Şimdi Ara

-Yeni Fiat Bravo Kulübü- (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.785
Cevap
57
Favori
554.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aracınız hayırlı olsun ,allah kazsasız belasız kullanmak nasip etsin..........

• esmerce

Hayırlı olsun...

Kazasız , belasız , cezasız kullanman dileğiyle...
  • Allah razı olsun arkadaşlar ama yanlış anladınız sanırım ben aracı satın almadım test ettim.

Ben geçen sene nisanda benzinli Corolla almıştım Bravo nun 120 hp lik dizeli geldiğinde takas için çok uygun fiyat verirlerse almayı cidden düşünebilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: esmerce

Allah razı olsun arkadaşlar ama yanlış anladınız sanırım ben aracı satın almadım test ettim.

Ben geçen sene nisanda benzinli Corolla almıştım Bravo nun 120 hp lik dizeli geldiğinde takas için çok uygun fiyat verirlerse almayı cidden düşünebilirim.

Hemde ne yanlış anlama...

neyse biz öyle anladık..Allah nasip eder inşallah....
  • hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesin artık trafikte baya bi görüyorum bravo
  • Hayırlısı olsun,teşekkür ederim..

quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

quote:

Orjinalden alıntı: esmerce

Allah razı olsun arkadaşlar ama yanlış anladınız sanırım ben aracı satın almadım test ettim.

Hemde ne yanlış anlama...

neyse biz öyle anladık..Allah nasip eder inşallah....

• yaklasık olarak 21 gundur fiat bravo 1.6 multijet dynamic arac sahibiyim. bu kadar kullanım suremin sonucunda arcla ilgili iyi kotu fikirler elde ettim. bunları buraya yazayım diyorumki benden sonra alıcak arkadaslara bir fikir olsun..
    oncelikle gecen 2007 kasım ayından beri araba almaya ugrasıyordum. astra ,golf ,corsa ,grande punto, pejo 207 ve vw polo gibi araclara baktım test ettim donanımlarını karsilastirdim.pazarlık yaptım. yani cok emek harcadım bu aracı alana kadar.. bu kadar ugrastan sonra suan vermis oldugum karardan cok memnunum :D
    oncelikle aracın artilariyla baslamak istiyorum

+ yakıt tuketimi harika bir arti. sehir ici 6.5 litre tuketiyor. bu deger bence harika..
    +performans :D.. aracın ivmelenmesi super. yuksek torku hissettiriyor ivmelenirken.
    +konfor olarak cok memnunum.ozellikle sehir ici cok rahat bir arac..bana daha sehir disi yapmak nasip olmadı ama bir kere babama verdim sehir disina giderken, cok memnun kaldım neredeyse kendi arabam kadar rahat dedi..(kendi arabasi 1 yasında d segmenti arac)
    +city fonksiyonu :D.. park etmek hic bu kadar kolay olmamıstı (reklam gibi oldu ama neyse)
    +tasarım.. aracın tipi cok guzel.sline A3ten sonra bu sınıftaki tip olarak en guzel arac bence. eskiden a3 1 serisi astra derdim tip olarak simdi bravo hepsini gecti bence ancak sline bir a3le karsilastiririm tipini :D
    +direksiyon. hem direksiyonun tasarımı hemde ele oturması filan harika.. tepkileri cok net yola aktarıyor..
    +yol tutus ve frenler iyi. ama uzun sureli bir c segmenti arac kullanmadıgımdan net karsılastırma yapamıyorum. ama kullanırken guven veriyor frenlerde yol tutusta..
    +dizel motor sesi icerden cok az duyuluyor. az bir muzik varsa benzinli gibi sessiz zaten arac.
    +kalite olarak sinifin referansı golf ve astra seviyesinde :D

eksilere gelicek olursak
    - ses sistemiyle ilgili cok guzel yorumlar var gerek dhda gerek baska sitelerde. fakat ben begenmedim. belkide ayarlari yapamadım ama suan icin cokta memnun degilim ses cok net degil.
    -arkada bir tikirti var muhtemelen servisin halledebilecegi basit birsey.

sonuc olarak aractan cok memnunum.yazdıgım eksiler kusur bile sayilmayacak seyler belkide.gerek donanım gerek fiyat olarak cok uygun bir secenek. eger almayi dusunen varsa oneririm. suanda fiyat performans olarak harika bir arac.. eger sormak istediginiz birsey varsa zamanım oldukca yardımcı olmaya calısırım burada..

soyle guzel bir video ile bitireyim..

[DHVideo=]http://www.youtube.com/watch?v=pdHkMTV0F38
  • quote:

Orjinalden alıntı: sixers3

yaklasık olarak 21 gundur fiat bravo 1.6 multijet dynamic arac sahibiyim. bu kadar kullanım suremin sonucunda arcla ilgili iyi kotu fikirler elde ettim. bunları buraya yazayım diyorumki benden sonra alıcak arkadaslara bir fikir olsun..
    oncelikle gecen 2007 kasım ayından beri araba almaya ugrasıyordum. astra ,golf ,corsa ,grande punto, pejo 207 ve vw polo gibi araclara baktım test ettim donanımlarını karsilastirdim.pazarlık yaptım. yani cok emek harcadım bu aracı alana kadar.. bu kadar ugrastan sonra suan vermis oldugum karardan cok memnunum :D

+ yakıt tuketimi harika bir arti. sehir ici 6.5 litre tuketiyor. bu deger bence harika..
    +performans :D.. aracın ivmelenmesi super. yuksek torku hissettiriyor ivmelenirken.
    +konfor olarak cok memnunum.ozellikle sehir ici cok rahat bir arac..bana daha sehir disi yapmak nasip olmadı ama bir kere babama verdim sehir disina giderken, cok memnun kaldım neredeyse kendi arabam kadar rahat dedi..(kendi arabasi 1 yasında d segmenti arac)
    +city fonksiyonu :D.. park etmek hic bu kadar kolay olmamıstı (reklam gibi oldu ama neyse)
    +tasarım.. aracın tipi cok guzel.sline A3ten sonra bu sınıftaki tip olarak en guzel arac bence. eskiden a3 1 serisi astra derdim tip olarak simdi bravo hepsini gecti bence ancak sline bir a3le karsilastiririm tipini :D
    +direksiyon. hem direksiyonun tasarımı hemde ele oturması filan harika.. tepkileri cok net yola aktarıyor..
    +yol tutus ve frenler iyi. ama uzun sureli bir c segmenti arac kullanmadıgımdan net karsılastırma yapamıyorum. ama kullanırken guven veriyor frenlerde yol tutusta..
    +dizel motor sesi icerden cok az duyuluyor. az bir muzik varsa benzinli gibi sessiz zaten arac.

eksilere gelicek olursak
    - ses sistemiyle ilgili cok guzel yorumlar var gerek dhda gerek baska sitelerde. fakat ben begenmedim. belkide ayarlari yapamadım ama suan icin cokta memnun degilim ses cok net degil.

sonuc olarak aractan cok memnunum.yazdıgım eksiler kusur bile sayilmayacak seyler belkide.gerek donanım gerek fiyat olarak cok uygun bir secenek. eger almayi dusunen varsa oneririm. suanda fiyat performans olarak harika bir arac.. eger sormak istediginiz birsey varsa zamanım oldukca yardımcı olmaya calısırım burada..

arkadaşım yorumlarını için sağol.ben sana özellikle bagajın yükleme eşiğinin nasıl olduğunu ve 3 kişilik aileye yetip yetmeyeceğini merak ediyorum.ben de sedan araç fikrimden hb e kayma eğilimindeyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliserpil2006

arkadaşım yorumlarını için sağol.ben sana özellikle bagajın yükleme eşiğinin nasıl olduğunu ve 3 kişilik aileye yetip yetmeyeceğini merak ediyorum.ben de sedan araç fikrimden hb e kayma eğilimindeyim

hocam aracın bagajı 400litre.yanlıs bilmiyorsam c sinifi hatchbackler icinde en genis bagaj hacmine sahip. ornegin opel astra 350 litre. bu yuzden 3 kisilik bir aile icin yeterli bir bagaj hacmine sahip bence. fakat yukleme esigi konusunda cokta basarılı buldugumu soyliyemem.. bir sure 206 kullanmıstım onun yukleme esigi bundan daha engindeydi.. belki alıskanlık meselesi bu..

sonuc olarak sedan bir arac alsanız ortalama 450 litre bagaj hacmine sahip olacak. bence bu kadar guzel biir tasarim icin %15 cokta buyuk bir kayip degil :D
  • Sayın Sixers3

arabada keşke şuda olsaydı diyeceğin bir şey var mı ?

quote:

yaklasık olarak 21 gundur fiat bravo 1.6 multijet dynamic arac sahibiyim. bu kadar kullanım suremin sonucunda arcla ilgili iyi kotu fikirler elde ettim. bunları buraya yazayım diyorumki benden sonra alıcak arkadaslara bir fikir olsun..

eksilere gelicek olursak

• slm arkadaslar,bende fıat logosuna karsı oldukca soguk bır sahıs olarak bravoyu test ettım onayladım
    arac gercekten cok hos,iç mekan seat leon havası verdı ve dizel 105 hp motoru oldukca tatmınkar,
    suan sözlum fıatta calısıyor ve ben bu aracı gün asırı deneme fırsatı buluyorum,almak ıcınse aralık ayını beklıyorum,satıs temsılcımız öle dıyor
    fıyatı konusunda tofas bıraz daha ılımlı olursa satıs rakamları cok daha fazla olucaktır bu aracın,cunku TÜRKİYEMIZDE bazı araclar sadece ısmıyle satıs hedeflerını asmaktadır ama fıat ıse ısmıyle maalesef kaybetmektedir.
    ama arac gercekten cok basarılı.alıcak arkadaslara smdıden hayırlı olsun
    selamlar...
  • quote:

edit..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi havnitekin -- 30 Nisan 2008; 17:13:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: panelvan

Sayın Sixers3

esya gozu biraz daha fazla olmalıydı.
    ama diger her konuda cok memnunum diyebilirim..
  • arabayı kaça mal ettin

esp paketi var mıydı ?

quote:

quote:

Sayın Sixers3

• aracımda esp pack yok.
    cunku basta belirlenen butcenin cok ustune aldım araci.. o yuzden bir sey ekliyemedim pek.
    eger daha cok verebilseydim sunroof, stil paketi,sport kit, ic kırmızı dosemeler, lav kırmızı, 17.jant ve esp pack alırdım..tabi 5 bin ytl yapıyor bu opsiyonlar ama gercekten bambaska bir arac oluyor bu sekilde arac..
    fiyatına gelicek olursak bir akrabamın yakın bir tanıdıgı vardi tofasta onemli bir pozisyonda onun sayesinde yuzde %10a yakın bir indirim aldım. euro artmadan once..
    yani biraz full dizel gp fiyatina mal ettim diyebilirim

quote:

arabayı kaça mal ettin

esp paketi var mıydı ?

quote:

quote:

Sayın Sixers3

• yani 33000 ytl ye mi

yeni broavolarda koç indirimi başlamış.

ilgili arkadaşlara duyuru
  • quote:

yani 33000 ytl ye mi

yeni broavolarda koç indirimi başlamış.

ilgili arkadaşlara duyuru

İndirim oranı ne kadar acaba?
  • 38500 ytl t jet emo 35750
    36250 ytl t jet dym 33250
  • Koç indirimi derken arkadaşlar nedemek oluyor? Yani ben sitede indirim görmedim de fiyatlar eskisi gibi duruyor? Emotion 1.6 dizel fiyatı nedir bu indirime göre?
  • eger koc holdingin calısani veya calısanının birinci dereceden akrabasıysanız % 8-10 gibi tofasın araclara belirledigi oranda bir indirim yapılıyor..

quote:

Orjinalden alıntı: FatalERROR!

Koç indirimi derken arkadaşlar nedemek oluyor? Yani ben sitede indirim görmedim de fiyatlar eskisi gibi duruyor? Emotion 1.6 dizel fiyatı nedir bu indirime göre?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.