Şimdi Ara

Yeni Falken Ziex ZE310 Ecorun (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
8
Favori
98.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 225/45R17 XL kullanan var mı? Yakın zamanda almayı düşünüyorum.

Yanaklarda sorun yaşadığını yazmış bazı arkadaşlar ama XL yanak olup olmadığını belirtmemişler.
  • Arkadaşlar selam, 195/55R16 için bakıyorum da F/P gibi duruyor bu lastik. Kullanan arkadaşlar memnun mu? İstanbul'da kullanılacak genel olarak, alınır mı ya da başka ne alınır?
  • Şıh Hazretleri kullanıcısına yanıt
    hocam bende aynı ölçülerde aynı markaya bakıyorum ne yaptınız karar verdinizmi ☺️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anil0640

hocam bende aynı ölçülerde aynı markaya bakıyorum ne yaptınız karar verdinizmi ☺️
    Falken ile Sava Intensa UHP 2 arasındayım hocam. Falken ile ilgili çok yorum var, çoğu kişi övüyor Falken'i ama Sava'nın da Goodyear üretimi olması ve yabancı testlerden geçmesi daha iyi gibi. Ben de hala kararsızım, birkaç gün içerisinde halletmem lazım ama.
  • Sava Slovakya, Falken Çankırı üretimi. Ben aracımda Falken kullanıyorum şuan ama ithal mal her zaman daha iyidir. Bu devirde yerli malı mı alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

Falken ile Sava Intensa UHP 2 arasındayım hocam. Falken ile ilgili çok yorum var, çoğu kişi övüyor Falken'i ama Sava'nın da Goodyear üretimi olması ve yabancı testlerden geçmesi daha iyi gibi. Ben de hala kararsızım, birkaç gün içerisinde halletmem lazım ama.

Alıntıları Göster
    aynı durumdayım... sen ne yaptın hocam bi karar verdin mi?

sava yada debica aynı fabrikada Good Year standartlarıyla üretiliyor ve olumlu yorumları var.
    fakat çok yumusak yanak lastikler, 20.000 km sonra o degerleri tutturabilirler mi emin olamıyorum ama cezbediyor.
    polonya'da felan en çok satan lastik.

öte yandan falken hakkında fikrim yok ama övülüyor kararsız kaldım.

215 / 55 / 17 benim ölçüler.

Debica UHP 2 'yi 390 TL , Sava UHP 2 'yi 425 TL , Falken ZE310 460 TL bandında bulunabiliyor.

• kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    Hocam aklımda Nokian vardı fakat yolda lastik patladı, ilk girdiğim lastikçide Falken vardı Falken takdırdım ben de, memnunum şimdi. Sava da vardı fakat Sava'nın etiket değerleri daha kötüydü. Debica hakkında hiç bilgim yok ne yazık ki.
  • karareis K kullanıcısına yanıt
    Ben falken ziex ZE914 modeli almayı düşünüyorum. Benim için yol sesi çok önemli, nasıl kullandığınız bu lastiği tavsiye edermisiniz?
  • zzoorroo kullanıcısına yanıt
    Ben falken ziex ZE914 modeli almayı düşünüyorum. Benim için yol sesi çok önemli, nasıl kullandığınız bu lastiği tavsiye edermisiniz?
  • aydayd A kullanıcısına yanıt
    Yol sesi önemli ise ze914 tavsiye etmem, sessiz bir lastik değil. Ze310 nasıl bilmiyorum kullanmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karareis -- 14 Haziran 2020; 22:57:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ze310 Karadenizde aşırı yağış altında ve yılan gibi kıvrılan dağ yollarında harika bir yol tutuş sergiledi. Güzel bir lastik mis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Ze310 Karadenizde aşırı yağış altında ve yılan gibi kıvrılan dağ yollarında harika bir yol tutuş sergiledi. Güzel bir lastik mis
    Öyle bir yolda ben de denemek isterdim açıkcası :D Yağmurda pek süremedim fakat, ufak bir yağmur yağmıştı. Onda biraz yoklamıştım frenleri falan. Çok güzeldi. Dağ yolunda daha iyi olur. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _M-U-E_ -- 15 Haziran 2020; 13:13:49 >
  • başlığı görmüşken bende yazayım. Fiyatına göre çok memnun kaldım iyiki almışım. Yol sesi, yol tutuşu ve ıslak zemin performansında bir eksiğini göremedim. Çok konforlu ve iyi bir lastik. 4 ay oldu yaklaşık. İlerleyen zamanda performansı çabuk düşmez ise tekrar aynı lastiği alacağım. Şimdiye kadar bridgestone michelin goodyear kullandım. İçerisinde tek memnun kaldıklarım michelin ve bu oldu. Fiyat sebebi ile favorim artık falken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batistuta -- 15 Haziran 2020; 12:7:7 >
  • aydayd A kullanıcısına yanıt
    Artık ze914 yerine Ze310 çıktı. Ze 310 un yol sesi seviyesi 67 db ve bu çok iyi bir değer. Sesiz bir lastiktir alabilirsiniz.

Yeni Falken Ziex ZE310 Ecorun
  • 185/60 R15 için 300 TL/adet civarı rakamlar var tavsiye ediyor musunuz?
  • coskunserce kullanıcısına yanıt
    Ben runflat özelliği için ze914 sormuştum. Ze310'da runflat model henüz yok.

• Alalı 4 ayı oldu malum pandemiden dolayı uzun yola cikmamistik neyse Haziran ayı içinde baya bir yol yaptı ben ziyadesiyle beğendim yumuşak sessiz bir lastik umarım bu şekilde devam eder seneye paçavra olmaz :)

• 310 u severim 40.000 km yaptım hiç uzmedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • juke aracıma taktırıp çok memnun kaldığım ziex310 lastiği şimdi audi aracıma da sipariş geçtim. 294tl ye geldi tanesi n11 den aldım, 205 55 R16 ebatı. Çadırcılar diye bir satıcıda fiyatlar çok uygun ilgilenen varsa bir göz atsın arkadaşlar.
  • Bunla nokian Wetproof karşılaştırmasında sonuç ne olur?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.