Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
11.399
Cevap
173
Favori
896.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tuğrul1981

arkadaslar 2014 hyundai elentra dızel otomatık elıte modelimi yoksa egea dizel 1.6 lounce mi , ben elentraya hastayım ama ıkıncı el temız kazasız degısensız bulması bıraz zor ,, arkadasım 1.6 dızel lounge aldı 2015 64 bın lıraya o zaman alsaydım fıyat olarak ıyı ama sımdı 69 bın lıra bıraz fazla gıbı ve elentradakı konforo rahatlıgı egeada bulamıcam bırde 190 boyundayım arabanın ıc genıslıgı benım ıcın onemlı bu konuda elentra bır adım once ama bır yandan ıkıncı el bır yandan sıfır aklımı karıstırıyo.anlıcagınız henuz karar veremedım

Hocam bence acele etmeyin. Egea hb ve sw'yi bekleyin. Bu modellerin test araci geldiginde bi test surusune cikarsiniz ondan sonra karar verirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koç indirimi fiat da yüzde kaç?
  • Skoda rapidin hatchback'i (spaceback) sedanina gore 2.000lira daha ucuza satiliyor (baz model) umarım egeada da durum böyle olur.

• Sırbistanda tipo, fiyatta 12000 €

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakiiin -- 6 Mart 2016; 21:01:12 >
  • mcroses kullanıcısına yanıt
    şuan ne kadar bilmiyorum ama aralıkta ben de aldım.%8 idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoro07

şuan ne kadar bilmiyorum ama aralıkta ben de aldım.%8 idi.
    quote:

Orijinalden alinti: zoro07

suan ne kadar bilmiyorum ama aralikta ben de aldim.%8 idi.

500x icin sormustuk yazin yuzde 6 demisti calisan emekli farketmiyormus.
    herhalde markaya modele gore fark ediyor babam koctan emekli
    HB olani uygun fiyatli gelirse bir de koc indirimi ile dusunebilirim.
  • mcroses kullanıcısına yanıt
    modele ve zamana göre farkediyor. koçailem bülteni takip etmenizi öneririm. avantajlı indirimler yıl sonu ve lansman modellerinde oluyor. 1.4 urbanı ocak mtv ve kredi masrafı dahil 46.750 ye aldım. aldığım dönemde liste fiyatı 53900 üstüne 2000tl lansman indirimi vardı. sizin için hayırlısı olsun
  • Tofaş , ‘Fiat Egea’yı Amerika kıtası için Dodge Neon ismiyle üretip, ihraç edecek

http://m.hurriyet.com.tr/tofas-fiat-egeayi-amerika-kitasi-icin-dodge-neon-ismiyle-uretip-ihrac-edecek-40064540

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru laflar. "Kampana versus disk" meselesinde bu devirde kampana kullanmak vicdansızlıktır. Güvenlik tam olsun. Kısacaksan git başka yerden kıs Acaba bu otonun italya da satılan modellerinde var mı kampana?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikroskopik -- 7 Mart 2016; 7:20:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoro07

modele ve zamana göre farkediyor. koçailem bülteni takip etmenizi öneririm. avantajlı indirimler yıl sonu ve lansman modellerinde oluyor. 1.4 urbanı ocak mtv ve kredi masrafı dahil 46.750 ye aldım. aldığım dönemde liste fiyatı 53900 üstüne 2000tl lansman indirimi vardı. sizin için hayırlısı olsun

Çok iyi fiyatla almissiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyildiz2

belki yanlis anlasiliyorum ama...
    Aglamayan cocuga meme vermiyorlar. Bu güvenlikte. Herkes sevdiğini taşıyor arabasında. Bi marka 100 lira daha kar etmek icin bu zamanda bu fiyata nasil araba çıkarır. Insanlar neden fanatiklik seviyesinde savunur.

1.6 arabaya koruyorsa 1.4 e de koyacak. 1.4 araba 140 160 km hıza çıkmayacak mi?

sn. hyildiz2,

"Bir aracın arka frenlerinin kampana yada disk olması, aracın durma mesafesi etkiler" hipotezini oluşturabilmek için; aynı model, aynı lastik ebatına sahip ve ağırlıkları eşit olan (depodaki yakıt miktarı ve sürücü ağırlığı) iki aracın fren testlerini gerçekleştirmek gerekir. İki aracın durma mesafesine etki eden yukarıdaki değişkenleri tamamen sabitlemezseniz bilimsel olarak bu hipoteziniz hatalı olur.

• Birakin Allah askina. Hipotezmis bilmem neymis. Bence kapatın bu konuyu en iyisi.

Hangi spor arabada kampana var? Hangi 2016 model araçta kampana var?

Kampana ile arda arda frenler yapinca ısınır. Zor tutmaya başlar. Bunun için bütün firmalara kampanadan vazgeçiyor. Hatta egeanin biraz pahali modelleri bile arkada disk kullanıyor.

Bu konuya hic girmezdim. Ama görüyorum ki cok acayip trollenmis konu.

Bu arabayı almayı düşünenler hic bu konuya bakmasın. 4-5 eleman ele geçirmiş konuyu.Hatta soyle söyleyeyim 1 2 kişinin 5-6 tane fake hesabi var. Bu cok rahat görülüyor.

Forumdaki tüm mesajlarını bu konuya atıyorlar. Maksat insanlara bu arabayı sattirmak. Kimse oyuna gelmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1AC549C12 -- 7 Mart 2016; 11:23:19 >
  • 26_bbz_26 2 kullanıcısına yanıt
    Yaşımı sormuşsun 30 neremle okuduğumu sormuşsun gözlerimle. Cevaplarım seni tatmin etmezse ayrıntıya girebilirim.
    Yaşımın büyük olduğunu iddia etmiyorum ama arabalarla sidik yarıştıracak yaştada değilim. golf için mercedesten konforlu ve sessiz demişsin. Senin adına gerçekten çok sevindim çok iyi bi tercih yapmışsın. mercedesin bahsettiğin aracına 80-90k vermektense 60k ya golfe biniyosun kafan rahat.
    Ben devlet memuruyum ha deyince 60k çıkaramam param egeaya yetti oda 18 ay taksiti var geride. Bende istemezmiyim golfe jettaya bineyim. Sende varmış golf bize sürekli anlatirmisin hayallerini kurar yaşarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yargicc -- 7 Mart 2016; 11:55:10 >
  • Hocam şeyi sormak istiyorum. Ben çok bilmiyorum kampana disk falan. Günümüzde kullanan kalmadı demişsiniz acaba geçmişte kampanali araçlar ne tür sıkıntılar çıkardı da artık kullanılmıyo. Üstüne basa basa kaç gündür foruma yazılıyo bu durum. Gerçekten bu kadar önemli mi bu disk kampana farkı.

• Isınma ile ilgili dezavantajları var. Isınınca durma mesafesi uzar.

Şöyle dusunun bir arac 15 metrede duruyor diğeri 15.50 metrede. O yarım metre bile kazayı engelleyebilir.

Basit mantıkla iki telefon var. İkisi de yaklasik ayni isi yapiyor. Ancak birisini 10 dk kullanınca ısınıyor ve yavaşlıyor. O telefonu alir miydiniz? Tabii ki ısınmadan tam randıman çalışanı alırsınız.

Peki siz düşünün neden 1.6 mjet egea da disk varken 1.4 olan başlangıçta kampana var?

Teknik olarak ikisi de 170-180 km hızlara çıkan araclar. Ikisinin de ani fren yapması gerekmeyecek mi? 1.4 'deki insanlar can taşımıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

1.2tsi comfortline manuel golf opsiyonel donanım ve renk farketmeksizin 1 ay önce sordurttuğumda 'türkiyede' yoktu.. aynı şekilde octavia da 1.2tsi optimal manuel, herhangi bir özel tercih olmadan istemiştim.. dsg sı varmış ellerinde nisanın ortasına verdiler tarih

bahsi geçen golf araçtan şu an stokta bulunuyor. sürüş konfor paketli, ışık görüş görüş paketli araçlar var.

uzun zamandır bulunmama derdi yok. golf comfortline manuel bir bakalım isterseniz. liste üzerinden %5 indirim alanlar var.

istanbul uzay oto, özön ve avek aranabilir. bulma ihtimali %90. ancak renk ne olur bilemem.
  • cumartesi günü yolda geçerken egea gördüm plakalıgına baktım avis yazıyordu sonra budget a sordum filomuza yeni katıldı artık bizde egea veriyoruz dedi demekki koç grubu önce kendi şirketlerine gönderiyor diğer rent a carlarda egea yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: budak_1903

quote:

1.2tsi comfortline manuel golf opsiyonel donanım ve renk farketmeksizin 1 ay önce sordurttuğumda 'türkiyede' yoktu.. aynı şekilde octavia da 1.2tsi optimal manuel, herhangi bir özel tercih olmadan istemiştim.. dsg sı varmış ellerinde nisanın ortasına verdiler tarih

bahsi geçen golf araçtan şu an stokta bulunuyor. sürüş konfor paketli, ışık görüş görüş paketli araçlar var.

uzun zamandır bulunmama derdi yok. golf comfortline manuel bir bakalım isterseniz. liste üzerinden %5 indirim alanlar var.

istanbul uzay oto, özön ve avek aranabilir. bulma ihtimali %90. ancak renk ne olur bilemem.

geçen ay yoktu hocam şu an sordurttum 4 renk mevcut ankarada, %5 indirim için bişey diyemiyorum.. bayiye gitmek lazım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: budak_1903

quote:

geçen ay yoktu hocam şu an sordurttum 4 renk mevcut ankarada, %5 indirim için bişey diyemiyorum.. bayiye gitmek lazım

geçen ay olmaması normal. 2016 modeller yeni yeni geliyor

istanbul stokları
    Golf 1.2 TSI BMT 110 PS Comfortline Man. aracımız İstanbul Mez Otomotiv, Avek Otomotiv, Erel Otomotiv, Doğuş Oto Maslak, Uzay Otomotiv'de birer adet bulunmaktadır.

• lineadan yakışılı satar bence ikinci el kuş grubu 10-12 bin civarı bunun sıfırı 49 dan başlamış orta segmentte fiat işini biliyor.
  • 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.