Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
11.399
Cevap
173
Favori
896.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sarppy

Aslında Android Auto'da aktif olarak 2 özellik kullanıyorum sadece; bunlardan ilki ve sürekli kullandığım Spotify, diğeri de trafik durumuna göre beni en kısa sürede gideceğim yere yönlendirmesi için Google Maps. Tabii Spotify bağlantısını Android Auto olmadan da bluetooth üzerinden yapabiliyorsunuz aslında.

Bu özelliği aktifleştirdiğimden beri Android Auto'yu aktif olarak kullanıyorum, ekrana hem çalan şarkının albüm kapak resminin gelmesi hem de navigasyonun büyük bir şekilde gelmesi hoşuma gidiyor. Bunun yanında telefonu da şarj etmiş oluyorum. Ben yaptırdığım için memnunum açıkçası, biraz da kullanım alışkanlığıyla ilgili bir durum tabii.

Dezavantajlar kısmında gelirsek navigasyon olarak yalnızca Google Maps'i kullanabiliyorsunuz, Yandex kullanmak isterseniz bunu ekrana yansıtamıyorsunuz. Trafik güvenliği sebebiyle Google, video oynatmayı engellediği için ekranda video da oynatamıyorsunuz. Hiç yapılamıyor değil ancak bunların yapılması için telefonunuzun rootlu olması gerekiyor.

Bu arada telefon tutacağı olarak ne kullanıyorsunuz? Telefona ya da kılıfa bir şey yapıştırmaya gerek kalmayacak ve aracın havalandırma ızgarasına zarar vermeyecek bir model bakıyorum fakat internette karşıma çıkan modellerle ilgili hep olumsuz yorum okuduğum için düzgün bir modele denk gelemedim.

Alıntıları Göster
    Merhaba Hocam,

Ben de Egea aracımda aşağıdaki ürünü kullanıyorum. Açısı ayarlanabilir ve telefonu sıkıca tutuyor. Oldukça memnunum. Izgaraya takılan kısım da yumuşak dokulu bir plastik. 3-4 aydır kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım.

https://www.amazon.com.tr/Spigen-Click-R-Tutaca%C4%9F%C4%B1-Cihazlarla-Uyumlu/dp/B07VTNT427

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slhyt -- 2 Mart 2020; 11:47:9 >

• @kokanche;

Detaylı yorumlarınız için çok teşekkürler. Daha önce Aliexpress'ten Ugreen'in kablolarını almıştım ve söylediğiniz gibi oldukça kaliteli ürünler. Uzun süredir de o kabloları kullanıyorum fakat geçen sene Aralık ayında Ugreen mağazasından verdiğim bir sipariş halen gelmediği için tekrardan oradan yeni ürün almak en azından şu an için bana pek de sıcak gelmiyor. Yine de bu modelleri not aldım.

@slhyt;

Spigen Click.R modeline baktığımda yorumlar çoğunlukla olumlu gözüküyor, ilk araç telefon tutucu oyumu bu üründen yana kullanacağım sanırım. Paylaşım için teşekkürler.
  • hayirli hocam arkadasim benzinlisini 59 a almisti 105 e satti oha dedim artik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar egea hatcback 2017 model arabamın arka bagajdaki rafını kaybettim, pandizotmuş adı. Yetkili servis 800 tl istiyor. Çıkmacılarda da yok. Kullanışlı da bir parça, ne yapacağımı şaşırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutombo19

Arkadaşlar egea hatcback 2017 model arabamın arka bagajdaki rafını kaybettim, pandizotmuş adı. Yetkili servis 800 tl istiyor. Çıkmacılarda da yok. Kullanışlı da bir parça, ne yapacağımı şaşırdım.
    Aşağıdaki yerlere stok bilgisi sorup indirim yaptırmaya çalışın isterseniz.

https://www.fiatotocikma.com/egea-hb-bagaj-pandizotu-orjinal-cikma,1332505.html

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-fiat-egea-hb-bagaj-pandizotu-410370227/detay

Ayrıca ellerinde yoksa bile fikir almak için Ünlü Oto'ya da sorabilirsiniz.
    https://unluoto.com.tr/

• sarppy kullanıcısına yanıt
    Pandizot herhalde Fransızca kökenli. İngilizcede buna paket rafı deniyor.
    Komik bir şey de bizim torpido dediğimiz şeye onlar eldiven kutusu diyor. Herhalde taa at arabası döneminden kalma isimler.

• Arkadaslar 121 bin liste fiyatli egea 1.3 urban almayi planliyorum. Iyi mi yapiyorum? Var mi tavsiyeniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: uykr

Arkadaslar 121 bin liste fiyatli egea 1.3 urban almayi planliyorum. Iyi mi yapiyorum? Var mi tavsiyeniz?
    Bende sizin düşünceniz ile yola çıktım. Sonra 2016 hatcback lounge plus aldim 1.6 dizel. Bence 1.6 oldukça keyifli bir araç ve teknolojik olarak da lounge plus çok dolu. Tavsiye ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: sanalgezgin

Bende sizin düşünceniz ile yola çıktım. Sonra 2016 hatcback lounge plus aldim 1.6 dizel. Bence 1.6 oldukça keyifli bir araç ve teknolojik olarak da lounge plus çok dolu. Tavsiye ederim..

Alıntıları Göster
    Kac km de aldiniz?

• Hayırlı olsun hocam. Ben de Egea hatchback loung plus 1.6 dizel otomatik kullanıyorum. Teknolojik ekipman bakımından sınıfına göre epey dolu bir araba. Özellikle de ACC (adaptif hız sabitleyici) özelliği epey faydalı buluyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nemesis-Prime

Hayırlı olsun hocam. Ben de Egea hatchback loung plus 1.6 dizel otomatik kullanıyorum. Teknolojik ekipman bakımından sınıfına göre epey dolu bir araba. Özellikle de ACC (adaptif hız sabitleyici) özelliği epey faydalı buluyorum.
    Size dw hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın.

Büyük söz etmeyeyim ama bir daha ACC'siz araca binmem. Çok beğendiğim bir özellik. Egea'da olması ise çok şaşırtıcı.

• quote:

Orijinalden alıntı: uykr

Kac km de aldiniz?

Alıntıları Göster
    47500 km'de aldım. Servis bakımlı, garantisi devam ediyor. Kaza, darbe, boya vs yok.

• Cuma günü 1.3 mj easy 2017 aracımın 70 bin bakımını yaptırdım yetkili serviste . 480 civarı tuttu. Vag grubu servis ücretlerinden sonra bu bakım ücreti epey ucuz geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: sanalgezgin

47500 km'de aldım. Servis bakımlı, garantisi devam ediyor. Kaza, darbe, boya vs yok.

Alıntıları Göster
    Gule gule kullanin. Aldigim araca uzun yillar biniyorum. Bu yuzden sifir arac isime geliyor. Vergi ve yakit da aklimi celiyor tabi. Yoksa 1.6 lounge cok keyifli olurdu.

• Arkadaslar...

Beyaz mi metalik gri mi? Esimle uc gundur dusunuyoruz, karar veremedik. Yardim lutfen

• Alacagim aracta dpf var sanirim. Bu bana sorun cikaracak mi? Ilk defa dizelim olacak...

Bir kac yerde de enjektor lafi geciyor. Genelde karsilasilan bir sorun mu? Buna nasil bir onlem alabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uykr -- 9 Mart 2020; 23:3:29 >
  • uykr kullanıcısına yanıt
    Metalik gri

• uykr kullanıcısına yanıt
    Yakıt konusunda 1.6 sizi memnun edecektir. MTV için ise 2.dilime giren bir 1.6 ile sıfır bir 1.3 arasında çok da fark yok. Piyasada 20bin'lerde de temiz görünen (tabi detayına bakmak lazım) 1.6 lounge plus'lar var. Bence bir değerlendirin. Her ne alacak olursanız olun, iyi günlerde, kazasız belasız kullanın..

• Merhaba. Lpg'li versiyonunu almayı düşünüyorum. Acaba LPG tüpünü nereye koyuyorlar. Simit tüp mü takıyorlar, yoksa bagaj içinde mi oluyor? Bir alanda aracın altına özel muhafazalı yazmış biri. Ne kastetmiş anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustaf83

Merhaba. Lpg'li versiyonunu almayı düşünüyorum. Acaba LPG tüpünü nereye koyuyorlar. Simit tüp mü takıyorlar, yoksa bagaj içinde mi oluyor? Bir alanda aracın altına özel muhafazalı yazmış biri. Ne kastetmiş anlamadım.
    Bugüne kadar gördüğüm LPG'li Egea'ların LPG tankı hep simit tipindeydi. Bayi garantili takılan Landirenzo'lar da bu şekilde monte edilmekte.
  • 
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.