Şimdi Ara

Yeni expansion ne zaman gelir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • legionu hiç oynayamadım bide bu sene sınava hazırlanıcam kısaca çok geç kaldım bari önümüzdeki expansiona hazırlanayım diyorum 2018 son çeyreği gibi gelir bence exp siz ne düşünüyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk yada ikinci çeyrek gibi gözüküyor. Forumlarda okuduklarımı yanlış hatırlamıyorsam ocak-mart 2018 gibi tarihler dönüyordu

• İlk çeyrek zor gibi ama ikinci çeyrek gelir bence.
  • Hatirladigim kadariyla en erken Legion cikti o da 30 agustos tarihinde, diger paketlerin hepsi agustos sonrasiydi. Ilk veya ikinci ceyrekte cikacagini sanmiyorum.
  • Rahat 1 senesi var.
  • Önce 7.4 gelir sezon değişir; sonra yeni paket. 1 senesi var gibi geliyor bence de sezonları neye göre ayarlıyorlar hiç bilmiyorum ama genelde 5-6 ayda bir sezon değişiyor. 1 sene boyunca aynı sezon kalmaz çünkü bırakanları geri çekme yolu istinasız standart'a bağladı.

• naptınız ilk çeyrek diyenler oyunu oynuyor mu çok merak ediyorum. İlk çeyreğe yetişmez bu oyun. Daha yeni raid en erken aralıkta gelir 7.3.5 de zira öyle. Legion 2016 Ağustosta çıktı. Yeni expensionu Ağustos 2018 den önce gelceğini düşünmüyorum. Ama şundan eminim yeni expansion %50 hazırdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhoIsYourSummoner

İlk çeyrek diyen bi ben varım ve evet legionu da pre patchinden beri oynuyorum. Bak bakalım oynuyor muymuşum grullroc nickim bulabilcen mi

https://www.wowprogress.com/simdps/eu/twisting-nether/class.warlock/

Ha burda da tahminler var bi ara oku
    https://www.reddit.com/r/wow/comments/6pm0e1/new_expansion_q1q2_2018/

Sen gerçekten yeni expansionun ocak şubat yada martta gelceğini inanıyor musun?

• Yıl başında gelmesi imkansız, anca betası felan gelir ona da ihtimal vermiyorum ya neyse. Eylül-Ekim gibi çıkmış olur bence.
  • Haziran gibi gelir bence
  • Yeni ek paket 2018 eylülden önce gelmez diyorum
    zaten dün mü ne virtual ticketleri satışa verdiler mount hediyeli.
    TOken fiyatı 300 bin altına fırladı artık gold kasmakla da oyun süresi alamıcaz
  • Kasım ayında ki Blizzcon'da duyurulur 2018 ağustos-eylül gibi gelir muhtemelen
  • Daha zamanı var bayağı yav 2019 a bile sarkar belki.
  • Her yıl bir exp. çıkacakdı güya

• En erken 2018 haziran gibi gelir. Büyük ihtimal eylülde gelir.
  • WhoIsYourSummoner W kullanıcısına yanıt
    Sen verdigin konunun sadece basligini okumus olabilir misin? Baslik disinda konuda ilk ceyrek lafi gecmiyorda...
  • M@hFeL kullanıcısına yanıt
    Duyurulduktan sonra konuyu hortlatıcam.

• 2004’ten bu yana wow oynayan biri olarak 2018 eylülden önce gelmeyeceğini söylüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: janis

2004’ten bu yana wow oynayan biri olarak 2018 eylülden önce gelmeyeceğini söylüyorum.

2004'ten beri oynamıyorum fakat Eylül 'den önce olacak bana kalır ise.
  • Buranın modu nerde 2004'ten beri oynamayanların mesajlarının silinmesi lazım ama bakan yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.