediler

• Kuzdere20 K kullanıcısına yanıt

Bayiye göre değişiyor olabilir hocam.

• Lato54 kullanıcısına yanıt

Aynen bayiye göre uygulama farklılıkları olabilir. Bu arada benim fatura iki hafta önce kesildi, bayi üretimden çıktı sevkiyat bekliyoruz diyor. aracın ne zaman geleceği hakkında son durumu öğrenebileceğimiz bayi haricinde bi yer var mı

• YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

Merhaba arkadaşlar,

Radyoya 1 2 3 diye kanallarimi kaydettim, direksiyondan radyo kanalı değiştirmek istediğimde kanallar kayıtlı kanallar içerisinde değişmiyor. 96.2 den 96 4 e geçiyor ordan 96,6 ya geçiyor misal. Sırayla kanal arıyor yani.
    Var mıdır acaba direksiyondan kanal değiştirdigim zaman kayıtlı kanallar arasında değişsin.

Direksiyondan kayıtlı kanallar arasında geçiş yapılamıyor maalesef. 7" Tablet ekranlı kullanıyorum, bende de aynı yazdığınız gibi oluyor.

• Donanım farkları ne olacak acaba? Net bir bilgi yok halen crosslar için

• quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Direksiyondan kayıtlı kanallar arasında geçiş yapılamıyor maalesef. 7" Tablet ekranlı kullanıyorum, bende de aynı yazdığınız gibi oluyor.

Alıntıları Göster

Çok sinir bozucu. Pek bir anlamı kalmıyor o zaman direksiyondan kanal değiştirmenin zaten dinlediğim 6 kanal arasında gidip geliyorum ben. Neyse ekrandan değiştireceğiz alışırız zamanla herhalde.

Bir de bu easy pakette araç hareket edince kapıların otomatik. kilitlenmesi yok sanırım. Her sefer elimizle kapıyı içeriden kilitlememiz mi gerekli.

• quote:

Orijinalden alıntı: ESER14

1.6mj lineadan 1.3 turbo benzinli megana geçtim.
    Benzinli, otom. ve daha ağır olmasına rağmen şehir içi 26km ile 7,4lt gibi değerim oluyor. Eski linea aracımda bu ortalama ile yine 7.4lt dizel tüketimi görüyordum hatta belki de daha fazla. Uzun yolda linea en az 1lt daha az yakıyor ama.
    Fiat'ın bu şehir içi tüketimine bir çözüm bulması gerek.

Reno yokuş aşağı kendisi akarken anlık tüketim sıfır oluyor. Fiat 2.0 gösteridi.
    Birde reno ayağını gazdan çekince daha fazla akıp gidiyor sanki. Adeta araç boşa alınmış gibi. Linea da bir frenleme hissediliyor. Kesinlikle reno kadar akmıyor. Motor kompresöründen mi bilmiyorum ama kesin hissettim bunu.
    Kalkışlarda linea 1.6 olmasına rağmen bir hantallık vardı. Buda yakıta yansıyor olabilir. Bu hantallığı gidermek için daha fazla gaz vermeniz gerekiyor. Bu durum motordan mı, şanzumamdan mı bilmiyorum. Şirketin seymbol den inip kendi lineama bindiğimde sanki arabayı arkadan biri çekiyormuş gibi bir hissiyat oluyordu.

Şirkette dizel megan kullanılıyor. 30km ile 6.1lt yakıyorlar. Şirket aracının nasıl kullanıldığını bilirsiniz. Ben lineada kasa kasa bu değerleri zor görüyordum.

Önce ki 2 aracım fiat olmasından halen bir sempatim var fiat a karşı. Fiatın yakıt tüketimi konusunda bişeyler yapması gerek.

Fiatlarda vitesteyken yokuşta yakmaz ama 2,0 gösterir. 2,0 ı 0 gibi düşünebilirsiniz.

• Merhabalar. Aracımın 5. Bakımını garantisi dolduğu için serviste değilde sanayide kendi ustama yaptırdım. Ekranda bakım zamanının geldiğini gösteren ışık yanık kaldı, nasıl söner biliyormusunuz. Normalde bakımı servis yapınca ışığı da ayarlayıp verirlerdi.

• yargicc kullanıcısına yanıt
    Bir süre sonra kendiliğinden sönüyor diye biliyorum.

Normalde bazı diğer marka arabalarda gaz, fren kontak aç-kapa gibisinden işlemler yaparak servis uyarısı kapatılabiliyor. Ancak Egea’da böyle bir şey yok diye biliyorum.

Bir süre sonra sıfırlanmazsa obd2 sistemi ile servis uyarısını kapatabilirsiniz. Bakımı yaptırdığınız yere sorabilirsiniz sistem varsa uyarıyı kapatırlar.
  • Nemesis-Prime kullanıcısına yanıt

Bende söner diye düşündüm ama 2 hafta oldu sönmedi, ayarları kurcaladım bununla ilgili bişi görmedim, ustaya gidecez yine anlaşılan.

• 
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.