Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.642
Cevap
135
Favori
673.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1221
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 41
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 17
  • Favoriye Eklediklerim 135
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • yargicc (608 mesaj) YSF_023 (346 mesaj) lojistisyen (310 mesaj) apokhan (285 mesaj) celebic (284 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2952 mesaj) Mobil (4633 mesaj) Tablet (345 mesaj) Mini (504 mesaj) Uygulama (442 mesaj)
  • @
12 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Modellere Özel Forumlar >> Aegea >> YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)
Giriş
    30 Mesaj

birmottan öne iki tane koymuşlar ama ben beğenmedim debriyaj yanını falan içine alan iyi bir paspas takımı ve bagaj havuzu arıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    uykbjk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    154 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: okanki

Arkadaşlar sedan 2020 araç icin paspas ve bagaj havuzu tavsiyelerinizi bekliyorum.

benim paspas vardı araçta, bagaj havuzu ise vermediler. bagaj havuzu için https://www.bagajhavuzu.com/ burayı öneririm, ürünleri kaliteli.

|
    |
  • Teğmen
    117 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: okanki

birmottan öne iki tane koymuşlar ama ben beğenmedim debriyaj yanını falan içine alan iyi bir paspas takımı ve bagaj havuzu arıyorum.

https://www.hepsiburada.com/rizline-fiat-egea-sedan-3d-havuzlu-paspas-p-HBV00000BBZD4

Arabayı aldığımdan beri bu paspasları kullanıyorum. Kalite ve kauçuk kalınlığı bakımından gerçekten iyi bir ürün.

Sol ayak dayama yeri ile debriyaj altında kalan yer arasında ördek ayağı perdesi gibi bir kısım var "V" şeklinde.

Orayı maket bıçakla kestim ve cuk oturdu. Potluk falan yok. Rahatsızlık vermiyor.

Aynı markanın bagaj havuzunu da kullanmaktayım ve çok memnunum ikisinden de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mickael Pote -- 12 Kasım 2020; 8:11:35 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    659 Mesaj
    Bu egea sedanın kitapçığında uzunlar h15 diyor fakat urban plusda mercekli var h7 olmuyor mu güncel kitapçık değil galiba? Far kapağını açtım h15e benzemiyor şekli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çavuş
    83 Mesaj
    HB 1.4 Urban Plus için bayi aradı. Aksesuar paketi ile 157.500.fiyat verdi. Aksesuar dediği de krom detaylar ve uconnect. Uconnect dediği şey sınırsız mı yoksa süreli mi?

• Teğmen
    122 Mesaj

1 yıllık. Daha sonra senelik 90-100 tl arası istersen uzatabilirsin

|
    |
    Gofalt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2029 Mesaj

bende rizline marka aldım, pek anlamam bu markalardan kuzenim önermişti. memnunum koku falan asla olmadı. bagaj havuzuda aynısı.. fiyatı biraz pahalı kupon vs olsa daha iyi olur alırken.

|
    |
    okanki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1202 Mesaj
    adblue lu egeaları kullanan arkadaşlar;
    Yakıt tüketiminde bir farklılık var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    244 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba .

Araç 1.4 egea lpg. 32000 kmde 3 yıllık bakım yapıldı ama 40000 eşdeğer bakımı yapıldı . Şimdi araç 42000 de . Bu bakımda şimdi ne yapılması gerekiyor ? Servis 60000 eş değer ister mi ? Servis kitapçığında buna dair bir bilgi yok .

|
    |
  • Yarbay
    2399 Mesaj
    Kontağı çevirince araba radyosu otomatik açılıyor. Bunu kapamanın yolu yok mu

• Yarbay
    2488 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

Kontağı çevirince araba radyosu otomatik açılıyor. Bunu kapamanın yolu yok mu

Diğer markalarda kontağı kapatmadan önce Radyoyu kapatırsan , kontak açıldığında açılmıyor.Ama kontağı kapattığında radyo açıksa ,kontak açılınca da radyo açılıyor.

|
    |
  • Binbaşı
    1369 Mesaj
    Selamlar, an itibariyle bekleme süresi ortalama ne kadardır acaba siyah 1.4 sedan bakıyorum da.

• Çavuş
    83 Mesaj

Yeni araç için yazılmadıysanız zor. Bekleme süresi benim gördüğüm asgari 30 azami ucu açık. :)

Benim 45 gün oldu, istediğim renk için bir haber yok henüz. Arada iptal edenler olursa bayi arıyor.

|
    |
    modifci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    659 Mesaj

Deneyimledim ihtiyacı olan olur belki. Kısalar da uzunlar da h7 ampul. Kitapçıkta h15 yazıyor. Mercekli olanda h7 ikiside merceksizlerde h7 ve h15.

|
    |
    TheDeviLofDark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    86 Mesaj

Merhaba.Zaten artık ben şu rengi istiyorum vs diye bir durum yok.Bayide o anda ne renk varsa ancak o renkler üzerinden seçim yapıp en az 2-3 ay beklemeyi ve gelecek zamları göze almak gerekiyor ki ben ekim başında parayı vermek istediğimde kabul etmediler ve 10000 tl kasım başı zammını yemiş oldum. Allahtan aralık ayından önce ödemeyi yapacağım için 4 aralıktan sonra araba teslim edilince aralık zammı eklenmeyecek fiyata.Ben ekim başı gittim sipariş verdim.İki renk vardı açık yeşil gibi bir renk bir de metalik gri.Ben griyi seçtim siparişi ve kaparoyu verdim.Bu hafta bayiyle konuştum araç üretimden çıkmak üzereymiş haftaya ödemeyi yapacağım.İşlemler vs aracın üretimden fabrikadan çıkıp bayiye gelmesi aralık başını bulacak.Yani benim durumumda rastgele bir renk seçimi için bile bekleme süresi en az 2 ay oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eilieili -- 14 Kasım 2020; 16:21:31 >
    |
    |
    modifci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    142 Mesaj

Hangi model hangi paket ve hangi bayii acaba hocam? Hayırlı olsun

|
    |
    eilieili kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    Arkadaslar dün itibari ile aracımı teslim aldım 1.3 multijet street. Araba çok hoşuma gitti. Kafama takılan iki soru var arkadaşlar yorumlarsa memnun olurum.
    1- ad blue seviyesini nereden kontrol edecegim
    2-Kafama en çok takılan da bu soru araç vitesde kalkış yaparken debriyaj dan ayagımı çektigim anda ben daha gaza basmadan araç kendisi gaz veriyor ve gaz sesini çok az duyuyorum bunu sadece 1 nci vitesde kalkarken yapıyor. anlam veremedim çünkü daha öncede dizel araç kullandım tamam onlarda ayagını debriyajdan çekince hareket ediyordu ama gaz sesi gelmiyordu.bir 2020 doblocuya sordum o da bende de aynı dedi ? belkide normaldir yorumlarsanız sevinirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahmet1989 -- 14 Kasım 2020; 17:52:6 >
  • Binbaşı
    1296 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sahmet1989

Arkadaslar dün itibari ile aracımı teslim aldım 1.3 multijet street. Araba çok hoşuma gitti. Kafama takılan iki soru var arkadaşlar yorumlarsa memnun olurum.
    1- ad blue seviyesini nereden kontrol edecegim
    2-Kafama en çok takılan da bu soru araç vitesde kalkış yaparken debriyaj dan ayagımı çektigim anda ben daha gaza basmadan araç kendisi gaz veriyor ve gaz sesini çok az duyuyorum bunu sadece 1 nci vitesde kalkarken yapıyor. anlam veremedim çünkü daha öncede dizel araç kullandım tamam onlarda ayagını debriyajdan çekince hareket ediyordu ama gaz sesi gelmiyordu.bir 2020 doblocuya sordum o da bende de aynı dedi ? belkide normaldir yorumlarsanız sevinirim ?

Bende aracımı Perşembe teslim aldım aynı şey benim araçta da mevcut 6. Vites olmaması en büyük eksisi, 120 km hıza kadar iyi sonra sesi artıyor motorun.

1.0 TSI araç kullanıyordum daha önce kalkışta oda gaz veriyor sadece debriyaj la çok rahat kalkış yapılabiliyor.

Ad blue dolu geliyormuş azalınca uyarı çıkıyormuş 6000-8000km arası götürür dedi servis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Del Murder -- 14 Kasım 2020; 18:29:44 >

• Onbaşı
    22 Mesaj

seninde aracın hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Peki bu durumda sen nasıl kalkış yapıyorsun tamamıyla debriyaj ile kalkıp sonramı gaza dokunuyorsun yoksa farklı bir yolu varmı bilgilendirirmisin.

|
    |
    Del Murder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1296 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ciko44

adblue lu egeaları kullanan arkadaşlar;
    Yakıt tüketiminde bir farklılık var mi?

Arabayı İstanbul'dan aldım Manisa'ya geldim hız sabitleyici 133km sabitledim arada biraz denedim ortalama 4.9 litre yaktı bana çok iyi geldi.

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
kripto para haberleri
Sohbet
ankara gülüş tasarımı
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,969
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.