Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
9.839
Cevap
141
Favori
690.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1239
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 41
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 17
  • Favoriye Eklediklerim 141
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • yargicc (608 mesaj) YSF_023 (346 mesaj) lojistisyen (310 mesaj) apokhan (285 mesaj) celebic (284 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3101 mesaj) Mobil (4676 mesaj) Tablet (345 mesaj) Mini (509 mesaj) Uygulama (442 mesaj)
  • @
12 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Modellere Özel Forumlar >> Aegea >> YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)
Giriş
    21079 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Nemesis-Prime

Ben de yeni fark ettim. Frenle alakası vardır diye düşündüm. Dediğiniz gibi olabilir.

Benzinli otomatikte de var aynın ses, frene basmadan vites geçmiyor, muhtemelen @lojistisyen in dediği gibi. Ben de ilk duyduğumdan beri o şekilde yorumladım.

• Binbaşı
    1298 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Del Murder

Merhaba 1.3 Multijet kullanan arkadaşlar sabah soğukta motor çalışırken fokurtu hışırtı gibi bir ses geliyor, hararet göstergesi 2. Tik çıkınca ses gidiyor bununla ilgili bir bende mi sorun var.
    Özellikle adblue son nesil motorlu arkadaşlar bir bakabilirmi
    Motor soğusun videosunu çekip atacağım, sizlere danışmak istedim servise götüreyim mi diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2998 Mesaj
    Yeni egealar birmot servislere gelmiş. Lakin bunlar yılbaşından sonra satışa sunulacaktı. Sanırım torpiller dönüyor ama anlamadım. Millet sıra bekliyor hemde eski kasa için. Ayrıca far sistemini anlamadım. Halojen gibi gözüküyor ama değil sanki. Ampülü görünmüyordu. Mercek yok ama. Sedan yeni kasa göremedim. Sanırım sedan kasa aynı devam edecek şimdilik.

• Çavuş
    82 Mesaj

2021 Egea HB - 1.0 motor ile sunulmuş. Standart pakette, beyaz renk olarak şuanda en uygun 17,600 € İlgili link: https://www.fiat.it/car-configurator/tipo-hatchback/#/version/00357E2K2000/exteriors

Cross, Station Wagon ve Hatchback modelleri ise. İlgili katalog: https://www.fiat.it/car-configurator/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clisto -- 30 Kasım 2020; 17:52:26 >
    |
    |
  • Çavuş
    99 Mesaj
    Politikalarını anlamak imkansız . Türkiye'de üretilip en son Türkiye'ye dağıtılıyor, 500 x de aynı motor 120 hp olmasına rağmen egeada 100 hp sanki 900 kg B segment araç...

|
    |
  • Yarbay
    2617 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tLqA

Yeni egealar birmot servislere gelmiş. Lakin bunlar yılbaşından sonra satışa sunulacaktı. Sanırım torpiller dönüyor ama anlamadım. Millet sıra bekliyor hemde eski kasa için. Ayrıca far sistemini anlamadım. Halojen gibi gözüküyor ama değil sanki. Ampülü görünmüyordu. Mercek yok ama. Sedan yeni kasa göremedim. Sanırım sedan kasa aynı devam edecek şimdilik.

Yurt dışında LED ler paket olarak satılıyor ,mesela LED paket alırsan oto kararan iç dikiz aynasıda geliyor.

1.0 motor 100hp ama tork 190 ve 1500d/dk herşey güç değil bu sayede araç az yakacak ve 1.3 multijet torkunda olacak üstelik ondan biraz daha canlı  

Yurtdışı fiyatları şu an satılan eski kasalarla benzer görünüyor ,örneğin 1.3mjet SW de tüm donanımlarda alınabiliyor 1.0 motorda

Fransada da satışa başlamış ,en full oto. sandero stepway 1.0 -100hp TCE x-tronic 16500Euro ,egea yani tipo baya pahalı yorumları yapılıyor yabancı forumlarda.1.0 tabletli urban seviyesi egea hb manuel 19500 Euro civarı..

Ben baz donanım 1.0 ın şu anki 1.3mjet den 20-25bin arası ucuz olacağını düşünüyorum.1.0 ile 1.3mjet arası konfigüratörde 2000-2500 gibi fark var 1.0 daha ucuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfa-x -- 30 Kasım 2020; 23:1:35 >

• Yarbay
    2400 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a2/2a/38/a22a38ae07186d682a40cbd70808e311.jpg&t=0&width=480&text=1

Sağ üstte yazan TA nedir arkadaşlar nasıl kaptırız onu ordan

• Yüzbaşı
    536 Mesaj

traffic advice mı traffic alert mi öyle bişey. trafikle ilgili yapılan anonsları duymanı sağlıyor. bizim ülkede çok bi işe yaramıyor, bi kaç tünelde yayın var galiba yalnızca. tünel girişinde müziğin sesi kısılıp yavaş gidiniz tarzında bi anons geçiliyor. yabancı ülkelerde kullanımı daha yaygın.

nasıl kapatıldığını bilmiyorum daha araç elime geçmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi le_tatative -- 1 Aralık 2020; 19:44:33 >
    |
    |
    Scorpion28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    921 Mesaj

Bir keresinde yoğun sisli havada çalışmıştı. Müziğin sesi kısılıp anons yapmıştı. Çok kullanılan bir şey değil ama çalıştığına denk gelmiştim.
    |
    |
    le_tatative kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4121 Mesaj

15 gün çok. 1 hafta içinde tamamlanır.
    |
    |
    Donald Draper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    536 Mesaj

benim ki 27sinde çıktı üretimden, 3 haftaya gelir diyor bayi

|
    |
    _RuLazz_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4121 Mesaj

Enteresan. Pandemide işleyiş değişmiş olabilir.
    |
    |
    le_tatative kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4121 Mesaj
    İşin doğrusu şöyle arkadaşlar bende 2019 model 0.9 TCE Joy var. Sıfır Km aldım.

Egea almak istiyorum, Mirror paketi baya beğendim.

1.4 Mirror işimizi görür.

Bu saatten sonra Egea daha çok talep görür bu saçma fiyatları Five faizi düşünürsek Egea daha mantıklı görünüyor.

Ben bagaj ve genişlik olarak iyi olacağını düşünüyorum.

Şimdi makyajlandı mı araç?
  • Yüzbaşı
    536 Mesaj

ama istanbula daha hızlı gönderiyor olabilirler tabi, benim ki kars bayisine teslim edilecek.

|
    |
    _RuLazz_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    64 Mesaj

eylül başında sipariş verdiğim 1.6 dizel otomatik lounge plus sedan aracım 17 kasımda üretilip 27 kasımda elime geçti. 195 e anlaştığım araç 219.9 a mal oldu. bayinin söylediğine göre hazirana kadar otomatik üretimi yokmuş. araca gelince harika tavsiye ederim

|
    |
  • Yarbay
    2617 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _RuLazz_

İşin doğrusu şöyle arkadaşlar bende 2019 model 0.9 TCE Joy var. Sıfır Km aldım.

Egea almak istiyorum, Mirror paketi baya beğendim.

1.4 Mirror işimizi görür.

Bu saatten sonra Egea daha çok talep görür bu saçma fiyatları Five faizi düşünürsek Egea daha mantıklı görünüyor.

Ben bagaj ve genişlik olarak iyi olacağını düşünüyorum.

Şimdi makyajlandı mı araç?

MAkyajlandı ,yurtdışında satışı da başladı

Normalde bizde Ocaktan itibaren satılmaya başlanacaktı ancak yukarıda arkadaş belirtmiş birmot a gelmiş.Eğer stok bittiyse yeninin Türkiye için üretimi başlamıştır

Zaten baz versiyonda ön tampon ve ızgara desni dışında değişen hiçbirşey yok konsol bile aynı sadece direksiyon biraz değişik .

|
    |

• Yüzbaşı
    783 Mesaj

Çok güzel gözüküyor umarım uygun fiyata gelir. 1.0 fireflyında üzeceğini düşünmüyorum

|
    |
  • Teğmen
    204 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/28/93/52/2893528ea32c1540fe479267dc9f9b02.jpeg&t=0&width=480&text=1

• Yarbay
    2108 Mesaj

1.0 ve 1.3 Turbo benzinli motorları bekliyoruz.

İnşallah fiyatları makul seviyelerde olur.

Fiat'ın sitesinde hala bu motorlar ve fiyatları ile ilgili bilgi yok.

• Yüzbaşı
    921 Mesaj

1.3 turbo benzinli motor Egea tanıtılırken söylenmedi. Belki de daha sonradan sport pakete özel satışa sunabilirler. Ama güzel bir motor seçeneği olacağını düşünüyorum.
    |
    |
    Ebu Computer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
kripto para haberleri
anzer balı
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.