Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (334. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.399
Cevap
173
Favori
896.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: altan0348

Evet afyon yetkili Fiat servisi. Kocaeli de 400 dediler en düşük. Euro 5 motor bu arada.

Bedavaya bakım yaptırmışsınız resmen, umarım ben de uygun bi fiyata hallederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • altan0348 A kullanıcısına yanıt
    Bana da Kocaeli Yılmazlar 30 bin bakımı için Euro 5 400 Euro 6 650₺ fiyat çıkardı. Arka balata değişimi ve işçilik dahil geçen ay 800₺ ye yaptırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    0-30 yağ fiyatları diğerlerinden daha pahalı hocam. Tabi servisler de fiyat konusunda baya bir abartıyorlar. Garanti olayı olmasa kendimiz bile değiştiririz

• Lato54 kullanıcısına yanıt
    Sırf garanti bozulmasın diye gideceğim ben de servise. 5 yıl garanti satarken de kullanırken de avantajlı oluyor.

Aracın dct şanzıman olması da bi etken aslında, her ne kadar sağlam olursa olsun neticede çift kavrama ne olacağı belli olmaz.
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Bazı özel servislerde işinin ehli çok kaliteli ustalar var ve fiyatları da daha uygun. Ama maalesef elimiz mahkum.

• 1.3 dizel urban için 50 bin bakımına fiyat alan oldumu
  • 1.4 egea 61800 den başlayan fiyatlarla satılıyor. Nasıl sizce alınır mı. İst s.ici kaç yakar...

• quote:

Orijinalden alıntı: odrin34

1.4 egea 61800 den başlayan fiyatlarla satılıyor. Nasıl sizce alınır mı. İst s.ici kaç yakar...
    Bende 1.4 benzinli paket alıp LPG taktırmak istiyorum. Yada ikinci el LPG li egea almak

LPG de kullananlar ne durumda?

Biraz aydınlatma yapabilir misiniz?

• Arkadaşlar aracımın ilk bakım zamanı geldi, 1.6 dizel otomatik.

Yakın zamanda bakım fiyatı almış olan var mı?

Ben de izmirdeki bayileri arayıp soracağım. Bir de randevu işini internetten mi halledip gidiyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 14 Kasım 2018; 16:04:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2017 model Egea Urban 1.3 MJ sedan araç sahibiyim (Ankara)

On gün sonra süreleri sona erecek olan trafik ve kasko sigortaları için fiyat topluyorum. Aldığım fiyatları paylaşacağım ancak bazı sigorta şirketleri trafik sigortası için fiyat vermelerine rağmen kasko fiyat teklifi vermediler çünkü kendi içlerinde kullandığım araç modeline kasko yapmama kararı almışlar. Bu konuda Türkiye Sigorta Reasürans Birliğinin böyle bir kararı var mı ya da böyle bir durumdan haberi var mı bilmiyorum? Aslında çok da umrumda değil ama bence hatalı ve yanlı bir karar almışlar.

Gelelim aldığım tekliflere;

* Trafik Sigortası: 567,19.-TL (kredi kartına 3 taksit)
    * Kasko Sigortası: 1.025,06.-TL (kredi kartına 8 taksit)
    Yeni bir fiyat buldum 870,00.-tl

Hangi firma verdi diye yazmayacağım ancak internette araştırma yapılırsa bazı siteler, araç bilgilerinizi girdikten sonra size en uygun fiyatları veren sigorta şirketlerinin tekliflerini gösteriyorlar. İsterseniz sizi telefonla arayabiliyorlar.

Yaşadığınız şehir, yaşınız, mesleğiniz veya biten sigortanızda hasarsızlık indirimi olup olmamasına bağlı olarak fiyatlar değişir bilginiz olsun.

Not: Aracı satın alalı bir yıl olmuş. Klasik olacak ama bir yıl nasıl geçti anlamadım?
    Bu bir senelik kullanım tecrübeme göre kullandığım araç, 34 yıllık şöförlüğüm ve zamanında oto kiralama işi yapmış biri olarak benden fiyat performans olarak çok yüksek puanlar aldı. Eksikleri yok mu? Elbette var ama bu fiyata alabileceğiniz en yüksek donanım, performans ve konfor bu arabadadır. Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 15 Kasım 2018; 13:11:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Arkadaşlar aracımın ilk bakım zamanı geldi, 1.6 dizel otomatik.

Yakın zamanda bakım fiyatı almış olan var mı?

Ben de izmirdeki bayileri arayıp soracağım. Bir de randevu işini internetten mi halledip gidiyorsunuz?
    Merhaba. Yaklaşık 2 ay önce 20000 bakımını Ankara Tan oto da 800 TL ye yaptırmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

Teşekkürler hocam,valla bende öyle düşünüyorum, normalde almazdı dizel de benzinle aynı fiyata denk gelince almamak olmazdı, hb 1.4 benzinli 66500 du, bagaj yetmeyince,sedana döndük, onda da 67500 e dizel varken aliverdik 😅😅
    Hocam merhaba

1.3 dizel urban 67500 e nasıl aldınız? ÖTV indirimli liste fiyatı 90 bin görünüyor web sitesinde.

• 1.3 Mjet Easy için 5.5lt tüketim normal mi?
  • 1.3 mjet urban şehir içi bursada 5 lt yakıyor 1000 km ortalaması ort hız 28-30 civarlarıydı.Haftasonu bursa- polatlı arası gidiş geliş 680 km yol arabada 5 yetişkin bagaj yüzde 30 dolu 4.6 lt yaktı.Bence harika
  • ben de araniza 1.4 easy paket alarak katilmak istiyorum arkadaslar. yalniz burda hic bahsedilmemis. daha cok urban ve dizel uzerine galiba. size danismak istedigim birkac nokta var. kasim kampanyalari malum. elimde 2009 punto var bunu satarak ve 0faiz avanfajini kullanarak egea almak istiyorum. taksitolacagi icin baz modelin fiyati 72 bin olur diyorlar. nakitte 63500. bir sene sonra aradaki farki amorti eder mi arac. ve 1.4 easy kullanicilari varsa tecrubelerinizde bahseder misiniz
  • ereglili42 E kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 1.4 urban var 2016 model. Imkan varsa urban alin. Urban ile easy arasinda donanim acisinda cok fark var.

Donanim disinda arac fiyat performans urunu gercekten. Yakit konusunda uzmez. S. Ici ortalama 7.5 litre yakar o da en fazla. S disi 5.1 ile 5.5 arasi oynar. Guzergah klima yuk durumuna gore.

• tsk ederim. urban olunca bi 10 bin kadar fark ediyor galiba. gucum sadece easy ye yetecek gbi. bu fiyat deger mi bunu merak ediyorum ben. taksitle 72bin nakit 63. seneye arac fiyatlari ne olur pisman olur muyum diyorum ama sanirim alacagim 1.4 easy

• bu arabayı cok ekstra bir durum olmadıkca seneye 75 falan satamazsınız.bu arabanın maksimum edecegi para ile bence bayilerde satılıyor suan nakitte 60 a almaya ugrasmak lazım 70 civarlarına 2016-2017 meganelar var cunku 2.elde
  • 1.6 dizel otomatik ilk yıl bakımı 1100 liraya yapıldı.

• Merhaba bende 2013 fiesta trend satıp egea 1.4 easy almayı düşünüyorum 62 bin hurda indirimli fiyatı galiba hurda aracım yok bayiler yardımcı oluyormu bu konuda ve fiestadan egeaya geçmek mantıklı olurmu?Performans çok önemli değil benim için 0 araba olması daha önemli.

• 
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.