Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.399
Cevap
173
Favori
896.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun hocam. Tekerleriniz güzel günlerde eskisin. Kaça aldınız tanış indiriminden faydalanabildinizmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yargicc kullanıcısına yanıt
    teşekkürler :)

tanış indirimi aldık elbette buradan fiyatı paylaşmayayım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duggac -- 30 Eylül 2016; 17:44:18 >
  • selamlar.. dün bende imzamı atıp siparişimi verdim.. şimdi 80 sayfa formu okuma zamanı.. herkese kazasız belasız sürüşler..
  • sawas44 S kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun, bence baştan okuma sondan başa doğru git. İlk sayfalarda araç çıkmadan önce çok fazla sallayan atıp tutan vardı için sıkılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawas44

selamlar.. dün bende imzamı atıp siparişimi verdim.. şimdi 80 sayfa formu okuma zamanı.. herkese kazasız belasız sürüşler..

Bence bu forumu hiç okumayın.pişman olursunuz vaktinize yazık.sosyal medya grupları var.orada çok daha güzel bilgiler paylaşılıyor.

• Egea hb sahibi olup uconnect yazılımını güncelleyen oldumu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawas44

selamlar.. dün bende imzamı atıp siparişimi verdim.. şimdi 80 sayfa formu okuma zamanı.. herkese kazasız belasız sürüşler..

Hayırlı olsun hocam. Renk motor fiyat da yazarsanız alacak olanlara fikir verir diye düşünüyorum. Forumlara alışkınsaniz ilk sayfaları okuyun eğlenceli oluyor. Teneke çöp tabut gibi orijinal yorumlar var
    Her türlü yoruma açıksaniz ve zamanınız da varsa okuyun. Yok araç hakkında bilgi okumak istiyorum derseniz çok tatmin olmazsiniz ama en azından aralık yada ocak ayından itibaren okuyabilirsiniz.

siyah renk.. 1.6 e-torq otm 110 bg.. lounge donanımı.. renk farkı dahil maliyeti 65 bin.. baştan geriye okumak daha mantıklı geldi.. dış modifiyeyle ilgileniyorum bakalım kimler neler yaptımış yaptıracak..
  • Bu ürünü satın aldım. Almak isteyen arkadaşlarıma öneriyorum Kalıp süper, boşluksuz cuk oturdu, kaliteli malzeme, kokusu da güzel Arkadaşlar. İlandaki ürünün aynısı geldi. Ambalajlaması da güzel.

Mağaza bilgileri ; Sdizayn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dilocrom -- 1 Ekim 2016; 22:45:40 >

• Arkadaşlar sizlere saçma gelebilir belki ama bende ön plaka civarına geniş açılı kamera taktırmak ve bu kameradan görüntü alabilmek için düzgün, kaliteli bir ekran almak istiyorum. Önerilerinizi almak isterim

• Arkadaşlar bu sedan egea nın donanımına güncelleme mi yapıldı yoksa sitesinde mi hata var ?
    Bu mesaja eklenen görseller:

• ahmet3976 kullanıcısına yanıt
    Sedan dizeli seçmişsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dilocrom

Arkadaşlar sizlere saçma gelebilir belki ama bende ön plaka civarına geniş açılı kamera taktırmak ve bu kameradan görüntü alabilmek için düzgün, kaliteli bir ekran almak istiyorum. Önerilerinizi almak isterim

Saçma değil hocam. Ne için yapacaksınız ön park sensoru diyemi yoksa kamera kaydı amaçlimi. Bende araç kamerası düşünüyorum bi ara baya araştırdım öyle kaldı. Özellikle de bizim ülkemizde çok çok önemli hale geldi artık. Magandasi kazası apacisi vs. bitmiyor maalesef.

Benim amacım kayıt ve güvenlik amaçlı değil. Güvenlik amaçlı olarak araç içi kameram var. Aracı park ederken önümde duvar, set, vb. var iken riske atmamak adına bir türlü 10-15 cm kadar mesafe bırakarak park edemiyorum Aracı park ettikten sonra inip bir bakıyorum en az 50 cm daha gidebileceğim mesafe var Bu durumda beni sinir ediyor açıkçası

Araç içi kamera olarak size bu ürünü önerebilirim, navigasyon ve araç içi kayıt yapabilen kameralı bir sistem. Pahalı ama 10 numara yapmışlar 👏 Ayrıca bu sisteme yüksek çözünürlüklü outdoor 2. ve 3. WiFi kamera opsiyonel olarak bağlanabiliyor. Tam benim aradığım sistem ama 1 adet opsiyonel kamerası ile 2550 TL'ye maloluyor

http://www.navigasyonuzmani.com/gvf~u~garmin-nuvicam-navigasyon-cihazi

http://www.navigasyonuzmani.com/vpe~u~garmin-bc-30-kablosuz-geri-vites-kamerasi

Ya da daha uyguna bu var;

http://www.navigasyonuzmani.com/vpc~u~garmin-dash-cam-35-arac-kamerasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dilocrom -- 2 Ekim 2016; 0:35:30 >

• quote:

Sedan dizeli seçmişsiniz.

Evet biliyorum zaten.

Dizel otomatik sedan'da farklılıklar var 😉

• quote:

Hocam koyduğum görsellere iyi bakın easy donanımda dizel otomatik yok. Sedan easy donanımda yan ve perde hava yastığı yoktu. Led gündüz farı hiç bir donanımda yoktu şuan görünüyor.

• quote:

Ayrıca Adaptif hız sabitleme ve acil durum freni de görünüyor Urban donanımda.

Sizden ricam birde benzinli sedanın sayfasına girip özelliklerine bakar mısınız 😉 O zaman olay çözülecek 👍

• Dilocrom kullanıcısına yanıt
    Ön konsolda yüksek ya parkederken tam sıkıntı

Ürünler güzel görünüyor hocam ama biraz tuzlular sanki. Navigasyon konusu geçmişken tomtoma müdahale şansımız varmı yada telefonda bulunan Google haritaları falan yükleme gibi. Bugün Manisa merkezde orduevi yazdım tren garı yazdım bişi bulamadı izmirdede konak orduevini bulmamıştı. Telefona yazdım onunda koyacak yeri olmadığından cebelleştim biraz araba içinde. Yada ben kullanmayı beceremiyorum galiba.

• 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.