Şimdi Ara

Yeni evliyim, ortak sevdiğimiz diziler üzerinden yeni dizi tavsiyesinde bulunabilir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, yeni evli olduğumdan ötürü eşiminde hoşuna gidebilecek dizi arıyorum. İkimizinde beğendiği dizileri aşağıda belirteceğim bunlara göre tavsiyelerini bekliyorum, teşekkürler.

-Evlenmeden önce ikimizinde izleyip beğendiği diziler; game of thrones, breaking bad, prison break

-Evlendikten sonra beraber izleyip hoşumuza giden dizi; stranger things

-Evlendikten sonra izleyip yarım bırakmak zorunda kaldığımız diziler; rome, fargo

• Black mirror

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • This is Us tam bir aile dizisi, seveceğinizi düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bırakmak zorunda kaldığımız derken hocam? Rome'u anlarım bir yerde ama Fargo'da öyle bir durum da yok.

This Is Us: Tam aile dizisi. Severek izleyeceğinizi düşünüyorum.
    Big Little Lies: Daha çok kadınların seveceği türden ama baya kaliteli HBO dizisi. Başrollerde Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Shailene Woodley var.
    The Handmaid's Tale: Geçen en iyi dizi ve en iyi kadın oyuncu ödülünü aldı. Ne kadar distopik bir ortam olarak görülse de aslında çok uzak bir ihtimal olmayan şeyleri gösteriyor. Baya sinir bozucu olabiliyor.
    11.22.63: Kennedy suikastini engellemeye çalışan birinin hikayesi. İşin içine bir de romantizm giriyor. Seveceğinizi düşünüyorum.
    Lost: Uçak adaya falan düşüyor, biliyorsunuzdur zaten.
    The Leftovers: Dünyanın %2'si bir anda yok oluyor. Geriye kalanları hikayesi. Çok iyidir.
    Westworld: HBO'nun Got'tan sonra yerine geçecek amiral dizisi. Robotların bulunduğu bir eğlence parkında meydana gelen olaylar. Favori dizilerimdendir.

• Kalp kalbe karşı.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Better call saul

Preacher

Olmuyorsa yol yakınken boşanın
  • önermeyin daha fazla kişi izlemesin dizimizi
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Yeni evliymiş hocam yahu, hediyemiz olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ++++Sırf bu yüzden yazdım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spartacus
  • friends, la casa de papel,
  • neden yarım bırakmak zorunda kaldınız? ikisi de çok güzel seriler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.