Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (4 Mobil) - 2 Masaüstü4 Mobil
5 sn
9.828
Cevap
141
Favori
689.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 18 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1236
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 41
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 17
  • Favoriye Eklediklerim 141
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • yargicc (608 mesaj) YSF_023 (346 mesaj) lojistisyen (310 mesaj) apokhan (285 mesaj) celebic (284 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3094 mesaj) Mobil (4672 mesaj) Tablet (345 mesaj) Mini (509 mesaj) Uygulama (442 mesaj)
  • @
12 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Modellere Özel Forumlar >> Aegea >> YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)
Giriş
    1298 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sahmet1989

seninde aracın hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Peki bu durumda sen nasıl kalkış yapıyorsun tamamıyla debriyaj ile kalkıp sonramı gaza dokunuyorsun yoksa farklı bir yolu varmı bilgilendirirmisin.

Açıkçası yumuşak kalkacaksam hiç gaz vermiyorum, seri gitmem gerekince eski şekilde devam ediyorum.

Kalkış bu şekilde çok pürüzsüz zaten ekstra hızlı kalkmayınca gerek kalmıyor gaza basmaya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Del Murder

Açıkçası yumuşak kalkacaksam hiç gaz vermiyorum, seri gitmem gerekince eski şekilde devam ediyorum.

Kalkış bu şekilde çok pürüzsüz zaten ekstra hızlı kalkmayınca gerek kalmıyor gaza basmaya.

Alıntıları Göster

ben gaza da basıyodum yumuşak kalkışlarda bir garip oluyordu. o zaman sizin dediginiz gibi hiç gaza basmaya gerek yok yumuşak kalkışlarda ztn kendisi gaz veriyor.

|
    |
  • Onbaşı
    30 Mesaj

10. gündeyim 200 km oldu ortalama hızım 24 km ve 100km de 5.1 lt görünüyor bence cok iyi.

|
    |
    ciko44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    912 Mesaj

Benim 4.9 ama çok kastırdım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    okanki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    86 Mesaj

Teşekkürler...Merak etmeyin sizin araç değil :)....easy paket 1.4 fire sancaktepe bayii

|
    |
    batini kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    30 Mesaj

:) niye kastınız hocam salın gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanki -- 14 Kasım 2020; 20:16:45 >
    |
    |
    tonodias kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    912 Mesaj

Deneme amaçlı kastım biraz basınca da 5.3 felan yapıyor bişe fark etmiyor az yakıyor zaten :)

|
    |
    okanki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    Merhaba. Temmuz cikisli egea sedan urban plus aracim var, henuz 900 kilometrede. Frene basinca tislama sesi geliyor, sanki pedalin oralardan hava kaciriyormus gibi. Biraz arastirinca herkes westinghouse kaynaklidir demis. Yarin servisten randevu aldim, buraya da bilgi gecerim.

Edit: benim abartmamdan kaynakliymis. Bir problem yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vasseikon -- 22 Kasım 2020; 21:46:0 >
    |
    |
  • Çavuş
    88 Mesaj
    Arkadaşlar egea almak istiyorum önerir misiniz? Sıfır egea alsam üzülür müyüm 1.3mjet mirror paket düşünüyorum verdiğim paraya değer mi? Kalitesi falan nasıl. Açıkçası o kadar para verdikten sonra insan biraz kalite arıyor bu araç beni üzer mi?

• Çavuş
    96 Mesaj
    Merhaba, Yan aynalar kapanıyor mu arkadaşlar ? Ben kapatamadim.

• Yüzbaşı
    919 Mesaj

Kapanıyor ancak içeriden kapatmak biraz zor oluyor. Dışarıdan kapatınca daha kolay oluyor.

|
    |
    uykbjk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    517 Mesaj

Bende şubatta aldım. 1.4 benzinli. Kaliteye gelince, araba havalı duruyor ama özellikle boya çok zayıf. 2 gün duran kuş pisliği boyayı attırdı. Tamam güçlü diyorlar ama önceki aracım opeldi ve kalite ondan inice çok düşük geldi. Tabi olay parasına bakıyor. Ne kadar para o kadar köfte misali. İçinin pilastikleri bile çok zayıf. Gaz pedalinin yanındaki pilastik yırtıldı. Inanamadim. Diger türlü konfor fena değil. Alınır mı, bu fiyata sıfır araçlar başka markalarda yok. Bagaj harika. İç genişlik güzel

|
    |
    prometheus1900 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    50 Mesaj

ulaaaaa benim arabama da pislemişlerdi unuttum yıkatmayı

|
    |
    sezerede kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    517 Mesaj

Koş sevim koş 🤣🤣🤣 yıka kardeş hemen yıka, vallahi hemen astarı çıktı meydana

|
    |
    tuna222 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1298 Mesaj
    Merhaba depoyu dolduran oldumu 751 km sonunda dolduralım dedim yol bilgisayarı 4.6 litre gösterirken depoda 5.1 litre gibi yüzde 10luk fark var sizde de durum bu şekilde mi?

• Teğmen
    154 Mesaj

malesef tatsız bir kaza geçirdik, ayrı konu açtım fikirlerinizi almak isterim.

https://forum.donanimhaber.com/sifir-arac-hasar-ve-deger-kaybi--146522333

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xgitarx -- 17 Kasım 2020; 1:44:7 >
    |
    |
  • Teğmen
    194 Mesaj

Bende 1.3 easy stil paket aldım.Ses sistemi hariç diğer kısımlar bizim için gayet yeterli.Birde şu AD blue diye birşey var ilk defa göedüğüm için biraz garip geldi.

|
    |
  • Teğmen
    244 Mesaj
    Arkadaşlar ara ara yağ seviyesine bakardım . Bugün bi baktım yağ çubuğunda hiç yok . Bizim çubukta yağ için min ve Max seviyesi neresi? Çubukta yağ olmaması araçta ne kadar yağ olduğunu gösterir? Yada araç min yağ seviyesine gelince uyarı verir mi ? Canım çok sıkıldı çok da yoğun çalışıyorum Pazartesiye kadar servise de gidemem . Bu arada petronas selenia yağ var . Araç LPG ve 42000 km de .

|
    |
  • Çavuş
    96 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Del Murder

Merhaba depoyu dolduran oldumu 751 km sonunda dolduralım dedim yol bilgisayarı 4.6 litre gösterirken depoda 5.1 litre gibi yüzde 10luk fark var sizde de durum bu şekilde mi?

Şu ana kadar yaptığım ölçümler her zaman yol bilgisayarından 0.5 fazla çıkıyor.

|
    |
  • Çavuş
    50 Mesaj

temizledim bugün çok şükür bir şey olmadı

|
    |
    sezerede kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
konkasör
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.