Şimdi Ara

Yeni Fiat Egea (Aegea) Türkiye satış fiyatı kaç lira? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
6.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

Çok bilmiş ulemalar toplanmış yine yok çöpmüş ölü doğmuş bu paraya bu arabamı alınır vs vs parmağı olan yazıyor..Yazık şu forumda otomobil konusunda yazılanları gördükçe bizim insanlarımıza cidden acıyorum..

Hiç bir markanın fanatiği değilim hatta arabam yok hatta bi şahin alacak param bile yok ama şuraya girip de bakınınca gülüyorum sadece.. Audi araba değil,Bmw 7 serisi mi mercedes ezer geçer,Wv sahtekar,x marka arabamı ford böyle fiat şöyle yorumlarına sadece gülüyorum..

Tipomu alsam tempra mı alsam diye konu açan adamlar gelip bunu alan kerizdir buna binenin aklı yoktur diye yorumlar yapıyor ya

Forum kafası böyle maalesef. Burada golf ün altındaki tüm araçlar çer çöp maalesef.

Çöp yazanların ya aracı dahi yoktur, aracı olana da diyeceksin çöpe atacağına bize ver bir garbi sevindir hayır duasını al.
    Bu araç da gayet satar yedek parçası kısmen ucuz ve kolay bulunur servis ve yürütme maliyeti düşük olur. Milet linea ya filo, taksi desede binlerce kişi aile aracı olarak kullanıyor. Linea bu kadar çok satmışsa bu araç her türlü satar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc52 -- 12 Ekim 2015; 23:19:46 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.