Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.398
Cevap
174
Favori
897.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cok sacma olmus o durum, sag olun Allah razi olsun daha iyileri sizlerin olsun insallah kazasiz belasiz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -shadow-- kullanıcısına yanıt
    Allah kazasız belasız sürüş versin. 2015 mı 2016 mı? Bende Clio 4 ten geçmeyi düşünüyorum. LPG olmadan olmaz sanırım. İyi fiyata almışsın kaza boya yoksa . Umarım bana da kısmet olur

• emrahakt E kullanıcısına yanıt
    Amin hocam cumlemize servis 3 bin kusur istiyor lpg ye isletme vs. Nerdeyse 3500 tl suan en kotu trafikte 7 litre yakti diger sakin kullanimda az trafikte 6 ya dusecektir.marspiyelde ufak ezik vardi hocam onun disinda hatasiz 4 tane de 1300 tl lik kislik lastigi de hediye etti sag olsun.

• Arkadaşlar bu 1.4 motor ile ilgili yağ yakma efsanesi nedir gerçek bilgi için size soruyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahakt

Arkadaşlar bu 1.4 motor ile ilgili yağ yakma efsanesi nedir gerçek bilgi için size soruyorum...

Albea dakı 1.4 motorla aynıysa oyle bir durum yoK. Tabi her araç gibi bakımları yapıldıysa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    Euro 6 motor olduğu söyleniyor. Aynı mı bilmiyorum. Ama fazla eksilttigi söyleniyor. Kullananlar yardımcı olacaktır...

• emrahakt E kullanıcısına yanıt
    Albea daki motor euro4 muhtemelen. 2010 yılında euro4 vardı çünki. 2011.de euro5 motorlar cıktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.6 dizel kullaniyorum vites gecisi ozellikle 1 ve 2 de sanki zorlanarak geciyor gibi hissediyorsunuz bazen de tuhaf bir ses cikiyor bu gun hem bakim hemde bu sorun icin goturuyorum 1.6 dizel kullananlarin boyle bir sorun ile karsilasmasi belkide kronik sorunun habercisidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_b

1.6 dizel kullaniyorum vites gecisi ozellikle 1 ve 2 de sanki zorlanarak geciyor gibi hissediyorsunuz bazen de tuhaf bir ses cikiyor bu gun hem bakim hemde bu sorun icin goturuyorum 1.6 dizel kullananlarin boyle bir sorun ile karsilasmasi belkide kronik sorunun habercisidir.

bende 1.6 dizel sedan longue kullanıyorum herhangıbır sorun yok hocam sonucu yazarsanız bılgı sahıbı oluruz
  • Servis periyodik bakim yapti ayrica bu sorun icin ne halati bilmiyorum ama halati gevsettik cok az bir ayar sorunu varmis dedi bence bir halt yapmamislar ilk baslarda bir ile ikinci viteste daha rahat gecerken sanki gene ayni sorun basladi gibi bir daha goturecegim en yakin zamanda

Birden ikici vitese atarken sanki cok kemikli bir gecisi var bazi forum sitesinde bu sorun ile ilgili baya bir yazi var

Bakalim gorecez artik umarim kronik bir hata degildir

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_b

Servis periyodik bakim yapti ayrica bu sorun icin ne halati bilmiyorum ama halati gevsettik cok az bir ayar sorunu varmis dedi bence bir halt yapmamislar ilk baslarda bir ile ikinci viteste daha rahat gecerken sanki gene ayni sorun basladi gibi bir daha goturecegim en yakin zamanda

Birden ikici vitese atarken sanki cok kemikli bir gecisi var bazi forum sitesinde bu sorun ile ilgili baya bir yazi var

Bakalim gorecez artik umarim kronik bir hata degildir

biraz daha kullanıp yenıden servise götürün ve servıs girişi yaptırın mutlaka ve servis giriş nedenıde belgeye yazdırın ve o belgelerı saklayın inş sorun yoktur
  • egeası olan bırı ayarlar kısmına bakabılırmı multımedya degiştikten sonra güncelleme yapıldı şu anda bişi farkettım gaza basınca tüketim 50 üstüne cıkıyor bırısı aracındakı yakıt ayarları kısmına bakabılırmı hangilerını işaretlemem gerekıyor gaza basınca yakıt tuketımı 30dan 50 ve uzerıne gidiyor:)
    biçok degişik yontemle ayarlı degiştirdım ama düzeltemedım km\ litremı litre km işaretlenecek 1\100 mu hangileri sizlerde işaretlı
    araç 1.6 dizel longue manuel

multımedyadakı ölçum birimı ayarlarını soruyorum yanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7740 -- 5 Mayıs 2017; 21:13:16 >
  • Arkadaşlar göstergede shift çıkıyor ya internette izlediğim videolarda 2-3 4-5 filan gözüküyor acaba bizimde öyle yapma imkanımız var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: madman1

Arkadaşlar göstergede shift çıkıyor ya internette izlediğim videolarda 2-3 4-5 filan gözüküyor acaba bizimde öyle yapma imkanımız var mıdır?

model farkı varmı bılmıyorum ama longue modelınde var multımedya ayarları kısmında olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7740

egeası olan bırı ayarlar kısmına bakabılırmı multımedya degiştikten sonra güncelleme yapıldı şu anda bişi farkettım gaza basınca tüketim 50 üstüne cıkıyor bırısı aracındakı yakıt ayarları kısmına bakabılırmı hangilerını işaretlemem gerekıyor gaza basınca yakıt tuketımı 30dan 50 ve uzerıne gidiyor:)
    biçok degişik yontemle ayarlı degiştirdım ama düzeltemedım km\ litremı litre km işaretlenecek 1\100 mu hangileri sizlerde işaretlı
    araç 1.6 dizel longue manuel

multımedyadakı ölçum birimı ayarlarını soruyorum yanı

cevabı bılen yokmu yarın servise gidecem egeada heralde tek sorun yaşayan benım araç 4 aylık 5 kere servise gittim ıyıkı sıfır araba aldık 2 defa multımedya sorunundan en sonunda degişti iç kısmı ama tamamen degiştirmedıklerı için ne ayar yapmışlar ne navıgasyon harıtası var harıtayı güncelleme ıle attılar bu seferde araç ayarları bozuk

• 7740 7 kullanıcısına yanıt
    bizimkisi urban ondan olabilir mi?
  • İyi geceler

Bugün garentadan Fiat Egea kiraladim beyler Bu aracda rolanti dalgalanmasi var

Sorun ne olabilir Başima iş acar mi? Geri iade etmeyi dusunuyorim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __GeneraL__ -- 5 Mayıs 2017; 23:10:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: madman1

bizimkisi urban ondan olabilir mi?

hocam urban sahıbı bırısıne sor aradakı donanım farkını bılmıyorum longue var ama urbanda varmı bılmıyorum veya bı yerden ayarlanıyormu hiçbilgim yok ama bı yerde kesın ayarı vardı ama sızın araçlarda bu varmı bılmıyorum bugun kendı sorunuma cevap ararken kıtapcıkta okudum ama nerde okudum hatırlamıyorum istersenız kıtapcıgın multımedya kısmına bakın yada urban sahıbı bır arkadaş sıze net cevap verecektır
  • quote:

Orijinalden alıntı: __GeneraL__

İyi geceler

Bugün garentadan Fiat Egea kiraladim beyler Bu aracda rolanti dalgalanmasi var

Sorun ne olabilir Başima iş acar mi? Geri iade etmeyi dusunuyorim

oyle kronık bır sorun yok bu markada o kiraladıgınız araca has bir sorundur bir sorun yaratırmı konusunda bir bilgim yok
  • ölçum birimı ayarlarını bilen yokmu ?
  • 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.