Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.399
Cevap
173
Favori
896.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aşağıdaki şekilde bir sms geldi, sizce değerlendirmeli miyim.

Fiat'tan Egea'nızı sevindirecek fırsatlar! "1 Yıl 20.000 KM BAKIM +50.000 KM Uzatılmış Garanti" Egea 1.4 aracınıza özel 835 TL+KDV! Üstelik Yapı Kredi Worldcard sahiplerine 9 Taksit imkanı ile. Son gün 30 Haziran. Detaylı bilgi Fiat Yetkili Servisleri ve 4442255 İlgi Merkezi'nde. SMS almak istemiyorsanız FIAT RED yazıp 3607'ye gönderin. TOFAŞ Mersis: 0846000042200017 Aracı Servis Sağlayıcı: Tanı B016
  • Jeep Renegade için bir model yenileme yapıldı. Yeni motorları da duyurmuşlar.

1.0 litre 3 silindir turbo benzinli var. 120 beygir yani 118 ps.

Egea için de ileride düşünülürse çok iyi olur. Fakat çok yakında olacağını sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • genie1 G kullanıcısına yanıt
    Makyajla gelir, çok olmasa da yakındır.

• klımayı ilk actıgımda 30 sanıye kötü koku gelıyor sadece ilk acıldıgında bu sorunu yaşayan varmı veya yaşayıp çözumu olan varmı?
  • 7740 7 kullanıcısına yanıt
    Hava filtrenizi degistirin. Cozum olmazsa klima gazina baktirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: serta2

Hava filtrenizi degistirin. Cozum olmazsa klima gazina baktirin.
    araç 1 yaşında klıma gazıyla ilgili degıldir 3-4 yılda sonra gaz basılır artı gaz sogutma performansı içindir kokuyla alakası yoktur arac 2 ay once bakıma girdi filitresı degişti sebebi bunlar degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7740

klımayı ilk actıgımda 30 sanıye kötü koku gelıyor sadece ilk acıldıgında bu sorunu yaşayan varmı veya yaşayıp çözumu olan varmı?
    Nem vb. nedenlerle kanallarda küf oluşmuş olabilir. Klima bombası diye satılan spreyler var deneyebilirsiniz.
  • 1.3 mjet 20bin bakım ordu da 850tl dediler normal mi arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: yukosel

Arkadaşlar 2016 model 2017 çıkışlı egea 1.6 multijet manuel aracımı satıyorum. Kilometresi 6500 oldu, hata boya yoktur. İlgilene arkadaşlar irtibata geçebilir.
    Hocam aracı sattiniz mi

• 7740 7 kullanıcısına yanıt
    İlk çalışmada az bi koku yapıyor hocam 1 dk camları açıyorum yeterli oluyor.

• Merhaba arkadaşlar. 2. El egea hb 1.3 urban almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlardan ricam, yakıt tüketimi teknik verilere yakın mı, kronik sorunu var mı, kendileri araçtan memnun mu ve tavsiye ederler mi? Ayrıca 2. Elde ortalama fiyatları 75 bin ₺ sizce değer mi yoksa başka bir araç mı önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Lato54

Merhaba arkadaşlar. 2. El egea hb 1.3 urban almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlardan ricam, yakıt tüketimi teknik verilere yakın mı, kronik sorunu var mı, kendileri araçtan memnun mu ve tavsiye ederler mi? Ayrıca 2. Elde ortalama fiyatları 75 bin ₺ sizce değer mi yoksa başka bir araç mı önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler..
    Hocam geçtiğimiz Kasım ayında 24.500 km'de hatasız beyaz bir 1,3 Egea Urban aldım. Şimdi ki fiyatlardan haberim yok ama o tarihte ben biraz hesaplı almıştım. Yanlış hatırlamıyorsam bana 63-64 arasına mal oldu çünkü arabayı İzmir'den aldım ama bu kadar kısa sürede değerinin bu kadar artmış olmasına şaşırdım.

Almadan önce hiç kullanmamıştım ama araç beklediğimin çok üzerinde çıktı. Yakıt, performans ve donanım olarak sizi hiç üzmez. Yaklaşık 7 aydır kullanıyorum ve bugüne kadar bir sıkıntı yaşamadım. Bundan önce yine 1,3 Linea kullanıyordum, Egea'da da aynı motor var ama Linea'ya göre oldukça performanslı geldi bana. Almadan önce chip tuning ile beygir ve torku artırırım diye düşünüyodum ama kullanmaya başladıktan sonra buna hiç gerek olmadığını gördüm.

Yakıt konusunda sizi üzemeyeceğinden emin olabilirsiniz. Şimdi size şu kadar yakıt tüketiyorum demem doğru olmaz çünkü herkesin yolu, güzergahı ve günlük yol aldığı trafik akışı farklıdır. Yakıt konusunda cimri bir araba buna emin olabilirsin.

• celebic kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Maalesef piyasa baya bi yükseldi ama bu piyasada en mantıklı C hb araba olarak gözüküyor.

• quote:

Teşekkürler hocam. Maalesef piyasa baya bi yükseldi ama bu piyasada en mantıklı C hb araba olarak gözüküyor.
    Rica ederim ama dediğinizi tam olarak anlayamadım C HB derken, C segment heçbek araba mı demek istediniz?
    Aynen hocam C sınıfı hatchback ve donanım olarak

• quote:

Aynen hocam C sınıfı hatchback ve donanım olarak
    Hangi araba?
    Egea hatchback hocam

• Merhaba arkadaslar 2017 egea sedan 1.4 urban hatasiz max 10.000 km ye kadar ederi nedir almayi dusunuyorum

• Hakan5434 H kullanıcısına yanıt
    57-62 arası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar. Bende baz paket egea var. İphone telefonu usb ile bağlayınca direkt spotify vs. Çalıyor. Fakat samsungu bağlarsam olmuyor. Ama mesela samsung zil sesini dosya algılayıp çalıyor. Ya da galerideki video çalıyor. Bilen var mı sebebini

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.