Şimdi Ara

-Yeni Fiat Bravo Kulübü- (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.788
Cevap
57
Favori
555.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    karter yere cok yakın, ben şahsen bikere deldim..sonra kaynattırdım... sadece bravo degil cogu araba yere yakınki? benim kullandıgım yerde hangi arac olsa karteri delerdi.. karteri yakın bukadar diym...
  • Balata yan sanayi olabilir, yeni olduğundan alışma sürecinde olabilir, disk sorunlu olabilir, balata bitmiş olabilir.
    Balata spreyi sıkılıp denenebilir.
  • muhtemelen fazla yag konuldu ve turboya yag oldugundan fazla geldi ve hem hava cekişini azalttı hemde map sensörüde yaglanmıştır oda beyne cekilen havanın basıncını düşük ölcüp yolladıgı için aracın performansı gitmiş olabilir...
  • ebrarazade E kullanıcısına yanıt
    2008 modelinden tutun en son gelen 2014 modeline kadar aracın kasası birebir aynı.. 1.6 multijet saglam bi motor kronik bi sıkıntı yaşamadım,daha dogrusu bu araba 3 yıldır bende MAŞALLAH hiç bozulmadıki? 1320 kg agırlıgı var ve tam 300 tork gibi muhteşem bir gücü var, sehir içi 100 km de 6 litre rahat yakıyo,uzun yolda 4 litreye kadar düşüyo.. alırken hız sabitleyici olanından almanı tavsiye ederim.. dinamık plus emotion ve sport modelleri baya dolu... ama bazılarında hız sabitleyici yok onu kesinlikle sor alırken,bazıları olmadıgı halde full yazıyo dikkat et buna.. en cok beyaz cam tavanlısı tutuluyo ve siyah sonrada bordo.. mavi felan tutulmuyo bu arabada ne hikmetse...beyaz siyah bordo sıralama bu... aldıgın zaman yag antifiriz yag filitresi mazor filitresi hava filitresi hepsi 150 lire felan tutar zaten 20-30 lirada işcilik verirsin.. 1.3 mjet gibi tiriger kayışı zincir degil,o yüzden tirigerine baktır.. baskı balata otomatiklerde nasıl bilmiyorum.. bu aracın otomatiğini öven cok.. vites gecişleri belli.. 400 litre bagajı var baya geniş.. en cok övülen kısmı cok atık ve hızlı.. ayagnı gaza koyuyosun bide bakmışsın araba 150 170 gidiyo cok seri... en sevmediğim ön direkler cok kalın dikkat et, etmezsen allah muhafaza birini altına alabilirsin.. görüşleri saga sola dönerken kısıtlıyo.. hayırlı olsun şimdiden...

• Cevaplar için teşekkürler. Araçta Esp, asr var fakat hız sabitleme yok.2012 model easy manuel. Acaba hız sabitleme takılır mı ve ne kadara mal olur bana? Bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oduncu06

2008 modelinden tutun en son gelen 2014 modeline kadar aracın kasası birebir aynı.. 1.6 multijet saglam bi motor kronik bi sıkıntı yaşamadım,daha dogrusu bu araba 3 yıldır bende MAŞALLAH hiç bozulmadıki? 1320 kg agırlıgı var ve tam 300 tork gibi muhteşem bir gücü var, sehir içi 100 km de 6 litre rahat yakıyo,uzun yolda 4 litreye kadar düşüyo.. alırken hız sabitleyici olanından almanı tavsiye ederim.. dinamık plus emotion ve sport modelleri baya dolu... ama bazılarında hız sabitleyici yok onu kesinlikle sor alırken,bazıları olmadıgı halde full yazıyo dikkat et buna.. en cok beyaz cam tavanlısı tutuluyo ve siyah sonrada bordo.. mavi felan tutulmuyo bu arabada ne hikmetse...beyaz siyah bordo sıralama bu... aldıgın zaman yag antifiriz yag filitresi mazor filitresi hava filitresi hepsi 150 lire felan tutar zaten 20-30 lirada işcilik verirsin.. 1.3 mjet gibi tiriger kayışı zincir degil,o yüzden tirigerine baktır.. baskı balata otomatiklerde nasıl bilmiyorum.. bu aracın otomatiğini öven cok.. vites gecişleri belli.. 400 litre bagajı var baya geniş.. en cok övülen kısmı cok atık ve hızlı.. ayagnı gaza koyuyosun bide bakmışsın araba 150 170 gidiyo cok seri... en sevmediğim ön direkler cok kalın dikkat et, etmezsen allah muhafaza birini altına alabilirsin.. görüşleri saga sola dönerken kısıtlıyo.. hayırlı olsun şimdiden...

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Ön direklerin kalın olması durumu brava'da da mevcut. Gerçekten görüş açısını kısıtlıyor.

• CandleLight C kullanıcısına yanıt
    Aynısı bende var diskleri torna yapılmış ve bosch balata takılmış.Bosch balata orijinale göre çok daha dayanıklı ama aşırı sert olduğu için sürtme sesi yapıyor. Bende yürürken de cikcik ses geliyor çünkü balatanın metal kısmı orijinale göre daha tırnaklı bu yüzden oluyor. Yükseklik konusuna gelince aracı aldığımda 225 45 R17 yaz lastikleri vardı üzerinde hem arkadaki difüzör hem de kapılar kaldırıma sürtüyordu. Kış lastiklerini takınca 205 50 R17 bunlar kesilmişti. Ama alttan sürtme hiç olmadı.
  • CandleLight C kullanıcısına yanıt
    Alfalarinki lineaya takiliyomus ama bravo nasıl olur bilmiyorum.. çıkma bulabilirsin

• ebrarazade E kullanıcısına yanıt
    Sen onu yeni kasasinda iki ile çarp,,,

• S.A
    2006 fiat idea aracımı satıp bir yıldır istediğim
    2012 model fiat bravo sport style 1.6 120 hp multijet dualogic skydome beyaz 45,000 km de orjinal aracı aldım
    ilk izlenimlerim yıllardır 1,3 multijet kullanan biri olarak araç mutesem çekiş ve araç ta yok yok.Daha önce otomatik araç kullanmadığım için devamlı fren yapıyorum
    merak ettiğim birkaç şey var
    Eko moduna arac hareket halinde mi dururken mi basmamız gerekiyor
    Telefonda radyoya bluetooth ile bağlanıp müzik dinleniyormu
  • coskunz kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun iyi günlerde kullanın sorması ayıp ama ne kadara aldınız piyasayı bilmek açısından
  • xmxksk kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim 42,000 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: coskunz

vala çok iyi fiyata almışsınız. tanıdık falan mıydı?

eco tuşuna her zaman basabilirsiniz. ama bilginiz olsun pek kurcalamaya gelmiyor. yapısı gereği takılıp kalma gibi bir problemi var. takılınca da vites sapıtıyor :) ben hep eco modunda kullanıyorum. vites geçişleri daha güzel oluyor. sessiz sakin akıyorum trafikte
  • O saçma düğmenin yapısında bir sorun var genelde çoğu kullanıcıda takılı kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker1041

quote:

eco tuşuna her zaman basabilirsiniz. ama bilginiz olsun pek kurcalamaya gelmiyor. yapısı gereği takılıp kalma gibi bir problemi var. takılınca da vites sapıtıyor :) ben hep eco modunda kullanıyorum. vites geçişleri daha güzel oluyor. sessiz sakin akıyorum trafikte

tşk ederim
    Arkadaşımın hanımı kullanıyordu gerçek fiyatını da biliyorlardı. Dost işi

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker1041

quote:

arkadaşımın hanımı kullanıyordu dost işi oldu

• Arkadaşlar araç bakmaya devam ediyorum. Karşıma güzel bi ilan çıktı gibi. 2013 model, 120 beygir, güvenlik paketi olan cam tavanlı Fiat Bravo 1.6 Mjet Dynamic. Kafama takılan durum ise 2013 Fiat Bravo araç satış listesine baktığım zaman "Dynamic" modelini görememiş olmam. Model yılı mı doğru değil yoksa başka bir durum mu söz konusu bilemiyorum. Hoş "Dynamic" ile "Dynamic Plus" farkını da bilmiyorum ama güvenlik paketi olduğu için çok dert etmedim. Teşekkürler ...

İlan bağlantısı: Fiat Bravo Dynamic

• merhaba arkadaşlar hemen sorunuma geleyim arabam 2008 multijet bravo. dun depoyu fulledim tamamen. sabah baktim mazot akitmis araba. depoyu fulledikten sonra sadece evime geldim cok kullanmadim yani. bravolarda yakit tahliye hortumu yada o tarz bir aparat var mi fazla yakiti atmak icin. yada ins fazla mazot oldugu icin akitmistir.

• Hocam başka bir konuda görmüştüm. Deponun doldurulması neticesinde tahliye hortumundan akıtma olabiliyormuş.

Bahsettiğim konu:http://forum.donanimhaber.com/m_44956164/tm.htm
  • köyde traktörü fullerdi dedemgil, arac dışarda, heleki sıcagı gördüyse kapaktan atardı... sıcakta mazot şisiyo derdi... mazotu gırtlana kadar doldurmuşsan park ettiğin yerde egim varsa oda olabilir..
  • 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.